Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.08.2013, 22:27
Scorp84 Uporabnik Scorp84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2013
Sporočila: 7
Privzeto Rad bi imel adsl v medvodah

No stvar je taka, že od uselitve v takrat novo hišo (2007) bi se rad naročil na internet, ampak baje ni proste parice. Od takrat sem lani in letos spet poskušal, dati poizvedbo ampak še vedno isti odgovor. Navaden telefonski priključek pa lahko imam? Sem pa na bergantovi ulici. A bo sploh kdaj možno, dobiti adsl ali vsaj vdsl?
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2013, 10:19
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235
Wink Re: Rad bi imel adsl v medvodah

Pojdi na http://www.siol.net/pomoc_in_podpora...e/obrazci.aspx in izberi "Vloga za sklenitev naročniškega razmerja klasične telefonije (PSTN)".

Izpolni vlogo, pod opombe pa napiši, da sklepaš naročniško razmerje pod pogojem, da bo možen SiOL internet (in SiOL TV, če želiš). Natisnjeno vlogo pošlješ po pošti.

Če SiOL internet / TV ni možen, lahko brezplačno odpoveš v 14 dneh.

Nazadnje uredil Mislim : 15.08.2013 ob 10:22.
Odgovorite s citatom
Staro 15.08.2013, 20:19
Novinec
Privzeto Re: Rad bi imel adsl v medvodah

To sem ze naredil, 3x s siolom, 2x T2, 1x amis, vse je telekom zavrnil. Me zanima od "vodilnih" ali se samo obrisem rit, da bi prisel do telefonskega interneta?
Odgovorite s citatom
Staro 16.08.2013, 12:59
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852

Če ni proste kapacitete ne moreš nič. Res je žalostno, da se infrastruktura na tvoji lokaciji tako od leta 2007 praktično ni spremenila, da bi se zagotovila dodatna mesta za naročnike.

Od vseh dobiš negativen odgovor ker vsi uporabljajo isto infrastrukturo. Morda bi te tukaj rešila samo še kakšna pogodba za kabelski internet z Telemach-om če imaš možnost - še ceneje in bolje boš prišel skozi =).

Nazadnje uredil mnheia : 16.08.2013 ob 13:02.
Odgovorite s citatom
Staro 16.08.2013, 16:10
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Mojega lokalnega kabelskega operaterja "kabel tv" je v teh dneh kupil telemach.
Imam že en kup prospektov in reklam. Kot da telekom ne vidi ali noče videt kakšne ponudbe ima konkurenca.

Tako da če gre kakšna kabelska mimo,kar je skoraj sigurno se raje poskusi dogovoriti za priklop na kabelsko.Imaš lahko telefon,televizijo,internet v paketu.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.08.2013, 21:14
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

KS Medvode, danes Občina Medvode je sredi osemdesetih let, eno izmed prvih naselij zgradilo svojo kabelsko televizijo do vseh hiš in zadeva deluje še danes, seveda z drugim lastnikom. Nudijo pa seveda tudi hitri internet.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2013, 10:48
Novinec

Do zdaj sem imel kabelsko evj in internet od tusa. Internet recimo da je ok delovala, ampak programska shema od evj je kriza, neki sicer resi digitalni paketi, ampak ce hoces eurosport v digitalni obliki, mores doplacati. Isto za discovery, medtem ko placas narocnino in te programe v analogni obliki dobis. Sem raj za ta denar uzel total tv, kjer dobis veliko vec. Ce bi telemach kupil evj, bi takoj sel nazaj. Tko pa ne pride v postev.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2013, 15:01
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a Scorp84 Prikaži sporočila
Do zdaj sem imel kabelsko evj in internet od tusa. Internet recimo da je ok delovala, ampak programska shema od evj je kriza, neki sicer resi digitalni paketi, ampak ce hoces eurosport v digitalni obliki, mores doplacati. Isto za discovery, medtem ko placas narocnino in te programe v analogni obliki dobis. Sem raj za ta denar uzel total tv, kjer dobis veliko vec. Ce bi telemach kupil evj, bi takoj sel nazaj. Tko pa ne pride v postev.
Sosed ima tudi Total TV in s kvaliteto slike ni zadovoljen. Kolega iz Zbilj pa je vzel to kabelsko ejv in tuš internet, čeprav je prej imel SiOL. Telekom običajno ne širi svojih zmogljivosti na območjih kjer prevladujejo drugi operaterji.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2013, 09:28
Novinec

Tudi evj nima ne vem kaksno sliko na digitalni. Analogno da ne govorim. Na totalu imas boljso sliko, ce imas novejsi sprejemnik in povezano prek hdmi. Edino kar od evj pogresam je planet tv hd in slo2 hd. Drugace so polom glede na konkurenco, ceprav je nekak nimajo ker skoraj nimas izbire, za drugega operaterja. Lastovka pa tudi ne pride v postev ( predrago za 3 tv)
Odgovorite s citatom
Staro 20.08.2013, 07:29
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.369

Citat:
Objavil-a Scorp84 Prikaži sporočila
No stvar je taka, že od uselitve v takrat novo hišo (2007) bi se rad naročil na internet, ampak baje ni proste parice. Od takrat sem lani in letos spet poskušal, dati poizvedbo ampak še vedno isti odgovor. Navaden telefonski priključek pa lahko imam? Sem pa na bergantovi ulici. A bo sploh kdaj možno, dobiti adsl ali vsaj vdsl?
Glede na to, da so bile opravljene preveritve možnosti storitev prek telefonksega omrežja, vam na podlagi rezulatatov, ponujam rešitev prek satelitskega interneta.

Na podlagi preveritve imamo vaše povpraševanje zabeleženo in vas bomo vsekakor obvestili, ko bodo na omrežju tehnične možnosti.

Lp
Jure
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
adsl, imel, medvodah, rad

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Saj ni res pa je... VDSL2b gremo na adsl donaldduck O storitvah 38 15.06.2013 23:23
Ne morem ne več povezati na ADSL ... azislo Tehnična pomoč 12 11.08.2008 10:06
Adsl, Adsl 2+, Vdsl, ... andrejl2 Tehnična pomoč 4 09.10.2007 20:38
2X ADSL v eni hiši. Možno? dolphe Tehnična pomoč 18 06.01.2007 18:59
ADSL razcepnik mato22 O storitvah 5 29.11.2006 06:34

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:57.