Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.03.2009, 21:15
tomii Uporabnik tomii ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 51
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a bbenci2 Prikaži sporočila
AB Moteurs je dosegljiv na IP-ju 239.255.4.55:5002
na katerem programskem mestu pa je?
Odgovorite s citatom
Staro 08.03.2009, 21:20
Novinec

Sportklub,Motors tv,OBN,Atlas,Balkanika in po možnosti za vzorec kaki vzhodnjaški:recimo arabski,kitajski(UPC Lastovka ima enega) ali pa japonski znanstveni.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 19:52
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136

Pa dajte no ze enkrat prosim vklopit History channel. Vsi operaterji ga ze majo, s podnapisi celo. Pa kaj za hudica se dogaja! Vsakic ko pisem na mail, odgovor smo posredovali. Stvari so na voljo, placuje se,denar gre pa kam? Na kosovo al kam ze, pa se drugam v zepe. O HD ne duha ne sluha,norite z tem VLC, kaj mi bo Vlc.KDAJ HISTORY IN KDAJ HD? Urban?
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 19:59
Pripravnik

Citat:
Objavil-a tomii Prikaži sporočila
Sportklub,Motors tv,OBN,Atlas,Balkanika in po možnosti za vzorec kaki vzhodnjaški:recimo arabski,kitajski(UPC Lastovka ima enega) ali pa japonski znanstveni.
Ti si pravi japonc pa arabc. Tega klumpa ko ni ene pametne serije,alpa dokumentarca, kaj sele filma mas zastojn na satelitu kolk ces. Siol pa je treba placat, in od tega tut pricakujem delojoce storitve in kanale ki so kvalitetni, kjer je kaj za gledat. Aja narobe sem pisal, bi mogo od desne proti levi pisat in s slikcami. Take mamo, zato pa siol fura tako politiko in mu uspeva.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 20:17
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Nekje sem bral, da naj bi HD paket bil na voljo samo na optiki.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 20:17
Novinec

No saj ne da si želim azijskih programov ampak zaradi tega da bi se za sprostitev smejal opankarjem v rjuhah.Sicer pa ne vem kaj delata v shemi Espn Classic in America k sta res brezvezna programa ne nutita željene vsebine medtem ko Motors tv in Sportklub razturata bi takoj zamenjal prva dva z zadnjima dvema.Pa SCFI upam da se kmalu pojavi v evropi.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 20:22
boste25 Uporabnik boste25 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 59

Citat:
Objavil-a tomii Prikaži sporočila
No saj ne da si želim azijskih programov ampak zaradi tega da bi se za sprostitev smejal opankarjem v rjuhah.Sicer pa ne vem kaj delata v shemi Espn Classic in America k sta res brezvezna programa ne nutita željene vsebine medtem ko Motors tv in Sportklub razturata bi takoj zamenjal prva dva z zadnjima dvema.Pa SCFI upam da se kmalu pojavi v evropi.
Bravo ti jih pa streljaš... opankarje bi gledu, med tem ko imaš na ESPN America polno ameriških športov s TV prenosi, izvrstnimi komentatorji, pa ne...
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 20:53
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Nekje sem bral, da naj bi HD paket bil na voljo samo na optiki.
HD Kanali se lahko ponudijo, preprosto ce dela dela cene na optiki in VDSL2. Sam imam VDSL2 in mi HD vsebina siba brez problema. Zen in filmi iz videoteke in testni videi.
Kje si to prebral Frenky? Ce to drzi... Ce bo to res... Zelo sem bil zadovoljen s siolom,marsikdo ga je narocil tut po moji zaslugi. Zarad siol tv nam ni blo treba narocit za tisti cas drage in zanic kablske(l. 2003) ce bojo pa to nardili,medtem ko t2 fura HD na vdsl, nesem sila in kopita. Bolse da uredijo. Ze tak so pozni. @Tomii - nabavi si velik kroznik z motorjom in glej no budget program in ne smeti po forumu s takimi. Da mamo Espn v shemi je tak cudez,glede na stanje. On topic: HD TUDI NA VDSL 2 IN HISTORY (JE TUT HD)
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 21:01
Pripravnik

In pa seveda, skodlo bi politiki Telekoma oz. Siola ce bi se kak referent tukaj kaj pobrigal in kaj sporocil tukaj. Konkretnega. Vazno da pride poloznica, katero bom reklamiral ker zvok na jetixu v okvari, nat geo wild steka. Ja 2 kanala od 150. In glih ta 2 gledamo. Pa ne rect da nisem omenil.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2009, 22:19
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Prebral sem na jokerjevem forumu. Sej pravim; slišal sem, ni nujno da bo res tako. Je pa dolgoročno edino smiselno. Ne boš doma na 2-3 tv-jih mogel hd furat. Dolgoročno si bi pa vsi to želeli.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:50.