Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.08.2008, 12:06
Sara Uporabnik Sara ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 1
Privzeto Re: Ne morem ne več povezati na ADSL ...

Najprej en lep pozdrav! Tale tema sicer spada med starejše vedar vseeno imam problem za katerega nujno potrebujem rešitev in vas prosim za pomoč. Naj še omenim da nisem ravno nek strokovnjak na račulaniškem področju. Včeraj je v naši okolici za nekaj trenutkov zmanjkalo elektrike, račulanik stacinarni je biv tedaj prižgan. Ko sem ga po izpadu el. ponovno prižgala pa se ni bilo več mogoče povezati na internet, prikazala se je Napaka 678. S prenosnikom brezžično pa se lahko normalno povežem. To se je zgodilo prvič, pa imam siol že malo več kot 3leta. Potem sem resitirala modem, še vedno enako, mrežna kartica je omogočena, poskusila sem še nekaj drugih stvari pa nič. Na siol raje nisem klicala ker vem kak bo njihov odziv ˝resitirajte modem˝. Zato sem se raje obrnila na vas. Res NUJNO potrebujem pomoč.
LP Sara
Odgovorite s citatom
Staro 09.08.2008, 14:15
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Vseeno svetujem, da se pokliče na 0801000. Boste že skupaj odkrili napako. Kadar se je meni to zgodilo, sem resetiral router in potem na novo poizkušal vzpostaviti povezavo. Lahko pa vseeno poskusiš v omrežnih povezavah (nadzorna plošča) pod lastnostmi popraviti povezavo. Mogoče bo potem delovalo.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 11.08.2008, 10:06
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Poizkusiš lahko računalnik priklopiti na isti kabel in isto vtičnico, kjer imaš priklopljenega prenosnika. V primeru da še vedno ne deluje, je okvara v računalniku, v nasprotnem primeru pa je težava v modemu in nas pokliči na 080-1000.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
adsl, morem, povezati, več

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:58.