Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Glasba

Glasba vtisi, okusi, koncerti...

Orodja za teme
Staro 07.02.2007, 11:29
DarkBloom
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Ema 2007 ...

Citat:
Objavil-a Black Prikaži sporočila
mate tarjo za boginjo petja...mislm..se tud tarja skrije pred marsiktero pravo operno pevko....pa madamosiele darkbloom...bi skoraj človek pomisliu da si ti tarja ko tolko pokaš z znanjem o tarji...naj te popravim..tarja je res šolana operna pevka..vendar ne uradno..šolala se je privat...iz lastnega intuziaizma...mislm d ste nekateri postali maaaaaaaalce preobsedeni z njo....

posledično vas bo kr vodilo k ozkoglednosti...čez cajt bo kr izpadl kt d nč druzga ne obstaja oz bo use ostalo bl nč od nč če ni tarja...

djte mau sestopt na realna tla....je pa res nemogoče primerjat tarjo in heleno....za slovensko sceno je helena kar legendarna..in tudi je prav tako..je ogromno dosegla...kar napram nekaterim pevkam in pevcem dan danes ne bo uspelo pa naj imajo še ne vem koliko denarja...dejstvo pa je da ji operno petje ne gre najbolje..vsaj v tem komadu ne...definitivno pa je to...da ta komad ni za operno petje....vse na in v vse ne paše...

sam še tole glede Tarje. Mislim black ne ti men o Tarji & Nightwish. A ti misliš, da je vsaka pevka operna, ki lahko malo visoke zapoje? To lahko marsikatera zmore tudi brez šole in laiki mislijo, da obvlada neko operno petje. Ampak sploh ni point v tem. Tarja je diplomirala iz klasičnega petja. Sej bi dala link od tega intervjuja ampak ga trenutno ne najdem. Ampak ni pa še operna pevka..pa ne mi o njenih privat urah. In Tarja ni nikoli pela v operi..razen imela je neko predstavo, kar je pa tut vse do zdaj. In ne mi o preobsedenosti z njo, kar še zdaleč nism.

evo sm najdla. Tarja poje komorno glasbo..in ne operno
Citat:
You’ve conquered Europe and the band is bigger than ever. Do you feel that perhaps your destiny lies with Nightwish after all? I mean, a few years ago your top priority was to be an professional opera singer.
Not actually that. I’m a chamber singer, a lead singer when I’m making that kind of church music, I’m on my own lead concerts but my goal with Nightwish is still as long as we’re having a good time, as long as we’re doing this music with Nightwish I’m going to be the singer of the band. But on the other hand Nightwish needs to give me time to do my own classical career, I mean the thing with the concerts because I’m not studying anymore in order to be free and concentrate on all the concerts, the touring and stuff like that on my own. So this means that I’m still concentrating on those things too because they keep me going, they keep me healthy – mentally. I don’t think I’d be healthy if I only were a Heavy Metal singer. I am still concentrating on both things. Of course priority number one is Nightwish now.
source: http://www.metal-temple.com/interview.asp?id=108

Nazadnje uredil DarkBloom : 07.02.2007 ob 11:56.
Staro 07.02.2007, 12:26
Black Uporabnik Black ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Black
Član od: Jan 2006
Naslov: Blacklands
Sporočila: 4.140

pričakovana tvoja reakcija..in praviš da nisi obsedena z njo..jaz naj ne teb o tarji in nightwishih....pardon..verjetno maš fruštk po imenu ultra knowledge....miss knowitall darkbloom....manjka ti razgledanosti...

nadaljne debate in pregovarjanja se bom vzdržau

hvala

lep pozdrav in lep dan
Staro 07.02.2007, 12:34
temp64 Uporabnik temp64 ni prijavljen
jaz sem samo od Goody
Prikazne slike uporabnika/ce temp64
Član od: Feb 2002
Sporočila: 147.625

skrajn cajt
Staro 07.02.2007, 13:45
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690

ja...hvalabogu

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.

Značke
2007, ema

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Oskarji 2007 & ostale nagrade D' Andre Filmi 267 03.03.2007 10:55
Nič ne bo s Šengenom 2007 Knez Evropska unija 6 12.09.2006 18:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:50.