Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 29.03.2008, 08:05
blustar Uporabnik blustar ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 88
Privzeto Re: Prehranski dodatki -kateri, izkušnje!

Se tudi strinjam z babi. Včasih spijem kak vitaminski napitek ali pojem bonbon, sicer pa jih ne kupujem. Občasno pogledam, kaj kaj prodajajo.

No, edino zdaj pač začasno jemljem Elevit
Staro 02.04.2008, 08:48
stefimidva Uporabnik stefimidva ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2

živjo!
mangostin je super sadež,jaz sem kakšen teden nazaj začela pit sok ki ga vsebuje xango sok ,imela sm vnetje ledvic in že po enem tednu so izvidi urina popolnoma dobri.prav tako imam veliko več energije ,bolje spim pa še kaj bi se našlo.zame je ta sok čudež.
lep pozdrav
Staro 25.04.2008, 05:31
leja12 Uporabnik leja12 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce leja12
Član od: Apr 2008
Sporočila: 21

Vitamine in druge koristne snovi je najbolje dobiti direktno iz prehrane, ne toliko iz dodatkov sploh če so umetni. Telo najbolje izkoristi snovi iz hrane. Za več energije je dobro tudi gibanje na svežem zraku, uravnotežena prehrana z veliko sadja, zelenjave, sokovi. Ampak sadje se je posebej, ena vrsta naenkrat
Staro 24.11.2009, 18:50
Biogirl Uporabnik Biogirl ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 6
Privzeto Koren Maca

Neverjeten dodatek k prehrani, ki je edina rastlina, ki se uporablja v prehrani in ki raste tako visoko nad morsko gladino (na več kot 4.400 metrov).

Zakaj Maca tako edinstvena?Vsebuje velik delež hranil: kalcij, fosfor, železo, magnezij, vitamine B1, B2, B12 (kar je kul za vegeterjance), C in E. Maca je znana po hitrem dovajanju energije, povečevanju vzdržljivosti in plodnosti, blaži menstrualne simptome, pomaga pri odpravljanju slabokrvnosti, daje koži mladosten videz, itd.

Probajte jst vse te učinke dejansko občutim
Staro 24.11.2009, 21:20
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

No kaj ko bi še malo o stranskih učinkih povedala? Kako ti lahko predoziranje maca praška poruši ravnotežje hormonov v telesu... in podobne scence?

tukajle je nekaj o stranskih učinkih.

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 20.12.2009, 03:01
veseljak Uporabnik veseljak ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Naslov: Štajerska
Sporočila: 15

HERBALIFE ima dodano umetno sladilo ASPARTAM , ki je dobesedno strup, zato HL ne priporočam vsem. Pa še veliko sladkorja ima in malo beljakovin , ima pa dobro stran vitamine ....
Pa dragi so ZELO.... preverite malo "podobne" izdelke. Čeprav se bodo hvalili da so dragi ker so najboljši itd.. je to le marketinški nateg.
Staro 22.12.2009, 07:17
Erika Uporabnik Erika ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2009
Naslov: Obala

Res je ,da je vitamine in minerale treba dobiti s hrano,samo koliko Slovencev pa si lahko privošči drago bio hrano.Večina je srečna,da lahko v hipermarketih kupuje sadje in zelenjavo za katero se ve,da vsebuje malo ali nič vitaminov in veliko škodljivih kemikalij.
Zato tudi večina nas potrebuje prehranska dopolnila. Pametno je izbirati med proizvodi,ki so registrirani pri nas .
Staro 25.12.2009, 20:10
Novinec

Citat:
Objavil-a melje123 Prikaži sporočila
Zdravo!

Včeraj sem naročil nek prehranski dodatek, ker se mi zdi, da zadnja leta (imam jih 36) kar nimam več prave moči, energije itn. Kar strinjam se, da je za to dosti kriv nizek vnos vitaminov, mineralov, saj v sadju in zelenjavi v štacuni večinoma dobimo samo vodo in energijo, ter nekaj vitaminov.
No, zato sem sklenil, da pobrskam po netu in na najdi.si najdem nek izdelek iz Vemme (prvič slišim). Na kratko povedano, v napitku, ki ga bom dobil za en cel mesec (okoli dva litra) je iz rastlin pridobljenih večina potrebnih mineralov in vitaminov, za priporočeno dnevno vrednost, marsikje pa vrednost krepko presega 100% DV.
No, piko na i pri naročilu pa sem naredil, ko sem prebral o ksantonih, ki jih napitek vsebuje čez 40 vrst. Pridobljeni so iz sadeža, ki se imenuje mangostin. Prebral sem tudi, da so ksantoni med najmočnejšimi antioksidanti, kater zavirajo proces staranja.
Sedaj sem naročil (če bo kaj narobe, jim stvar kar vrnem!) ampak me že kar zdaj zanima kako se bo obneslo! Ima kdo z mangostinom že izkušnje? Je že kdo naročeval kaj? Kot sem bral, baje da v dveh tednih vidiš očitne razlike na bolje in da se stvar prav splača, če te kaj dajejo leta ali če imaš kakšno bolezen...

LP,
miran
Miran pojdi na spletno trgovinco planetbio.si pa boš vidu kok super zadevce imajo zate . Pravzaprav so vsi njihovi prehranski dodatki 100% biološke, naravne, veganske in presne super hrane. Od njihove ponudbe ti za več energije priporočam SPIRULINO in koren MACA - ti naravni prehranski dodatki delajo čudeže telesu
Staro 05.01.2010, 10:12
Erika Uporabnik Erika ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2009
Naslov: Obala

Mangostan trži pri nas več podjetij,kolikor vem ,pa je edini registriran v Sloveniji od podjetja
Calivita in to pod imenom Zen tonik.Ni vse eno ali je zadeva kupljena nekje v tujini ali pa je pregledano pri nas in res vsebuje vse tiste sestavine,ki so navedene na embalaži.
Moje izkušnje z Zen tonikom so super...
LP Erika
Staro 31.01.2010, 14:10
Novinec

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
No kaj ko bi še malo o stranskih učinkih povedala? Kako ti lahko predoziranje maca praška poruši ravnotežje hormonov v telesu... in podobne scence?

tukajle je nekaj o stranskih učinkih.
ok je ne predoziraš! max čajno žličko na dan

Značke
dodatki, izkušnje, kateri, prehranski

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ... Girl16 Potovanja 362 18.09.2016 19:51
Kampi na Hrvaškem G.GARBO Potovanja 57 21.04.2011 22:44
kateri avto vozite oz. (za mlajše) kateri avto vozijo vaši starši? *carpe_diem* Spemerski kotiček 131 11.02.2009 08:51
Izkušnje z avtomehaniki Snif Avtomobilizem 5 09.06.2006 07:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:36.