Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 10.06.2005, 20:46
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400
Privzeto

F1 tema je šla na dol odkar ni bilo več Boema, zdej ko jo je hotel pa Beg mal spet na noge spravt jo pa zbrišete!!!!????? :n onono::non ono::nonon o:

kolesarstvo je lep šport, ker sediš
Staro 10.06.2005, 20:55
Beg Uporabnik Beg ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Beg
Član od: Apr 2005
Naslov: Nova Gorica
Sporočila: 63
Privzeto

Vse kritike ki jih je prejel Boem so neutemeljene!!! Njegov trud je bil ogromen,vem kaj pomeni iskat,prevajat ter zapravljat ogromno vremena za temo F1......potem pa kar ........CIAO ......ogromno truda ter podatkov je šlo v ........!!!!!!!!

CIAO SIOL!!!!

---------------------------------------------------------
Biti normalen je največji uspeh!!!

Staro 10.06.2005, 20:57
Tankard Uporabnik Tankard ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Tankard
Član od: Aug 2003
Sporočila: 31
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Beg

Tako se pa NE DELA!!!!! Nemorejo se kar tako brisat teme!!!!!

Pod obvestila in pravila je se pred dvema urama bilo priblizno stran vec... boem pa 13 imata nekaj med sabo... na***amo ga pa drugi... za ta po***an forum sem ze tudi sam pospravil kar nekaj ur dela, pa ne zato, da mi ga potem nekdo pobrise, ker se mu dvigne *****... sram vas blo!!!!... Moje objave mogoce res niso bile za kak cajtung, so pa vseeno bile delo in sicer moje... Najlepse je dokazovat svojo moc, ko iznicis delo in trud nekoga drugega.

Preljubi moji moderatorji> po mojem hrbtu se ne boste grebli... matr vam... ***em

saj je vseeno ce preklinjam... saj cez kaksno uro bo nekdo itak vse pobrisal

p.s.> dirka bo ... moderatorj naj pa... hm...

Večji sem od Kristusa.
Staro 10.06.2005, 21:11
Novinec
Privzeto

Glede raskazovanja moči na forumu sem obvestil Uredništvo SIOLa!! Upam,da bodo vkrepali!!!!

Staro 10.06.2005, 21:19
Novinec
Privzeto

Za WEST site> srebrni spet kazejo zobe. Pridno izkoriscajo pravico do 3. dirkaca na prostih treningih... tako si pridobivajo prepotrebne podatke za kvalifikacije in samo dirko. Pedro de la Rosa je bil danes spet najhitrejsi. Ostali po zmoznostih.

Pisem, ker je tle najvec placa.

Večji sem od Kristusa.
Staro 10.06.2005, 21:24
Novinec
Privzeto

Če bo Ferrari tako nadaljeval bodo tudi oni drugo leto imeli tretjega pilota!

Staro 10.06.2005, 21:33
Novinec
Privzeto

Se strinjam... Ni dolgo nazaj, ko sem dejal, da imajo rdeci letos v resnici sreco, ker ima tudi Minardi Bridgestone, sicer bi se otepali se z njimi. Sicer nimam casa, da bi pogledal nazaj, ampak nekje okrog leta 1980 sta McLaren in Ferrari zasedla 9. in 10. mesto v konstruktorskem prvenstvu. Izgubljeno leto ne pomeni nicesar za formo mostva v naslednji sezoni. Se strinjas? Tudi sam sem ze imel leta 1994 McLaren (kot karavan hehe) za odpisanega, pa ga poglej danes. Svaka mu cast> stroj na mestu.

l.p.

dirka bo!!!!

Večji sem od Kristusa.
Staro 10.06.2005, 21:58
avalanche Uporabnik avalanche ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce avalanche
Član od: Mar 2004
Sporočila: 1.949
Privzeto

Boem, mislim, da si prav ti izpadel največji debil tukaj.

Vem, da je s tem novicam veliko dela, ampak ti si se prostovoljno za to odločil, zato nam ni treba nič razlagat.

Opažam, da imaš veliko željo po ukazovanju in si rad glavni. To si dokazal z jokanjem, ko si ostal brez statusa moda in sedaj z zadirčnim odstopanjem. V bistvu je bil 13 tebi križ, ker nisi mogel sam "vladati". Pa ne govori mi o nekih debatah, ko si bil še ti gor. Zbrisal si skoraj vse poste, ki so bili od drugih, tako da je bila normalna debata ob tvojem nadziranju v bistvu nemogoča.

O več nickih ne bi zgublajal besed, ker več kot očitno da jih imaš več. Ampak ne samo enega več, pač pa kar nekaj. Ampak čudno je to, da si bil enkrat proti Ferrariju, drugič za, pa da si nalašč svojo temo uničeval... ti is prov čuden.

Tudi ta izbrisana tema mi je sumljiva. Namreč ti si dovolj zakompleksan in čuden, da bi nalašč zbrisal svojo temo.

Res nizko si udaril. Že od tvojega jokanja po mod statusu si se samo spuščal. Potem kao ful užaljen zapustil forum, ko je 13 zbrisal temo, potem prijokal nazaj, po začetku sezone brez besed spet izginil iz foruma (ker ferrari zgublja[}]), nato pa se naenkrat pojaviš in na****iš vse povrsti. Če se boš čez en mesec spet pojavil in limal novice, boš pa res dosegel najnižjo možno točko človeške inteligence.
Staro 10.06.2005, 22:15
Novinec
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Tankard

Se strinjam... Ni dolgo nazaj, ko sem dejal, da imajo rdeci letos v resnici sreco, ker ima tudi Minardi Bridgestone, sicer bi se otepali se z njimi. Sicer nimam casa, da bi pogledal nazaj, ampak nekje okrog leta 1980 sta McLaren in Ferrari zasedla 9. in 10. mesto v konstruktorskem prvenstvu. Izgubljeno leto ne pomeni nicesar za formo mostva v naslednji sezoni. Se strinjas? Tudi sam sem ze imel leta 1994 McLaren (kot karavan hehe) za odpisanega, pa ga poglej danes. Svaka mu cast> stroj na mestu.

l.p.

dirka bo!!!!

Večji sem od Kristusa.

FIA je naredila konec McLarnu,to je bilo tam nekje leta 1999,kadar je prepovedala vporabo BERILIJA (mislim da je bil to dogovor med FIA ter Ferrari,ker oni ga skoraj niso nič vporabljali!),kateri se je vporabljal za izdelavo ohišja motorja.Super lahek materijal vendar ekstremno trd,samo bil je problem,da kadar je prišlo do eksplozije motorja ter vnetja je postal radioaktiven in strupen. Ferrari ni imel teh problemov ker ga je vporabljal v zelo majhnih količinah,McLaren V10 pa je bil popolnoma iz BERILIJA.Zato tudi pet ali šest let eksplozij,problemov,nevzdržljivosti Mercedesevih V10!Končno je tudi tega definitivno konec......pot do ponovnih zmag je bila dolga......pa vendar dočakana!

Staro 10.06.2005, 22:24
Novinec
Privzeto

Če je Boem sam zbrisal temo F1.....potem pa Avalanche ima prav!!!

Značke
obvestila, pravila, pripombe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:53.