Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.08.2009, 12:30
slo114 Uporabnik slo114 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2009
Sporočila: 23
Exclamation Siol tv problem

1. Siol tv: danes sem prižgal tv,gledam 10 min nakar mi javi napako.Napiše mi da bom preusmerjen v varni način.Sedaj pa zmeraj ko prižgem tv mi javi napako,če pa dela pa dela samo v varnem načinu!
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2009, 18:10
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Siol tv problem

Prosim sporočite mi uporabniško ime na ZS, prav tako, mi prosim sporočite:

1. ali se napaka pojavlja pogosto?

2. ali ste med temi 10minutami počeli kaj 'posebnega' (menjanje kanalov, prebiranjem novic, gledali film sposojen v videoteki) ali ste dejansko samo gledali nek določen kanal?

3. ali se je sioltv nalagal v nedogled in je bil potreben reset stb-ja?

Isto velja za ostale, ki vas preusmerja v 'varni način'.
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2009, 19:45
kolerabca Uporabnik kolerabca ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2009
Sporočila: 1

Meni se je danes naredilo drugič:
Naročen imam standard paket.
Sagemu poči film, na displayu kaže vedno en in isti kanal (trenutno 3). Z daljincem se lahko vozim in gledam vse programe ( iz mega paketa). Dokler Sagema ne resetiram, tako ostane....
Verjetno bi bila dobrodošla info, kako lahko Sagema spravim v tak način kontrolirano (da mi ni treba čakat, da mu poči film) .

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2009, 20:12
Curyman Uporabnik Curyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 171

Bom kar jaz odgovoril, ampak zase.

1. Napaka se pojavi v povprečju 1x na dan, dalj ko dva dni brez resetiranja ni zdržalo.

2. Napaka se po večini pojavi med premikanjem kanalov, ko si iščem kaj bi gledal. Vendar pa se mi je vsaj 3x zgodilo tudi med izbiranjem filma v HBO Digitalu, ali pa Videoteki.

3. Po večini je napaka sledeča: med gledanjem, predvsem ko bi se moral pojaviti trak z informacijami o programu, se pojavi znak za nalaganje in se naprava zablokira. V povprečju 2x na teden pa se zgodi tudi, da se STB nalaga v nedogled. Zanimivo je tudi, da se mi naprava skoraj nikoli ne postavi v varni način, tudi recimo, ko javi da se bo.

Nadvse hecno pa je, da se te napake pojavljajo samo meni z novim sinopejem. Sestra, ki ima v isti hiši in nekoliko starejši napeljavi svoj paket, ima še stari sinopejev modem IN NOBENIH PREJ OMENJENIH TEŽAV.
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2009, 20:37
Uporabnik

pa uporabniško ime na ZS?
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2009, 21:28
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Citat:
Objavil-a 080 Dunja Prikaži sporočila
1. ali se napaka pojavlja pogosto?

2. ali ste med temi 10minutami počeli kaj 'posebnega' (menjanje kanalov, prebiranjem novic, gledali film sposojen v videoteki) ali ste dejansko samo gledali nek določen kanal?.
Dej, ne se hecat Dunja
Kaj posebnega kot menjanje kanalov
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2009, 21:42
Yoni Uporabnik Yoni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 226

Citat:
Objavil-a slo114 Prikaži sporočila
1. Siol tv: danes sem prižgal tv,gledam 10 min nakar mi javi napako.Napiše mi da bom preusmerjen v varni način.Sedaj pa zmeraj ko prižgem tv mi javi napako,če pa dela pa dela samo v varnem načinu!
Imaš še sagemov modem? Jaz sem imel na sagemovih jajcih od modema čisto enake probleme. Potem sem enih 20x klical na help desk in potem so mi končno modem zamenjali za sinope-ja. Sedaj dela vseskupaj brez kakršnih koli problemov. Trkam na les-TOK TOK...
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2009, 23:41
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Dej, ne se hecat Dunja
Kaj posebnega kot menjanje kanalov
sej sm dala v narekovaje noooo
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2009, 11:28
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

Ta težava je prisotna tudi na Amino komunikatorjih. Vsak dan se vsaj enkrat zresetira komunikator ob menjavanju kanalov. Po mojem je vzrok v EPG-ju, saj takrat tudi ne prikazuje podatkov o programu.

Jaz sem se že navadil in vzel ta pojav v zakup, medtem ko se punca vsakič začne dreti "j*bem ti ta glup siol tv bedast"

Danes dobim nov komunikator Sagem, ki ga bom kupil preko Bolhe, pa da potem vidim to vesolje doživetij

Me zanima kakšni so potem morebitni vzroki za težave, ker "stari komunikator" ne bo mogel biti več kriu
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2009, 12:10
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a bejli Prikaži sporočila
Ta težava je prisotna tudi na Amino komunikatorjih. Vsak dan se vsaj enkrat zresetira komunikator ob menjavanju kanalov. Po mojem je vzrok v EPG-ju, saj takrat tudi ne prikazuje podatkov o programu.

Jaz sem se že navadil in vzel ta pojav v zakup, medtem ko se punca vsakič začne dreti "j*bem ti ta glup siol tv bedast"

Danes dobim nov komunikator Sagem, ki ga bom kupil preko Bolhe, pa da potem vidim to vesolje doživetij

Me zanima kakšni so potem morebitni vzroki za težave, ker "stari komunikator" ne bo mogel biti več kriu
Pri Aminotu si moral počakati, da je EPG izginil, da si lahko naredil karkoli drugega, drugače je znal zmrzniti. Tega pri Sagemu in SiOL+ ni. Amino je bil s starim vmesnikom neverjetno počasen ravno zaradi tega in še vedno mi ni jasno, kako nekateri lahko trdite, da je sedaj vse skupaj počasneje, ker meni se res ne zdi, ravno obratno. Seveda pa je še veliko drugih dejavnikov, ki očitno pri meni delujejo usklajeno, pri nekom drugem pa niti slučajno in posledično povzročajo probleme.

Značke
danes, dela, deluje, nič, problem, siol, vredu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ukinitev izbire siol tv in siol tv+ sori SiOL TV 67 06.01.2009 14:54
Siol telefonija rockytmin O storitvah 28 15.02.2008 19:56
Siol tv problem odlicno SiOL TV 0 01.03.2007 17:11
Siol Voip Problem SloCop O storitvah 4 11.09.2006 16:46

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:46.