Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.04.2011, 15:51
Prophy Uporabnik Prophy ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 7
Privzeto SiOL telefonija - čudne težave

Živjo!
Na Sinope router sem priklopil stacionarni telefon (port TEL1). Router je lepo zaznal telefonsko številko, tudi klical sem lahko na vse številke, vendar le nekaj časa.
Sedaj na vse mobilne in stacionarne številke naletim na zasedeno linijo, čeprav imam mobilni telefon pred seboj in je nezaseden. Poleg tega se mi je začelo na eno mobilno številko oglašat ura (kot da bi klical na 195, za kar imam sedaj seveda zabeleženo, kot da sem klical na 195 (s tem povezani tudi stroški) in ne na prej omenjen mobilni telefon). Ta mobilna številka nima nobenih preusmeritev narejenih, ker z ostalimi telefoni (tako ISDN kot mobilci), jo dobimo normalno.
Dohodni klici pa delujejo normalno.

Kakšen razlog za to?
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2011, 11:11
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.508
Privzeto Re: SiOL telefonija - čudne težave

Citat:
Objavil-a Prophy Prikaži sporočila
Živjo!
Na Sinope router sem priklopil stacionarni telefon (port TEL1). Router je lepo zaznal telefonsko številko, tudi klical sem lahko na vse številke, vendar le nekaj časa.
Sedaj na vse mobilne in stacionarne številke naletim na zasedeno linijo, čeprav imam mobilni telefon pred seboj in je nezaseden. Poleg tega se mi je začelo na eno mobilno številko oglašat ura (kot da bi klical na 195, za kar imam sedaj seveda zabeleženo, kot da sem klical na 195 (s tem povezani tudi stroški) in ne na prej omenjen mobilni telefon). Ta mobilna številka nima nobenih preusmeritev narejenih, ker z ostalimi telefoni (tako ISDN kot mobilci), jo dobimo normalno.
Dohodni klici pa delujejo normalno.

Kakšen razlog za to?
Pozdravljni

Mi lahko prosim posredujete podatke (telefonska številka in uporabniško ime) preko zasebnega sporočila, da probamo odpraviti omenjeno težavo.

Lep pozdrav,
Jure
Odgovori

Značke
Čudne, siol, telefonija, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako rešiti večne težave z SIOL TV? Blond SiOL TV 35 19.06.2010 07:33
Postopek prehoda iz paketa SIOL Trio Neomejeno na Siol Internet in Siol Telefonija Dravlje O storitvah 5 10.09.2009 12:18
Težave s SiOL TV - motnje, kockanje, nedelovanje... 080 Urban SiOL TV 309 15.08.2009 21:05
SIOL TV in non-stop težave ??? Blond SiOL TV 22 17.05.2009 08:48

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:03.