Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.05.2012, 11:49
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 435
Privzeto posodobitev Sagema

Kdaj bo izvedena posodobitev Sagema, kot pravite v e-novicah? Kaj bo novega?

Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 11.05.2012, 13:13
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.504
Privzeto Re: posodobitev Sagema

Pozdravljeni,

bistvena sprememba bo v hitrosti delovanja vmesnika ter izgled menuja.

Spremeni pa se tudi način obračuna za VOD vsebine.

O kakšnih drugih posebnostih nismo bili seznanjeni.

Prav tako zaenkrat še ni znan datum spremembe.

Lep pozdrav
Sašo
Staro 12.05.2012, 09:15
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Sagem trenutno res ni uporaben. Upam da res pohitrite vmesnik. Ko hočeš priklicati menu za izbor kanalov traja skoraj minuto, če imaš srečo zadeva ne zašteka. Branje novic ali sporeda je pa itak loterija. Tako da imamo v dnevni sobi kar sprintan in plastificiran seznam kanalov, da se direktno vtipka številka za izbor.
Odgovorite s citatom
Staro 15.05.2012, 15:43
s.m. Uporabnik s.m. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s.m.
Član od: May 2011
Sporočila: 205
Smile Re: posodobitev Sagema

Prijetno presenečenje Siol lepo ste malo preuredili pa še hitrejši zagon SAGEMA je, edini problem je, ker je toliko programov na katere nismo naročeni upam da se bo to s časoma popravilo, težavno je še to da sem moral vse spet rihtat kanale kako smo jih imeli, vseeno. Hvala za Davinci U, raje bi 24 kitchen. Aja da ne pozabim, končno ELZA TV dela, hvala da ste končno porihtali.
Odgovorite s citatom
Staro 15.05.2012, 17:50
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Jaz sem resetiral sagem, pa ne opazim nobene razlike. A delajo posodobitve postopoma?
Odgovorite s citatom
Staro 15.05.2012, 18:23
s.m. Uporabnik s.m. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s.m.
Član od: May 2011
Sporočila: 205

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Jaz sem resetiral sagem, pa ne opazim nobene razlike. A delajo posodobitve postopoma?
Ne vem, izgleda da . Jaz sem prižgal sagem in vse je bilo že porihtano, samo na programski shemi imamo HD programe in nekaj programov iz paketov na katere nismo naročeni, tako da izgleda da postopoma bodo odpravili vse napake in posodabljali. Drugače tisti kvadratki zgoraj desno ki je izgledalo kot da vrti tudi po 30 sekund, se zdaj 2x obrne in piše dobrodošli na Siolu in vse hitreje dela, pri meni občutno hitreje vse dela, da ne omenjam sliko, ki je zares boljša. Pa še ELZA TV lahko gledam ki so končno popravili tiste napake.

Samo mene zanima kako zdaj bo to delovalo. Ko se prižge piše V1.0 to je mišljeno kot verzija 1.0, to vem. Sheme se ne da več osvežit na servisnih straneh. Zdaj, bo to siol sam posadabljal stvari ali mi jih bomo mogli? upam da bomo dobili kako sporočilo glede tega.
Odgovorite s citatom
Staro 16.05.2012, 01:32
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 170

Vsako posodobitev in izboljšanje sicer pozdravljam. Toda zdaj je že malo mučno, da si moramo ob vsakem posegu v sagemov sistem vzeti kar nekaj časa in na novo razporejati programe po svojem okusu in logiki, saj so sicer nastreljani kot s šibrovko. Prav tako me moti, da ste šli poenotit naš sistem s tistim, ki ga imate za Siol Box. Na servisni strani so se namreč v programski shemi pojavili vsi programi, na katere nismo naročeni, in storitve, ki jih sagem niti ne podpira, povrhu vsega pa so zanje zdaj rezervirana mesta, ki bi jih radi tako kot doslej namenili za druge programe. Prav tako mi po novem (ali spet) ne dela zvok na ESPN HD. Upam, da mi po vaših poskusih usposobitve tona ne bo treba spet razvrščati programov, kot se mi je to že zgodilo.
Odgovorite s citatom
Staro 16.05.2012, 06:57
sloki30 Uporabnik sloki30 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2012
Sporočila: 3

Kaj je s kanalom 24 kichen? Odkar so se začele posodobitve ga ni v shemi? Bo po končani posodobiti nastavljena razvrstitev kot smo jo imeli ali bomo morali vse spet ročno popravljati?
Odgovorite s citatom
Staro 16.05.2012, 09:19
3-2-1 Uporabnik 3-2-1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2010
Sporočila: 48

Citat:
Objavil-a sloki30 Prikaži sporočila
Kaj je s kanalom 24 kichen? Odkar so se začele posodobitve ga ni v shemi? Bo po končani posodobiti nastavljena razvrstitev kot smo jo imeli ali bomo morali vse spet ročno popravljati?
Reci prosim, da ni res. Če so ga res ukinili, potem je to ena velika črna pika. HBO, kitchen, tlc, fln, animal planet, discovery in risanke. To so kanali, ki jih gledamo 95% časa.
Odgovorite s citatom
Staro 16.05.2012, 09:45
sloki30 Uporabnik sloki30 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2012
Sporočila: 3

Ne vem. Punca sicer pravi da ga je včeraj še gledala na neki drugi poziciji, vendar ga jaz na servisnih straneh pri nastavitvah programske sheme ne najdem.

Mogoče je zmešnjava samo zdaj, ko delajo nadgradnjo in bo potem vse ok. Program je tudi v programski shemi na siolovi strani še vedno naveden.

Dobrodošlo bi bilo kakšno pojasnilo s strani telekoma.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
posodobitev, sagema

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Posodobitev firmware-a? Bizzare SiOL TV 71 24.02.2012 06:13
dva sagema kažeta različne progame? mitjab SiOL TV 5 14.01.2011 19:28
SIOL TV posodobitev Jan-JNB SiOL TV 1 09.04.2010 16:24
Dostop do Sagema bk2469 Tehnična pomoč 8 22.01.2008 16:47
Dostop do SAGEMA skozi router moglasi Tehnična pomoč 19 04.10.2006 08:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:07.