Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 31.10.2008, 09:40
blackback Uporabnik blackback ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 8
Privzeto Re: Koliko je še sploh srečnih v zvezi?!

jz sm že 5 let srečna...najdla sm sorodno dušo
Staro 31.10.2008, 10:32
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

trenutno sem čisto srečno zaseden.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 31.10.2008, 23:56
bgrosek1 Uporabnik bgrosek1 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Jaz sem srečna/za silo ha-ha/ ali nekoterim gre dost slabše. Moja zveza traja 3 leti, imam preljepu hčerkico. Upam tista zveza bo trajala do konca mojih dni.
Staro 07.11.2008, 18:06
kopriva007 Uporabnik kopriva007 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 33

ja res je....velikokrat kr ždimo v eni vezi sam, da je.....mogoče zaradi obsedenoti ali nemoči in strahu, da bi ostali sami....temu bi jst rekla....odvisnost od odnosov
Staro 10.11.2008, 07:53
wildrose Uporabnik wildrose ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Naslov: lzola
Sporočila: 13

Citat:
Objavil-a marty7 Prikaži sporočila
Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi.
Kaj to, da imaš probleme v zvezi nujno pomeni, da nisi srečen v njej. Jaz mislim, da problemi v zvezi morajo obstajat, zato da znamo potem cenit lepe trenutke. Vsak problem je rešljiv. Samo trud je potrebno vložit. Po mojem "problemi v zvezi" niso vzrok "velikega števila nesrečnih zvez dandanes". Vzrok je nepripravljenost partnerjev za vlaganje v zvezo in reševanje problemov. To pa je poovezano z današnjim hitrim tempom življenja, z modenro tehnologijo (mobiteli - smsi...) pa vsega po malo.
Staro 24.12.2008, 06:40
toma17 Uporabnik toma17 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce toma17
Član od: Oct 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 9

Citat:
Objavil-a wildrose Prikaži sporočila
Kaj to, da imaš probleme v zvezi nujno pomeni, da nisi srečen v njej. Jaz mislim, da problemi v zvezi morajo obstajat, zato da znamo potem cenit lepe trenutke. Vsak problem je rešljiv. Samo trud je potrebno vložit. Po mojem "problemi v zvezi" niso vzrok "velikega števila nesrečnih zvez dandanes". Vzrok je nepripravljenost partnerjev za vlaganje v zvezo in reševanje problemov. To pa je poovezano z današnjim hitrim tempom življenja, z modenro tehnologijo (mobiteli - smsi...) pa vsega po malo.
Ja se totalno strinjam. Tisti, ki ste malo mlajši pomislite, kako boste reagirali vi ali pa vaš partner po 25 letih zakona pa po kakem karambolu v zvezi s prevaro, ki je nastala enostavno zato ker je bil nekdo drug toliko bolj spreten z besedami, da je prišlo do dejanj.
Problem nezainteresiranosti je ravno preveč rutine in nič več izkazovanja pozornosti pokažimo ljubezen, osvajajmo potrudimo se malo pa pridejo tudi rezultati. Prevara je pa itak precej povezana z dvigom samopodobe ker je človek še nekomu drugemu zanimiv, pa se počuti zato malo več vreden.
Staro 24.12.2008, 08:11
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a wildrose Prikaži sporočila
Ni res da MORAJO obstajati. Dejstvo je, da običajno obstajajo. Kot tudi sicer v življenju.

Truda ni TREBA vložit, ampak ga vlagaš, če si to želiš. Nihče te namreč v zvezo ne sili - v njej si (oz. naj bi bil) zato, ker si sam tako želiš.

Mislim tudi, da danes ni niti bistveno več niti bistveno manj nesrečnih zvez, kot jih je bilo kadarkoli v zgodovini. Takšne esktrapolacije napeljujejo na to, da so bile nekoč vse zvez srečne ali nesrečne, odvisno kako na to gledaš. Danes se o tem kvečjemu več govori, ker imamo na voljo učinkovitejše načine izražanja in širjenja informacij kot kadarkoli poprej. Najbolj na glas pa običajno govorijo nezadovoljneži.

