Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.02.2011, 22:40
Lance_Armstrong Uporabnik Lance_Armstrong ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Naslov: V sloveniji
Sporočila: 87
Privzeto Slovenske reklame na Discovery Channel

Kar ne morem verjeti ... Gledam oddajo Reševanje čilskih rudarjev, pa ko so reklame, se pojavijo SLOVENSKE BREZVEZNE REKLAME, kjer reklamirajo kar neke avte ipd ... Kakšen Discovery je to? Zdaj si očitno nekdo lepo polni žepe na račun teh reklam ...

Pa že včeraj sem isto opazil, sem bil malo zmeden, ko mi je na 5. kanalu, kjer imam discovery začelo predvajati slovenske reklame ... in to so reklame, kot so na pop tvju, slo 1 ipd ... reklame o avtih in o nekih brezveznih stvareh, ki nimajo nič veze z Discoveryem!

Katastrofa, če bodo slovenci zdaj začeli svoje reklame vsiljevati v ta kanal!
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 06:55
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: Slovenske reklame na Discovery Channel

Zdaj če nam vsiljujejo reklame potem je potrebno storitve pocenit,saj služijo dodaten denar na ta račun.

Drugo se pa lahko kaj kmalu zgodi da se bo enaka zadeva pojavila na filmskih kanalih,kot so HBO TV 1000 itd.
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 07:05
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

ko se pa romunske ali bolgarske vrtijo pa nikogar ne moti

prida vsekakor ni
me pa zaenkrat ne dosežejo ker večinoma gledam kanale kjer reklam ni
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 10:23
TDtrax Uporabnik TDtrax ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Naslov: Maribor
Sporočila: 394

Discovery Channel je komercialni progam, za katerega ne plačujejo dodatne naročnine.. Zato različne oglaševalske-medijske hiše zakupijo oglasni prostor od slovenskega distributerja programa Discovery Channel in vrtijo enake reklame kot so na naših kanalih, lahko se zgodi da so sočasno enake reklame na vseh slovenskih kanalih odvisno pač katera hiša je zakupila kateri čas..
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 19:00
Lance_Armstrong Uporabnik Lance_Armstrong ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Naslov: V sloveniji
Sporočila: 87

Ja že ... ampak potem bi lepo bilo, da Discovery prestavijo v osnovni paket, ker samo zaradi Discoverya imam standardni paket in zdaj ko vidim kar eno reklamo za šampon na Discoveryu, vam povem, da mi resnični mine do Discoverya.

Kaj operaterji oz tisti ki to prevajajo dobijo premalo plačano od nas, da morejo dodatno služiti s temi reklamami?!

Rock ... Mislim, da misliš predvsem na National Geographic ... Odkrito povedano ... Na NG sem navajen že od samega začetka, da vrtijo te reklame, ker prvič ko sem ta kanal videl, sem si mislil, da pač tako more biti ...

Na Discoveryu pa sem navajen SAMO njihovih reklam z oddaj ... in te reklame sem z veseljem pogledal, četudi sem jih 1000x že videl ... ta šampon, simobilovi smsji, avti, ipd ... to pa že gre predaleč!
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 20:13
luka24 Uporabnik luka24 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2009
Sporočila: 878

S čim se vse vi ne ukvarjate?!?
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 20:28
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Ko pa skoz neke reklame vrtijo in je dolgcajt. Če druzga ne pa napovetnike kot recimo Discovery HD in NG HD....
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2011, 20:28
brivec Uporabnik brivec ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce brivec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 175

Mene pa reklame niso nikoli motile.mogoče mal če so predolge. sploh pa ne če so slovenske na discovery al pa še kje drugje. enostavno me ne motijo ker tačas itak zmeri preklopim na kšn drug kanal dokler reklame ne minejo. če imaš pa PIP(sliko v sliki) je pa sploh fajn zadeva.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, discovery, reklame, slovenske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Slovenščina na The History Channel - katastrofa bmen SiOL TV 55 12.02.2011 18:17
Linksys WRVS4400N problem pri povezavi PPPoE elvisc Računalništvo in internet 6 23.09.2010 17:14
Tx/Rx napake pri prenosu k internetu bobi02 Tehnična pomoč 20 17.02.2010 13:27
Local Interleaved channel FEC error count vlukac Tehnična pomoč 8 06.04.2009 07:58
Discovery Civilization Boone SiOL TV 0 02.05.2008 17:54

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:03.