Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 31.10.2010, 19:38
ančk Uporabnik ančk ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2010
Sporočila: 2
Privzeto ko odprem računalnik

Ko prižgem računalnik, se mi začne odpirati, potem pa se mi odpre črn ekrat, na njem piše da se opravičujejo zaradi napake imam par možnosti, safe mode, safe mode with networking, safe mode with command prompt in start windows normaly... pritisnila sem start windows normally in računalnik se mi je znova odprl do dela ko se začne windows nalagati, kasneje pa se je spet začev na novo prižigati in to se mi vedno dogaja tako da na ta računalnik sploh ne morem več... zanima me če kdo ve kakšen vzrok in kako naj računalnik popravim,.... za vsa mnenja bom zelo hvaležna...=)
Staro 31.10.2010, 21:37
Slowhand Uporabnik Slowhand ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Slowhand
Član od: Sep 2005
Sporočila: 2.546
Privzeto Re: ko odprem računalnik

hm,kakšen podatek o kompu in operacijskem sistemu ne bi bil izdaja državne skrivnosti

če lahko izberi safe mode,potem izberi start/programi/pripomočki/sistemska orodja/obnovitev sistema in obnovi sistem na čas,ko je še vse delovalo

če maš windows 7,je možno,da so prenehali delovati,ker niso več legalni - naložiš drug operacijski sistem

za preverjanje strojne opreme je dobro pognati komp s kakim boot live cd (ubuntu,slax!...),če se komp lepo zažene,je s strojno opremo najbrž vse v redu

Nazadnje uredil Slowhand : 31.10.2010 ob 21:54.
Staro 01.11.2010, 18:21
ančk Uporabnik ančk ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2010
Sporočila: 2
Privzeto Re: ko odprem računalnik

hvala! Vse eno more it na servis =) ...

Značke
odprem, računalnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje kupiti računalnik? matejgt Računalništvo in internet 5 25.07.2010 13:39
problem z zagonom WINDOWS XP MIRJAM-J Računalništvo in internet 26 02.07.2009 21:12
Namestitev viste na nov računalnik pteichme Računalništvo in internet 2 16.12.2008 17:48
Nov računalnik ne dela.. .:WoLf:. Računalništvo in internet 17 17.07.2008 14:44
računalnik zanič ali moja napaka? firemen Računalništvo in internet 36 28.11.2007 17:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:32.