Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 11.06.2005, 06:39
Boem
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Moj zadnji post!

avalanche: če meniš. da imam še kak drug nick, se motiš. Lahko vprašaš moderatorja, pa ti bo povedal glede IP-ja. Da bi sam brisal temo, me slabo poznaš. Tako, kot si ti ljubitelj avtomobilizma, sem jaz 10x večji formule ena. In verjamem, da v nobenem primeru, pa tud če bi te tepli, ne bi brisal svoje teme. Potem ne pričakuj to od mene in me ne obsojaj! Da se bil ukazovalen? Ne, samo red sem vzdrževal, tako, kot ga imaš ti na svoji temi. Je s tem kaj narobe? O vladanju, pa delitvi vladanja? Ne delaj se neumen pred javnostjo. Moderiral sem samo F1, vse ostalo je bilo, tako kot je bilo. 13 ni bilo en lep čas, sem pač takrat pogledal na druge teme in SAMO OPOZARJAL, o nekulturnih dialogih ter temah in postih, ki nimajo tam kaj iskati - iz tega razloga so bili tudi brisani. Da pa zares treseš neumnosti, pa govori stavek, da sm bil proti Ferrariju?!?!? Nikoli, pa tudi če so zadnji. Od kod takšno sklepanje? Verjetno zopet sum o dvojnih nickih? Ma daj prosim te, nisem nek froc, to temo sem preresno jemal. Glede tvoje navedbe jokanja: sploh ni šlo za jokanje, temveč za princip in protest ptoru samovoljnemu ravnanju odgovornih na Siolu. Nenazadnje nisem bil edini, s katerim so delali kot svinje s ****usi. Pač se ne pustim y..bat. Za konev pa še samo v tvoje veselje: ne bom se vrnil (prej nisem odšel, kot si lahko videl, saj sem naprej limal novice kot "navadni" forumaš), ker, ponavljam, drugje cenijo moje delo, ne pa tukaj, ko te zaradi tega še javno diskreditirajo - in zato si ti večji debil, kot pa jaz.

Beg: zresni se in dojami, da tukaj ne smeš biti v pozornosti ti, ampak nekdo drug, zato ti hitro dajo vedet. Upam, da boš razumel ta stavek. Krivca za zbrisano temo pa išči drugje...

Za vse moje neumnosti (nekateri jih pač smatrate), za vse novice, članke in slike se vsem F1 forumašem opravičujem, ne bom več "blatil" foruma, zato ga z mirno in čisto vestjo zapuščam. Hvala za vse debate, tudi za kritike, nekatere so bile na mestu in upoštevane.

Ostanite v dirkanju

Boem

ČAO!

Staro 11.06.2005, 07:07
Beg Uporabnik Beg ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Beg
Član od: Apr 2005
Naslov: Nova Gorica
Sporočila: 63
Privzeto

Si pa zgoden!

---------------------------------------------------------
Biti normalen je največji uspeh!!!

Staro 11.06.2005, 08:19
avalanche Uporabnik avalanche ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce avalanche
Član od: Mar 2004
Sporočila: 1.949
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Boem

Moj zadnji post!

avalanche: če meniš. da imam še kak drug nick, se motiš. Lahko vprašaš moderatorja, pa ti bo povedal glede IP-ja. Da bi sam brisal temo, me slabo poznaš. Tako, kot si ti ljubitelj avtomobilizma, sem jaz 10x večji formule ena. In verjamem, da v nobenem primeru, pa tud če bi te tepli, ne bi brisal svoje teme. Potem ne pričakuj to od mene in me ne obsojaj! Da se bil ukazovalen? Ne, samo red sem vzdrževal, tako, kot ga imaš ti na svoji temi. Je s tem kaj narobe? O vladanju, pa delitvi vladanja? Ne delaj se neumen pred javnostjo. Moderiral sem samo F1, vse ostalo je bilo, tako kot je bilo. 13 ni bilo en lep čas, sem pač takrat pogledal na druge teme in SAMO OPOZARJAL, o nekulturnih dialogih ter temah in postih, ki nimajo tam kaj iskati - iz tega razloga so bili tudi brisani. Da pa zares treseš neumnosti, pa govori stavek, da sm bil proti Ferrariju?!?!? Nikoli, pa tudi če so zadnji. Od kod takšno sklepanje? Verjetno zopet sum o dvojnih nickih? Ma daj prosim te, nisem nek froc, to temo sem preresno jemal. Glede tvoje navedbe jokanja: sploh ni šlo za jokanje, temveč za princip in protest ptoru samovoljnemu ravnanju odgovornih na Siolu. Nenazadnje nisem bil edini, s katerim so delali kot svinje s ****usi. Pač se ne pustim y..bat. Za konev pa še samo v tvoje veselje: ne bom se vrnil (prej nisem odšel, kot si lahko videl, saj sem naprej limal novice kot "navadni" forumaš), ker, ponavljam, drugje cenijo moje delo, ne pa tukaj, ko te zaradi tega še javno diskreditirajo - in zato si ti večji debil, kot pa jaz.