Z ostalim se strinjam.
Staro 24.12.2008, 19:09
legenda Uporabnik legenda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce legenda
Član od: Jun 2006
Sporočila: 850

Citat:
Vedno bolj se sprašujem koliko ljudi je še sploh srečnih v zvezah. Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi. Težave so si podobne: nezainteresiranost žensk za spolnost, sitne, nič jim več ni prav.... Čeprav moški vedno bolj sodelujemo pri opravilih, jim pomagamo... Mislim, da še nikoli v zgodovini človeštva niso moški toliko sodelovali pri vzgoji otrok, kuhanju, pospravljanju....., kot večina sedaj, ko pa zahtevamo nekaj pozornosti za sebe potem pa... Vsi nasveti pravijo pogovarjajte se o težavah, kaj hudiča če pa nič ne rešimo, vedno znova rešujemo iste probleme. Potem pa pomisliš, da bi zamenjal partnerja, pa en pravi moja je taka, pa drug ....., a je še kje kaj pametnega. Naj se javijo pari ki so res srečni (oba ne samo ženska) po 10, 20 letih skupnega življenja in po dveh treh otrocih, ter kako jim to uspe.

No jaz sem srečno poročen od leta 1995.
Ne odkrivam ravno toplo vodo, samo za dober zakon potrebujeva pogovor.
Resnično se veliko pogovarjava, iščeva skupaj rešitve...
pa nam gre...Če pa misliš da se ne skregava si se prevaral, se samo pride do opravičila.
Tak to je to
Staro 05.01.2009, 21:52
Nej.kaa Uporabnik Nej.kaa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 348

Citat:
Objavil-a legenda Prikaži sporočila
No jaz sem srečno poročen od leta 1995.
Ne odkrivam ravno toplo vodo, samo za dober zakon potrebujeva pogovor.
Resnično se veliko pogovarjava, iščeva skupaj rešitve...
pa nam gre...Če pa misliš da se ne skregava si se prevaral, se samo pride do opravičila.
Tak to je to
Pol vama lahko samo čestitam. Dobra komiunikacija je temelj vsake veze, če mene vprašate.In če se partnerja znata pogovarjat in poslušat in slišat, lahko gore premikata. Če pa to peša, pa rata štala... Se pa strinjam, da zato, ker je današnji tempo krut in si ne vzamemo več časa eden za drugega, vsi živimo eden mimo drugega.
Sicer pa, lahko verjamete meni! Imam kar veliko izkušnjo za sabo (grenko, žal)
Staro 28.01.2009, 17:35
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142

Citat:
Vedno bolj se sprašujem koliko ljudi je še sploh srečnih v zvezah. Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi. Težave so si podobne: nezainteresiranost žensk za spolnost, sitne, nič jim več ni prav.... Čeprav moški vedno bolj sodelujemo pri opravilih, jim pomagamo... Mislim, da še nikoli v zgodovini človeštva niso moški toliko sodelovali pri vzgoji otrok, kuhanju, pospravljanju....., kot večina sedaj, ko pa zahtevamo nekaj pozornosti za sebe potem pa... Vsi nasveti pravijo pogovarjajte se o težavah, kaj hudiča če pa nič ne rešimo, vedno znova rešujemo iste probleme. Potem pa pomisliš, da bi zamenjal partnerja, pa en pravi moja je taka, pa drug ....., a je še kje kaj pametnega. Naj se javijo pari ki so res srečni (oba ne samo ženska) po 10, 20 letih skupnega življenja in po dveh treh otrocih, ter kako jim to uspe.
pazi to - jaz mam tipa ki doma NIČ ne naredi, pa še za seks ni zainteresiran.... beat that if you can

in sva že 6 let zlo srečen par.... on je zlo srečen, jest sem pa par!

Značke
koliko, sploh, srečnih, še, zvezi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Koliko lahko zaupamo pooblaščenim servisom Žeruh Avtomobilizem 28 25.07.2008 20:37
Koliko (če sploh kaj) dajete za razne človekoljubne organizacije? NaceM Svet in ljudje 40 06.01.2007 21:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:28.