Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Klub reunion ...

Klub reunion ... ali Več kot spijemo boljši smo ... povabila na druženje v živo in obnove RE-jev, tričtrači, ...

Orodja za teme
Staro 22.06.2008, 19:46
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Re na Krki

Sinfko, hja, videl boš, menda, še marsikaj

Mowgli, torej si radodajec?
Staro 22.06.2008, 20:51
Mojster

Že mal' prej kot napovedano lahko potrdim, da očitno, če se interes ne bo razgubil, re na Krki bo! ... Ok, dejmo mal umirit navdušenje, da lahko v miru povem kaj več

Ekola. Datumi, dani v debato, so 12. in 26. julij ter 9. avgust, morda še 16. avgust, torej dovolj, da se bo menda dalo kaj zmenit.
Plan, kot že napisano: zgodnjepopoldanski rafting, potem pa piknik s, po želji, športnimi udejstvovanji rekreativnega obsega (odbojka, frizbi... in obvezno kake karte), hranjenje, pitje in druženje. Točno lokacijo izdam le resnim po ZS - na ta način se lahko dogovarjamo tudi o kontaktih, prevozih (jp, vse se da zmenit, v smeri Dolenjske so tudi vlaki, potem pa je možna dostava da ne bi kdo slučajno jamral, da bi rad prišel, pa ne more, ker nima avta ) ipd.
Sicer pa glede enih detajlčkov - omenjala sem, da bi piknik potekal na prostoru, kjer se lahko tudi prenoči (dom), blizu pa se dajo najeti tudi igrišča za odbojko na mivki in nogomet. Tale varianta je sicer fajn, ima pa eno "pomanjkljivost" - namreč, smiselna je le od dovoljšnji udeležbi, da se najem splača (stroški se razdelijo med udeležence). Če nas bi bilo manj kot deset, mislim, da to ne bi bilo smiselno.
Plan B predstavlja druga lokacija, tistim, ki so bili lani, morda znana, čeprav ne vem, koliko ste zvečer kaj kukali okoli (po preselitvi z reke). Gre za travnik, kjer bi lahko žarili, lenarili, žogo metali in brcali in te fore, prenočitev pa je možna, če prinesete šotore. Tale varianta je, kar se tiče prostora, zastonj. Če se izbere (če vam bolj diši, je namreč vse na zasebnem prostoru, ni nujno "rezerva", lahko postane prvi plan), je zaradi okoliščin na tejle zasebi parceli smiseln datum 26. julij.

Torej, sprejemam prijave za re 26. julija, odvisno od števila prijav in izraženih želja varianta A ali B, debata pa lahko spremeni datum, če se bi izkazalo, da bi večini ustrezalo kdaj drugič. Dogovarjamo se po načelu večine z izjemo mene, ki štejem enega več kot vsi ostali skupaj .

Debata se lahko razvija tule, če pa se kdo želi prijaviti in kaj drugega pomeniti direkt z mano, pa raje kar ZS, ker ne vem, kako bom kaj sledila temi (morda redno, morda pa ne). Fiksne prijave zbiram in točne info dajem samo preko ZS! Prosim, če ob tem tudi poveste, ali vas zanima tudi rafting, ali pa samo piknikiranje. Zaradi organizacije (mislim, da je to razumljivo), tudi ne morem sprejemati prijav v stilu" me-ful-zanima-sam-šele-uro-po-začetku-piknika-lohk-povem-al-pridem-al-ne". To je sicer možno, če ste samo za piknik in vam je vseeno, katera varianta bo, ni pa zaželjeno.

LP vsem, pa se vidimo na Krki

u matr, sem se razpisala. ma da vam je vse jasno
Staro 23.06.2008, 11:03
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: Re na Krki

26 julij je meni nepričakovano ok - sem za rafting, potapljanje, odbojko, fuzbal, pikado, tarok, ajnc, (strip)poker, balinčkanje in vse ostale športe, ki so še na razpolago...
Staro 23.06.2008, 11:23
Matiz Uporabnik Matiz ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Matiz
Član od: Feb 2005
Naslov: United States of Andraž
Sporočila: 6.301

samo da se dogaja.

js sicer se menim s prjatli za en vikend da gremo na morje in srčno upam, da ne bo glih ta vikend.

bom pa tale teden že malce okvirno vedu, tako da bom par dni počakal z tole prijavo. upam da ne bo prepozno...

sicer pa glede prevoza je tako, da bi se dalo zmenit, da koga poberem, da se skup zgubima na poti do te RE. (sm pa okolice velenja drugač).
Staro 23.06.2008, 12:34
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Js bi ful pršla, sam ne morm nč oblubt k ne vem kako bo s službo... Tko da Matiz, lohk mene pobereš... spotoma
Staro 23.06.2008, 12:57
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
Mowgli, torej si radodajec?

Najbolj se DURSu razdajam

BTW, bo julija obala na obeh straneh Krke še slovenska?

Staro 23.06.2008, 14:08
Matiz Uporabnik Matiz ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Matiz
Član od: Feb 2005
Naslov: United States of Andraž
Sporočila: 6.301

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
Js bi ful pršla, sam ne morm nč oblubt k ne vem kako bo s službo... Tko da Matiz, lohk mene pobereš... spotoma
ti si raje tak šiht najdi, da boš čez vikend doma. drugače bi se pa kamot dalo zmenit.
Staro 23.06.2008, 16:12
Mojster

Snežko ok, če je ta seznam športov samo za optično varko, potem je dobro

Matiz, par dni te bomo počakali

KissMe, nimaš druge, kot da si zrihtaš tako, da bo ok

Mowglič, me ne briga A misliš sam spemat al mi boš prišel tufu pa bučke na žaru pečt?

Ajaaaa... še neki jst dajem ven še en razpis, za pomočnika organizacije za hrano... predvsem mesni del ker predvidevam, da ste v večini mesojedci predlog je tak, da poskrbim za hrano, pa si razdelimo stroške potem (saj lahko vsak nekaj s seboj nosi, samo izkušnje kažejo, da je to bolj za "dodatek" primerno, ker sicer je en kup čevapov pa nič kruha ).
Staro 23.06.2008, 18:20
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Hmmmmmmm, Lenčka, kolk pa predvidevaš da bo pršlo stroškov na eno osebo? Tko... okvirno, k maš bl izkušnje s tem
Staro 23.06.2008, 18:55
Mojster

Odvisno, kolk pojeste in popijete. Če toliko kot jaz, potem veliko, ene 50 € na osebo

Mah, ne, odvisno pač od tega, kako se zmenimo za hrano. Samo hrane skorajda ne verjemam, da bi morala nabavit toliko, da bi kdo bankrotiral Zaradi mene pa se lahko tudi zmenimo, da vsakdo nekaj prinese, lani smo imeli tako - samo v tem primeru se je fajn prej kaj dogovorit, da vsi ne nosite enakega in v količinah, zaradi katerih bi potem lahko imeli žurko do septembra... ne da bi mene to motilo...

Kar se pa tiče drugih stroškov: rafting stane 23 € na osebo, to je fiksna cena. Mislim, da ni tak drago... Najem pa - če vam je kul varianta B, je vse zastonj A pa odvisno od števila oseb, res ne morem prej reči. Je pač najem doma in igrišč.

Značke
krki

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Re na Krki Lencka Klub reunion ... 144 23.07.2007 20:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:03.