Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 02.06.2010, 14:33
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Hotel Ambient Domžale = bruh

dejmo, tiha, dejmo, tiha! kar povej, če se bo treba tepst
Staro 02.06.2010, 19:08
Dalmatinec Uporabnik Dalmatinec ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Dalmatinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.065

Vsakdo se lahko že gre hotelirja, gostilničarja, karkoli...No, ker pa naj bi imeli prost trg, kapitalizem in podobne bedastoče, pa naj potem po tem principu takšni in podobni 'hoteli' pač propadejo...
Staro 02.06.2010, 22:29
silence Uporabnik silence ni prijavljen
Lady
Prikazne slike uporabnika/ce silence
Član od: Nov 2004
Naslov: Lady's heart 4ever
Sporočila: 31.722

Nattka ojla! Z mano se velecenjeni niso bili pripravljeni pogovarjati; niti v soboto, niti ko sem klicala (v pon je bil direktor nedosgljiv, v torek zjutraj je sprejel moj klic in mi po 15 sekundah zabrisal slušalko dol sredi besede) V torek pozno popoldne sem prejela mail s prej opisano grožnjo na katerega sem včeraj zvečer (tor) odgovorila.
Nisem taprava za natege, ne prebavljam gojufije, izkoriščanja folka, krivic itd., torej so napačno našli za nategnt. Za grožnje pa sploh. Pa še napitnino sem jim misnla dati, kjub temu, da je bilo hrane (naročene in predhodno plačane za 35 ljudi) komi dost za 10 ljudi.
Vsekakor boste obveščeni o poteku. In hvala za nasvet, tud če ga ne bom upoštevala.

@Lenček; matr se vsi ponujate za fajt, mam že celo vojsko za sabo. Tud vojske ne bom rabila, hvala!
Staro 03.06.2010, 11:51
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

karkoli se odločiš, imaš mojo moralno podporo ...

za fajt se ne ponujam ... ker vas je že zadost ... pa še nohte mam na frišen zmanikirane ...
Staro 08.06.2010, 19:52
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Citat:
Objavil-a silence Prikaži sporočila
Tole morem objavit še tuki, že zato, da če bo komu kdaj na pamet padlo iti u Hotel Ambient (Domžale)!
Včeri smo imeli šihtn piknik pri njih; obljubljali so porcije - take, da se prenažreš ... na koncu smo bili vsi lačni (pa ne na koncu koncu, po pol ure smo bili že vsi lačni - niti najedli se nismo, futra je pa zmanjkalo v 10 min - samopostrežno) Ampak to sploh ni problem, glede tega se nismo pritoževali, sej smo se imeli super fajn in morem še enkrat več povedati, da so moje mravljice noro simpatico (sej to sem že od vedno vedla) - nismo prišli jesti, ampak družiti se.
Hrana je bila plačana vnaprej, ob pol petih smo prosili za prvi račun - znašal je 187€ za 42 ljudi + malčki! OK, kaj jest vem kolk se je spilo. Pol nas je ostalo še en 12 (in 3 malčki), drugi račun je bil 260€. Poleg tega so nam hoteli zaračunati igrišče za odbojko, za katerega sem posebej rekla, da ga ne bomo najeli (kot prvo sem vedla, da nau cajta za rekreacijo, kot drugo smo se dobili za čvek, ne za rekreiranje - itak se vidimo samo enkrat letno) Glede zaračunanega igrišča sem se koj skregala in valda zmagala. Zaračunati so nam ga pa hoteli, ker je par malčkov tekalo po njem!
4 smo pili pivo - če nas je tolk mal lohka spilo 42 pirov v dveh urah (LOL!), sem jest avion - poleg tega, kuko lohka 3 malčki spijejo 23 Fructalovih sokov v 2 urah? Na kratko povedano; nateg, da ga ni.
Napaka je bila čist moja, ker sem dala receptorju kartico preden sem uč na račun vrgla (ja, šola je vedno draga) - vseeno pa tegale ne mislim požreti - vi pa, če boste imeli karkoli opravka z Hotelom Ambbient, samo bežati stran.
http://www.ambienthotel.si/si/piknik...ojka_na_mivki/
Sicer je meni vseeno, ampak kadar smo mi delali davno nazaj (prvo sredo v mesecu) takole druženje, nam niti na misel ni prišlo, da bi se šli družit v kak hotel. Vedno smo izbirali med preverjenimi gostilnami in kmečkimi turizmi. Že zaradi ambienta in boljše sprostitve, katerega po mojem mnenju noben čeprav privatni hotel ne more nuditi.
Še danes pa, ko gremo praznovat obletnice ali rojstne dneve, to naredimo le na kmečkem turizmu, ki je preverjeno dober, kvaliteten, čeprav zadnje čase že malce dražji s ceno, pa vseeno, precej manj kot v katerem koli hotelu.
Pač nismo nikoli, niti v službi dali na prestiž, ampak na že preverjeno domačnost, prijaznost in tudi kvalitetno hrano, na kmečkem turizmu, tam kjer so res s srcem v tem poslu, pa tudi domačo, veliko kvalitetnejšo hrano, pa kljub temu kar nekaj cenejšo. Pa še odnos domačih je ponavadi bolj domač.
Tako, da po moji misli, je hotel pač hotel. Vendar se nikakor ne strinjam, če ste se pač odločili za hotel, da je to prav kar ste doživeli. Če ste se pred odločitvijo dobro dogovorili, bi moral dogovor tudi držati. Samo danes je morale vedno manj in je v ospredju le dohodek. Ta pa je nasproten od uporabnikov storitev. Vsekakor grenka izkušnja poleg pa še dokaj draga. In glede na dogovor, če ni bil uresničen, ti dam prav da se ne pustiš kar tako odpikati, vendar ne upam, na kako ugodno rešitev, posebej še, če imajo dovolj prometa.
Vem pa da je zadeva še hujša, če si bila organizator, pa se je vse skupaj sfižilo. To vsakega še bolj pogreje in želi zadeve urediti, vprašanje pa je, na kako trdo glavo naleti pri poračunu.
Najboljše bi bilo plačati le del računa, potem pa se za ostali del pogajati, ampak kaj, ko človek takrat ne pričakuje, da se njemu lahko pripeti kaj takega. Pač malce dražja šola za naprej.
Staro 09.06.2010, 09:26
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

