Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 11.05.2009, 02:58
vučko stručko Uporabnik vučko stručko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Sporočila: 237
Privzeto zdravje-preventiva

zakaj odrasel človek , potrebuje,masažo najmanj enkrat tedensko, tako, kot njegov avtomobil potrebuje redne servise?
kako še lahko preprečimo nastanek posameznih težav in bolezni na naravni način?
a lahko v tej temi zastavljamo tudi konkretna vprašanja, odkrito pišemo o svojih problemih in tudi sami svetujemo? seveda, kar hrabro!

Nazadnje uredil vučko stručko : 11.05.2009 ob 03:54. Vzrok: moja napaka in togost pri prvem odpiranju
Staro 14.05.2009, 00:54
Pripravnik
Privzeto Re: zdravje-preventiva

sem mislil, da bo kdo vsaj za svoje dobro kaj napisal, pa nič

super, zelo sem vesel, da tako lepo skrbimo za svoje zdravje
Staro 14.05.2009, 02:37
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

sej skrbimo. ponavadi sami, brez zdravilcev in ostalih odposlancev, hi hi

bejš malo vun na luft, ne se tolk sekirat, ker ti noben ne odgovarja in išče tvojih uslug, pa babo si najd, k te bo marala. se boš kuj bujš počutu.
Staro 14.05.2009, 03:26
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
sej skrbimo. ponavadi sami, brez zdravilcev in ostalih odposlancev, hi hi

bejš malo vun na luft, ne se tolk sekirat, ker ti noben ne odgovarja in išče tvojih uslug, pa babo si najd, k te bo marala. se boš kuj bujš počutu.
sem pravkar prebral e mail od moje klijentke, ki sem jo prosil, naj malo pregleda moje prispevke, pa mi je odgovorila, da je za njo ta forum čista zguba časa in da naj namesto, da mečem bisere pred s....., sprejmem še kakšnega klijenta.
hmmm. bom razmislil o tem.

hej andreea, super se počutim
Staro 14.05.2009, 18:32
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a vučko stručko Prikaži sporočila
sem pravkar prebral e mail od moje klijentke, ki sem jo prosil, naj malo pregleda moje prispevke, pa mi je odgovorila, da je za njo ta forum čista zguba časa in da naj namesto, da mečem bisere pred s....., sprejmem še kakšnega klijenta.

no ... se meni že dolgo zdi, da se takoimenovani človekoljubi o drugače mislečih ne znajo "pravilno izraziti" ...

ane vučko bučko ... dokler gre za tvojo drugačnost in drugačnost tvojih "pacientov" potem se vam zdi vendar logično ... da ostali z vso toleranco in kalodontskim nasmehom sprejmemo dejstvo, da ste pač drugačni ...

ko pa gre za mnenja in ljudi, ki ne delijo vaših misli ... potem smo pa kar naenkrat svinje, ki nismo vredne tvojega časa in pozornosti ...

najbolj zanimiv je folk, ki dneve in večere visi po forumih ... obenem pa cajt delati, imeti familijo, skrbeti za otroke, posvečati se ženi, ekološko kmetovati ... smučati v dolomitih ... kolesariti vsak vikend 60 km ...

pa kje hudiča najdete tok časa ...

le razmisli pacienti in "pacienti" te čakajo ...
Staro 14.05.2009, 19:07
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Ja, js tud rabm masažo.
Staro 14.05.2009, 19:18
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a vučko stručko Prikaži sporočila

vučko, če si kdaj preveč poln samega sebe, ti svetujem, da greš na wc in se izprazniš
Staro 14.05.2009, 23:30
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

ma js ne vem, če bi zaupala svoje zdravje nekomu, ki ima že z j-ji probleme... koko nej si duša uboga potem zapomni vse tiste čudne pozicije organov, kaj šele da bi duhovnost iskal po mojem razmetanem podstršju (kej morem, če leži športna oprema vsepovsod)
ježešmarija.
Staro 16.05.2009, 00:47
Pripravnik

lepo ste reagirali. sem se zavzel za vas vse, tako, da dotična ve, zakaj forum ni zguba časa pa še vprašal sem jo, na katerem nivoju je bila sama, in kakšne probleme, ki se jih ni zavedala je imela, preden je prišla do mene. ljudje pač pozabljamo, ozaveščanje in evolucija pa teče...
Staro 16.05.2009, 00:55
Pripravnik

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila

vučko, če si kdaj preveč poln samega sebe, ti svetujem, da greš na wc in se izprazniš
vsak potrebuje masažo, samo hudič je v tem, kje v vsej poplavi ponudb stakniti dobrega maserja. če ni priporočil, je vse loterija. pa tudi če so, lahko pride do marsičesa....

nisem poln sebe. to lahko trdim. škoda, da se osebno ne poznava.

ko sem kot terapevt delal z vrhunskimi športniki, sem slišal : nikad,ama nikad nemoj držati govna u sebi. udare u glavu, pa onda imaš usrane misli!

Značke
zdravjepreventiva

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Verjamete, da sta hrana in zdravje povezana? logaktiv Zdravje 20 10.12.2007 23:25
sLOVEnija in zdravje ameriških turistov yamamoto Slovenija 34 20.09.2007 22:43
Vpliv medsebojnih odnosov na zdravje legenda Zdravje 6 18.07.2006 15:18
Ozon in zdravje lump muc Zdravje 4 29.06.2006 10:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:12.