Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 17.10.2008, 09:50
temp64 Uporabnik temp64 ni prijavljen
jaz sem samo od Goody
Prikazne slike uporabnika/ce temp64
Član od: Feb 2002
Sporočila: 147.625
Privzeto Re: Koliko je še sploh srečnih v zvezi?!

Citat:
Objavil-a mao Prikaži sporočila
Ne razumem...

.........vsi zadovoljeni - vsi srečni
Staro 17.10.2008, 10:40
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
gledano s stališča moškega ali ženske?
Svojega
Staro 17.10.2008, 15:02
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a samozavesten Prikaži sporočila
torej,dejansko srecnih je zelo malo ali pa nic.vecina jih sploh ne ve ,da so nesrecni.mislijo da tako pac mora bit.
life is beautiful.
time for change.
change wife
Prej bi rekel da je večina ljudi srečnih, pa zgolj sami sebe prepričujejo, da so nesrečni.
Staro 17.10.2008, 22:00
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Svojega
pa smo spet tam - ženska ga spet ne na*ebe

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Prej bi rekel da je večina ljudi srečnih, pa zgolj sami sebe prepričujejo, da so nesrečni.
ali pa so srečni takrat, ko sami sebe prepričajo da so nesrečni
Staro 18.10.2008, 14:12
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a marty7 Prikaži sporočila
Vedno bolj se sprašujem koliko ljudi je še sploh srečnih v zvezah. Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi. Težave so si podobne: nezainteresiranost žensk za spolnost, sitne, nič jim več ni prav.... Čeprav moški vedno bolj sodelujemo pri opravilih, jim pomagamo... Mislim, da še nikoli v zgodovini človeštva niso moški toliko sodelovali pri vzgoji otrok, kuhanju, pospravljanju....., kot večina sedaj, ko pa zahtevamo nekaj pozornosti za sebe potem pa... Vsi nasveti pravijo pogovarjajte se o težavah, kaj hudiča če pa nič ne rešimo, vedno znova rešujemo iste probleme. Potem pa pomisliš, da bi zamenjal partnerja, pa en pravi moja je taka, pa drug ....., a je še kje kaj pametnega. Naj se javijo pari ki so res srečni (oba ne samo ženska) po 10, 20 letih skupnega življenja in po dveh treh otrocih, ter kako jim to uspe.
načeloma se s teboj precej strinjam ... tudi sama ne bi hotela živeti leta in leta z nekom, ki me vsak večer v postelji odbije ... pa ne glede na to, koliko dela ima čez dan ...
Staro 29.10.2008, 11:28
biba Uporabnik biba ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce biba
Član od: Nov 2004
Sporočila: 4.353

..moja zveza z mano je srečna, kot še nikoli
Staro 29.10.2008, 19:05
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

ko si sam hrepeniš po nečem več...... ne skoz na določene trenutke je pa res ko dobiš pa bolšo polovico ob sebe pa prinese z leti veliko in veliko dodatnih stvari in ni primera ko ena stvar iz tega kupa stvari ni moteča pa si še lahko nevem kako prilagodljiv ...po moje je treba še tisto požreti in reči to je življenje ni drugega.....seveda so pa extremni primeri ko enostavno je res bolše da si sam...kaj čemo vsak po svoje naj izbere pa je sreča tu...
Staro 30.10.2008, 14:07
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a biba Prikaži sporočila
..moja zveza z mano je srečna, kot še nikoli

tudi midva mava srečen zakon ... on je srečen, jaz poročena ...
Staro 30.10.2008, 19:29
ribica Uporabnik ribica ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 2

Koliko je srečnih v zvezi?
Verjetno vedno manj  Tu se moramo vprašati zakaj je temu tako. Jaz bi rekla da zato, ker gredo nekateri v zakon že z predispozicijo, da če ne bo šlo, se bodo pa ločili, ker danes se tako že vsak loči, itd. Torej se v zakon podajo z osebo, za katero morda že slutijo, da se na dolgi rok ne bo odneslo. Problem je, da če razmišljamo v tej smeri, dejansko ne delamo na odnosu. Če pa razmišljamo o srečni prihodnosti, delamo na odnosu in slednje se slej ko prej obrestuje v sreči v dvoje 
Pa že tako se ljudje radi polenimo in ko dobimo osebo v zakon se nehamo truditi, saj je oseba že naša. Zakaj se torej truditi? In tu je vzrok problemov!!!

Če ne delamo na odnosu tudi po poroki, pride do nesoglasij, konfliktov in če je tega veliko, nas partner slej ko prej niti več ne privlači, zato tudi ni želje po spolnosti, s čimer se partnerja še dodatno odtujita. Če se partnerja ne vzameta v roke, lahko pride z ene strani ali obeh do iskanja novih romanc. Ker nove osebe ne poznamo, v njej vidimo same pozitivne stvari, kot je to značilno za vse nove zveze. Tudi če se oseba odloči, da bo začela življenje z to novo osebo, je vse to obsojeno na propad če se na zvezi ne bo delalo. Torej je povsod potrebno delati. No razen seveda, če si poiščete za novega partnerja osebo, ki je totalno nesamozavestna, itd, in se vam bo prilagajala v vseh ozirih, torej bo po domače povedano vaš »hišni ljubljenec«.
Torej če ste se z nekom podali v zakon, je že nekaj na njem kar vas privlači. Da se je oseba spremenila, ste zagotovo sokrivi tudi vi, ker ste se spremenili verjetno tudi vi. Torej naredite prvi korak, pokažite ljubljeni osebi, da jo imate še vedno radi, presenetite jo,… jo spoštujte. Verjetno se bo tudi ona kmalu spremenila, saj KEMIJA MED VAMA JE, le razum jo je zaradi določenih nesoglasij zabrisal.
Torej DELAJTE NA ZVEZI - PREMAGAJTE NESOGLASJA Z POGOVOROM, POKAŽITE LJUBLJENI OSEBI KAKO RADI JO IMATE IN KAMLU BODO DNEVI SPET LEPI, NOČI PA VROČE 
Staro 30.10.2008, 20:53
samozavesten Uporabnik samozavesten ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce samozavesten
Član od: Oct 2008
Naslov: stajerska
Sporočila: 13

tudi jaz sem srecen,ona pa porocena.

Značke
koliko, sploh, srečnih, še, zvezi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Koliko lahko zaupamo pooblaščenim servisom Žeruh Avtomobilizem 28 25.07.2008 21:37
Koliko (če sploh kaj) dajete za razne človekoljubne organizacije? NaceM Svet in ljudje 40 06.01.2007 22:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:03.