Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.03.2021, 07:04
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 910
Privzeto Re: SiOL TV bogati programsko shemo

Citat:
Objavil-a axelf Prikaži sporočila
kakšna je sploh razlika med Golica in Antena Golica?
Mislim da nobene mogoče edino v reklamah. Pač še en reklamno-prodajalni program.
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2021, 10:38
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.692

Kater od teh bo prenašal F1 ?
Staro 15.03.2021, 12:17
Bogo7 Uporabnik Bogo7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Naslov: Ptuj
Sporočila: 73

Programa kjer bo F1 Telekom ne potrebuje, saj to ni nek kvaliteten lokalni program, ki gosti Mino z mini nasveti in tisto mazalko Herto, to so programi, ki si jih uporabniki, ki smo nori in vztrajamo pri Telekomu zaslužimo po mnenju Telekoma. Žalostno!
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2021, 12:37
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 373

A lahko sploh kdo še gleda F1 s katerikolimi slovenskimi komentatorji? js enostavno ne morm že lepa leta ne.

Mene bolj zanima naprimer kaj bo s fuzbalom 1. slovenska liga če gre res na Sportklub? Kaj je možno da bi lahk veljaki podpisal pogodbo s Sportklubom, ki ga ima trenutno v Sloveniji samo Telemach? kaj pa preostale 90% Slovenije a bojo ljudje šli pred štadione pa gledal skozi luknje tekme?
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2021, 13:35
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 487

Jaz čakam da pride Premier Liga in Španska na Areno Šport pa sem pozabil kero jesen, 2022 ali že letos? Takrat lahko športklub Telemachovci nabijejo nekam
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2021, 20:45
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 373

Če se ne motim, se mi zdi da sm zasledil da je Španska LaLiga že od naslednje 2021/2022 sezone na Areni. Premier Liga se mi pa zdi da ima Sportklub še naslednjo sezono, torej 2021/2022 pravice, pol pa ne vem kaj bo. Nisem pa 100% zihr če je to oboje res.
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2021, 09:42
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 504

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Za F1 preko Telekoma ostaja še ORF, ki bo prenašal polovico dirk, drugo polovico pa Servus tv, ki pa ga Telekom še nima.

Sicer pa je odlična alternativa F1 tv app, kjer po akcijski ceni vzameš letno naročnino in te pride približno 4 EUR na mesec. Imaš pa vse dirke, treninge, testiranja, tudi serije F2 in F3. Pred kratkim so aplikacijo posodobili in omogoča tudi chromecast (streamanje na TV) ter izbiro kvalitete slike in prevrtavanje.
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2021, 11:50
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.692

Ni problem da dirke ne bi gledal če jo hočem. Problem je, da plačuješ neko naročnino, mogoče bi vzel še dodaten paket programov da bi lahko gledal tako kot sem bil vajen gledat 30 let. Tudi Servus tv je (bil) pri Telekomu, mislim da je bil ali je še preko kabelske. Zakaj hudiča ga pa ne morejo uvrstit še v iptv shemo , pa to že toliko let pa ne vem. Isto je servus tv prenašal nekaj hokejskih tekem, in če sem že pri tem športu, tudi NHL pri Siolu ne moreš več gledat prek tv, ker...

Enostavno bi morali razmislit kaj so imeli ko je nekdo prišel k njim in kaj hudiča ponujajo zdaj. Meni se je programska shema od trakrat bistveno spremenila, gledam ravno ene deset programov, vse ostalo pa ni vredno da tja prestavim, sej bi naročil neotu kar glasovno pa tista stvar dela ravno toliko kot crknjen konj.

Bi tudi menjal ponudnika ampak prek bakra si obsojen na isto ali podobno, pa še vprašanje, pri njih imam vdsl ostali bi mi mogoče dali zgolj adsl...

IN ja za app je fajn imet "napreden tv", jaz bi pa za tisto moral ali menjat tv ali dokupit še en predvajalnik, ker zanimivo tega oh in sploh neo ne more ponudit.
Staro 16.03.2021, 15:44
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 487

Ja še en Mi Box S oziroma Chromecast with GoogleTV oziroma Nvidia Shield ali kaj podobnega moraš imeti da si pokriješ še potrebe po KODI, RTV, Netflix, Amazon, Disney in podobno.
Odgovorite s citatom
Staro 19.03.2021, 05:26
axelf Uporabnik axelf ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2018
Sporočila: 54

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
športni klub https://sportklub.si/avtomoto/formul...-na-sportklub/
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bogati, eksplozivni, hd programi, mega, mega hd, programska shema, programsko, shemo, siol, siol tv

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV in DODATKI sladzan SiOL TV 21 28.02.2013 20:28
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:01.