Beg: zresni se in dojami, da tukaj ne smeš biti v pozornosti ti, ampak nekdo drug, zato ti hitro dajo vedet. Upam, da boš razumel ta stavek. Krivca za zbrisano temo pa išči drugje...

Za vse moje neumnosti (nekateri jih pač smatrate), za vse novice, članke in slike se vsem F1 forumašem opravičujem, ne bom več "blatil" foruma, zato ga z mirno in čisto vestjo zapuščam. Hvala za vse debate, tudi za kritike, nekatere so bile na mestu in upoštevane.

Ostanite v dirkanju

Boem

ČAO!

IP naslovi pa kažejo, da se ne motim ravno veliko. Uporabnik Boem ima namreč isti IP naslov kot uporabnik Veljo (ki je zanimivo ne dolgo nazaj govoril proti Ferrariju) in še enim uporabnikom, ki se mi zdi, da je imel ime vsevednež (ki je nekaj časa nazaj "uničeval" temo F1). Če imaš mogoče kakšno kratko razalgo.

Da si ti 10x večji ljubitelj F1 kot jaz avtomobilizma? Zdej si pa krepko mim usekal, veš. U bistvu mislim, da sploh nimaš tolk pojma o F1, kot nekateri tukaj mislijo.

Ti nisi vzdrževal svoje teme, ampak si brisal vse, kar ni bilo tvojega. Recimo zadnjih 5 strani teme, ki si jo zbrisal, smo se lahko normalno pogovarjali. Prej se nismo. Če misliš, da je ena grda beseda ali nasprotna mnenja že vzrok za brisanje, imaš čudna merila.

Seveda si šel zaradi Ferrarija dol. Težek in aroganten si kot vsi Ferrarijevi navijači. In ko jim gre slabo, se pač raje umakneš, ker ne moreš več Ferrarija v oblake vzdigovati.

Kaj dela SIOL, je pa njihova stvar. Lahko ti odvzamejo mod status pa če ti je prav ali ne.
Staro 11.06.2005, 08:56
Novinec
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava avalanche

IP naslovi pa kažejo, da se ne motim ravno veliko. Uporabnik Boem ima namreč isti IP naslov kot uporabnik Veljo (ki je zanimivo ne dolgo nazaj govoril proti Ferrariju) in še enim uporabnikom, ki se mi zdi, da je imel ime vsevednež (ki je nekaj časa nazaj "uničeval" temo F1). Če imaš mogoče kakšno kratko razalgo.

Ne morem verjet!!! VELJO?!!....ta pa ga je res SRAL!!!

Staro 11.06.2005, 15:55
trinajstka Uporabnik trinajstka ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce trinajstka
Član od: Oct 2004
Naslov: kokrica village
Sporočila: 7.140
Privzeto

avalanche, svaka ti čast

"My name is xy, a13sh...xy. 13 is just my middle name & my nick"
Nobody is perfect...& I`m not nobody
Staro 12.06.2005, 17:06
Novinec
Privzeto

Očitno je kakšen problem,ker mi noče dodat AVATAR?!

Staro 13.06.2005, 09:49
Tankard Uporabnik Tankard ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Tankard
Član od: Aug 2003
Sporočila: 31
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Beg

Ej Beg, včeraj je na neki dirki GP1, menda nekje za Pireneji, zmagal, verjel ali ne, Valentino Rossi. O prvenstvu GP1, ni na tem forumu ne duha ne sluha. Ali bi pisali tudi o tem. V forumu v F1, ali posebni forum?

Matr, kar ni na TV, kot da se ne dogaja. V Kataloniji je bilo na dirki preko 100.000 gledalcev. Edino možnost na TV-ju pa imal le na kanalu eurosport.

l.p.

Večji sem od Kristusa.
Staro 13.06.2005, 21:20
Novinec
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Tankard

Citat:
quote:Originalna objava Beg

Ej Beg, včeraj je na neki dirki GP1, menda nekje za Pireneji, zmagal, verjel ali ne, Valentino Rossi. O prvenstvu GP1, ni na tem forumu ne duha ne sluha. Ali bi pisali tudi o tem. V forumu v F1, ali posebni forum?

Matr, kar ni na TV, kot da se ne dogaja. V Kataloniji je bilo na dirki preko 100.000 gledalcev. Edino možnost na TV-ju pa imal le na kanalu eurosport.

l.p.

Večji sem od Kristusa.

ok!!!...samo ne v F1....dejmo enega novega odpret!!!

Staro 29.06.2005, 20:30
Novinec
Privzeto

kadar želim zamenjati avatar ter odpreti Twarlock program mi napiše da je napačen naslov oz server ni dosegljiv. Prosim pomoč!

Staro 03.08.2005, 07:35
bush Uporabnik bush ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2001
Sporočila: 924
Privzeto

Trinajstka, a lahko zvem, zakaj si zaklenil temo "HERVIS ROPA KUPCE". Ni to šport praviš. Hervis ropa kupce in s tem žali dobro delo enega največjih športnikov na svetu. Kaj je to drugega kot šport?

Značke
obvestila, pravila, pripombe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:27.