Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 01.02.2007, 15:00
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

kokr sm jst vem, je to po poligonu... oz. NI NARAVNOST, ampak v atletskem krogu?? imam prav?:D
Staro 01.02.2007, 15:45
vernika Uporabnik vernika ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 12

Domine:

Nimam pojma, kje nas bodo mučili. Tek bo verjetno zunaj na športnem igrišču akademije, kar je pa tiče vese vzgibi, pa skoka z mesta, poligona- to pa bo verjetno v telovadnici. Kako pa izvajajo tek na 60m pa nimam pojma. Kdaj imaš pa ti preverjanje

Te lahko nekaj vprašam Domine? A nisi bil ti že na nekem forumu glede Slovenske vojske?
lp
Staro 01.02.2007, 15:50
barbara-m Uporabnik barbara-m ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 13

O.K, moram priznat da ste me malčk zmedli.....
Se pravi da pridobimo samo "omejeno" izobrazbo oz. ne moreš potem nadaljevati službovanje na drugih policijskih postajah, ampak samo ob mejah? Mislila sem da si sprva pridobimo osnovno izobrazbo, ki naj bi jo policist imel(osnovna policijska pooblastila), ne pa samo nekaj od tega. Kaj potem sploh lahko delaš kje drugje oz. lahko vsaj kako pridobiš izobrazbo, ki jo majo običajno policisti?
Res ne vem več kaj naj si mislim.......kdo mogoče ve? Malčk me jezi vse skupaj, se sploh splača potem v to it.....
Staro 01.02.2007, 16:13
lippi80 Uporabnik lippi80 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 48

Citat:
Objavil-a VR3 Prikaži sporočila
tako naj bi bilo. kaj pa dejansko delajo je pa odvisno na kateri policijski postaji so zaposleni - na nekaterih delajo vse, na nekaterih pa samo to.
Kaj pa če pride do prekoračitve pooblastil pri CCP ali JRM prekrških, kdo bo odgovarjal, če so ti "policisti" namenjeni izključno varovanju zelene meje. Tudi zato, ker pridobijo samo osnovna znanja s področja ZM.

Ja tek na 60 m je v telovadnici!!!
Staro 01.02.2007, 17:13
Pripravnik

jap, na temule forumu glede SV
Staro 01.02.2007, 17:20
Pripravnik

No tek v telovadnici,hm, vse se sliši tok umetno, zakaj prav v telovadnici?? Loviš se zunaj na mokrem itd... v dežju bi mogli teči na 60m oz. pod navadnim vremenom.(sam pol to mogoč nebi blo fer, ker bi eni naletel npr. na dež, drugi pa na sonce...to je pa tut res:D )
Staro 01.02.2007, 20:37
leon400 Uporabnik leon400 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 15

Hallo....

Veronika - na katero številko si klicala? kr bi tud mogel nekaj vprašat...
glede fizičnih testov je tak... jast sem enkrat to ze dal skozi... tek na 60m je v telovadnici, pol kroga tečeš v telovadnici tik ob steni, PRIPOROČAM FULL DOBRE ČEVLJE DA NEBO DRSELO....

drgač sem se danes testiral... kriza... tek na 2400 mi majka cela minuta! pa tud vesa v zgibig je na knap.... ful se mi bo letos teško izšlo... prejšnjič sem naredu z štirko...

Nazadnje uredil leon400 : 15.02.2007 ob 08:26.
Staro 01.02.2007, 20:38
lippi80 Uporabnik lippi80 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 48

Citat:
Objavil-a domine Prikaži sporočila
No tek v telovadnici,hm, vse se sliši tok umetno, zakaj prav v telovadnici?? Loviš se zunaj na mokrem itd... v dežju bi mogli teči na 60m oz. pod navadnim vremenom.(sam pol to mogoč nebi blo fer, ker bi eni naletel npr. na dež, drugi pa na sonce...to je pa tut res:D )
Tek na 60m zgleda tako, da tečeš v krogu (v telovadnici) dolžino, širino ter pol dolžine košarkarskga igrišča tako, da imaš dva ovinka za 90 stopinj vmes.

Če za stotinko sekunde zgrešiš si izpadu, na ovinku ti lahko spodrsne!!!
Staro 02.02.2007, 10:13
vernika Uporabnik vernika ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

...dodatne informacije o izvedbi javne objave lahko dobite pri Nataši Stušek, policijski inšpektorici (telefon: 01/ 428 40 68) ali Robertu Kosu, policijskem inšpektorju (telefon: 01/ 428 46 10)...gospa na prvi te. številki je zelo prijazna...no,če bo kdo klical za kakšne informacije, pa vpraša, koliko mest so dejansko razpisali in koliko kandidatov je prijavljenih...

lp
Staro 02.02.2007, 11:37
VR3 Uporabnik VR3 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce VR3
Član od: Mar 2006
Sporočila: 223

Citat:
Objavil-a lippi80 Prikaži sporočila
Kaj pa če pride do prekoračitve pooblastil pri CCP ali JRM prekrških, kdo bo odgovarjal, če so ti "policisti" namenjeni izključno varovanju zelene meje. Tudi zato, ker pridobijo samo osnovna znanja s področja ZM.

Ja tek na 60 m je v telovadnici!!!
poglej, v bistvu me sploh ne zanima: "kaj pa če pride do... " - s tem se bodo ukvarjali njihovi nadrejeni, če/ko bo do tega prišlo.
dejansko stanje je pač drugačno od teorije.

Značke
akademija, policijska, tacnu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:54.