Se strinjam. Sicer pa ne vem zakaj je Silwnce rinila v hotel? Ona tako in tako propagira lazenje po skalah in zdravo prehrano. A so mel v hotelu kakšno hudo plezalno steno?
Staro 09.06.2010, 13:54
ata hrast Uporabnik ata hrast ni prijavljen
Siva eminenca
Prikazne slike uporabnika/ce ata hrast
Član od: Aug 2000
Naslov: Po poklicu sem žleht...
Sporočila: 1.138

Citat:
Objavil-a temp64 Prikaži sporočila
bejšbejš......poznamo mi te gorence, pridejo na piknik, pol pijače pristane v prtlažniku, na koncu pazačudenje: a mi da smo tok popil?!.....dajte nam za pihat!!!! 42 pirov?!

ej, silence......tarok v petek pri meni - z tvojo pijačo?
pol pa nam ihancem pravjo da smo svine

ej silence, nije žvaka za seljaka.

Staro 09.06.2010, 13:58
ata hrast Uporabnik ata hrast ni prijavljen
Siva eminenca
Prikazne slike uporabnika/ce ata hrast
Član od: Aug 2000
Naslov: Po poklicu sem žleht...
Sporočila: 1.138

pa zihr si spet v moškem spolu govorila...

Staro 09.06.2010, 18:07
silence Uporabnik silence ni prijavljen
Lady
Prikazne slike uporabnika/ce silence
Član od: Nov 2004
Naslov: Lady's heart 4ever
Sporočila: 31.722

Vsemogočni, predraga šola pač. Tazga dreka ne vidiš vsak dan! Mi je žal, res, iz dna srca, da sem mravljice tja peljala. Očitno je njihov problem, da nismo dost spili. Tankal se je pa točen pir u 2 dcl kozarcih ali pa u flašah 0,33l - da se ja težje šteje. Ma loleki, mi se ga nismo prišli napiti!!

Softč , je bilo pač poslovno srečanje - torej cajt za debato in ne za pečenje, pripravo hrane ipd. Razlog, da se je njihov piknik plac izbralo je pa v tem, da je 10 min iz Ljubljane - torej v središču SLO.

Hrastulja moja preljuba; seljak, hribovc ipd. zame nikol ni bila žaljivka!
Staro 09.06.2010, 20:23
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

10 minut iz Lublane je tolk dobrih lokalov in placov, da skor ne morem verjet, da si ravn tega inkriminiranga zbrala. Gvišen si škrta pa si padla na njihov mamac z nizkimi cenami. Poslovna srečnja se delajo drugače. Ne pa tako kot to počneš ti. Jaz sem bil nazadnje v Dragočajni. Matr sem-smo se mel ko carji. Za organizirane s(vine)kupine majo pa popust. In točno veš kaj dobiš.

Značke
ambient, bruh, domŽale, hotel

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:52.