Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Ostalo

Ostalo teme, ki ne spadajo v noben sklop ...

Orodja za teme
Staro 08.05.2006, 14:36
Robus Uporabnik Robus ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 5
Privzeto Prijateljstvo po 15 letih premora?

Mojo mamo je pred dnevi kontaktirala njena velika prijateljica iz srednje šole (baje sta bili neločljivi, potem pa so se prekinili stiki). Ženska se je nekam preselila, potem pa je dalj časa poskušala vzpostavit stik z njo - in zdaj ji je uspelo. Matero je povabila na neko pijačo in jo zdaj pogosto kliče. Mami se zdi čudno, ker v bistvu nimata ravno dosti skupnega, saj že celo večnost živita vsaka svojo življenje...
Se vam zdi, da lahko prijateljstvo o(b)stane s tako dolgo luknjo?
Meni se zdi, da se človek v takem obdobju že izjemno spremeni...
Staro 08.05.2006, 15:26
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: Prijateljstvo po 15 letih premora?

mati predpostavljam je odrasla ženska... naj ji odkrito pove, če ji ni všeč ... in to čimprej ...

drugače pa ni nič čudnega ali slabega .... če kdo kdaj pokliče po kakem desetletju in znova skočiš z njim na drink ...
se imaš vsaj kaj pogovarjati ... da niso vedno ene in iste face ... eni in isti problemi ...
Staro 08.05.2006, 15:35
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

pravzaprav je res tečno če hoče na novo neko pristno prijateljstvo ustvarit ... to ne ...

občasen drink, če ravno nimam kaj delat, me pa ne moti ...
Staro 09.05.2006, 06:19
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953

jaz se z nekom, s komer se nisem videla že ohoho let, preprosto ne bi imela kaj pogovarjat in posledično tud ne bi imela neke želje po njegovi družbi.
Staro 09.05.2006, 18:24
Kleya Uporabnik Kleya ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Kleya
Sporočila: 42

Citat:
Objavil-a Robus
Mojo mamo je pred dnevi kontaktirala njena velika prijateljica iz srednje šole (baje sta bili neločljivi, potem pa so se prekinili stiki). Ženska se je nekam preselila, potem pa je dalj časa poskušala vzpostavit stik z njo - in zdaj ji je uspelo. Matero je povabila na neko pijačo in jo zdaj pogosto kliče. Mami se zdi čudno, ker v bistvu nimata ravno dosti skupnega, saj že celo večnost živita vsaka svojo življenje...
Se vam zdi, da lahko prijateljstvo o(b)stane s tako dolgo luknjo?
Meni se zdi, da se človek v takem obdobju že izjemno spremeni...
Iste vrste prijateljstvo normalno, da ne more obstati tako dolgo. Takrat se je šlo za mladostno prijateljstvo in so ju družile določene stvari. Potem pa človek odraste in se pod vplivom različnih okoliščin zelo spremeni. Tako, da tam, kjer sta takrat nehali, ne moreta nadaljevati.
Lahko bi sicer na novo našli kake skupne točke, če bi bil interes na obeh straneh. Ker pa zgleda tvoja mami misli, da nimata nič več skupnega in se nima nobenega namena družiti z njo, bi bilo najbolje da ji to na lep način pove.
Staro 09.05.2006, 19:24
paradox Uporabnik paradox ni prijavljen
*One & Only*
Prikazne slike uporabnika/ce paradox
Član od: Jul 2003
Sporočila: 11.135

Citat:
Objavil-a twarlock
najbolš so mi pa te fore... kr' en: "o lejga", ti seže v roko... pa bla-bla k't d'se poznamo že 100 let... (pa očitno me pozna že sto ket :D )...
jest se pa sprašujem: wtf? kdo s'pa ti? ...
...to je pa tud men znano:D
Staro 10.05.2006, 00:03
Black Uporabnik Black ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Black
Član od: Jan 2006
Naslov: Blacklands
Sporočila: 4.140

Citat:
Objavil-a twarlock

najbolš so mi pa te fore... kr' en: "o lejga", ti seže v roko... pa bla-bla k't d'se poznamo že 100 let... (pa očitno me pozna že sto ket :D )...
jest se pa sprašujem: wtf? kdo s'pa ti? ...

đizs krajst to se men konstantno dogaja
lih zanč enkrat blo...sm sreču eno ..ona mene po imenu pokliče prec o lej ga kk kej kaj dogaja gor dol..jst pa ??? WTF U B? sam una pač kolkr tolk normalna o lej jo gor dol..kk kej uredu fino..ajd moram jt ...i hate it when it happens...je pa res d se stvari slabo spomnem my bad memory pa te štorije.. it isn`t like i know a lot of people...in reallity a lot of people know me
Staro 10.05.2006, 11:31
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

in drgač?
. .
najhujša možna vprašalnica(al kako se reče)
ponavadi takoj spizzdim, ko slišim te besede.

je pa res, da tudi jaz to uporabljam, kadar sem tečen in se mi ne da s kom preveč ukvarjati.
Staro 10.05.2006, 11:50
Kleya Uporabnik Kleya ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Kleya
Sporočila: 42

Citat:
Objavil-a Teo
in drgač?
. .
najhujša možna vprašalnica(al kako se reče)
ponavadi takoj spizzdim, ko slišim te besede.

je pa res, da tudi jaz to uporabljam, kadar sem tečen in se mi ne da s kom preveč ukvarjati.
Moji prjatlci gre pa na nekaj, ko jo vprašam ( ko me recimo pokliče): Kaj bo dobrga? :D

Značke
letih, premora, prijateljstvo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:14.