Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.11.2004, 10:55
dusko_
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Da še jaz nekaj napišem imam podobne težave s tem da vse skupaj zamrzne ko izklopim amino z elektrike in vklopim nazaj najprej tisti loading... kako minuto in pol pol je treba spet kodo vpisat in potem deluje 2,3 dni in potem je treba vajo ponoviti. Mislim kolk je težav zadnji mesec jih nisn mel že celo leto.
Programi kot so 402 spice ne delajo že od včeraj ko smo doma včeraj poklicali na 080 1000 da pač ne dela je oni na telefonu baje rekel ,da gre pogledat in po 2 minutah ga ni blo nazaj smo pol kar tak odložli.
406 to itak že dolgo ni delalo pa tudi ko je je kaj štekalo in tudi oddaja samo od 0.00 do 5.00
Mislim lahko bi kdaj organizirali kakšen live chat s tem šefom siol tv-ja ,da mu povemo kakšne so težave,ker dvomim da bere forum ,če pa mu klemen kaj pove pa se tudi po mojem bolj kot ne požvižga.
Ker nevem no v zadnje pol leta je siol tv na isti točki razen vmesnika in truda gospoda Lojzeta ostali bolj kot ne spijo na starih lovorikah.
Zgleda da je prioriteta siola,adsl in te njihove akcije potem ta nova elektronska pošta.
Zdaj za novo leto bi lahko ponudli kakšne novosti ampak zgleda da ne bo nič
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2004, 14:40
juvenile
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava juvenile

ja jst mam isti problem. Že 3,4 dni mam sliko popačeno, zvok sm že skorej da pozabu da ga mam, če že je pa popačen pa sm že mislu da vse spet dela tko kot je treba sam zdej sam še na sobno anteno lah gledam. Mislm za znoret. Pokličeš 080 1000 dobiš standardn odgovor resetirejte pa bo delal. Pokličem na telekom in bojo spet poslal tehnika in če se ne motm bo pršu zamenu modem pa reku da bo delal. Tko k prejšnič k sta v 2h dneh dva pršla pa obadva zamenjala modem pa šla vsa zadovolna čez 10 minut pa spet gledam kockice.
No da ne omenm če kej slučajno po netu skačem pa loudam pol je šele zabavno No upam da bo zdej kej bol pa da bo tehnik res kej uštimu sm obtimist
no tehnika ni blo, včeraj sm še enkrat poklicu pa se je nardila neumno češ da je tehnik biu pr men in potem ponouno naročila da bo pršu in začuda spet ga ni. ja pa omenila je da ma siol neke probleme in če se slika slučajno popravi da to sporočim. skos ista zgodba siol krivi telekom telekom pa nazaj siol mi pa gledamo kockice

And if you help another, without concern for a reward of gold
What you give, you shall recieve to tenfold
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2004, 17:06
nature76
Guest
Privzeto

Ne delajo Spice, Adult, NTV mir, EWTN

Zatikanje slike na RAI kanalih in Terranova.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2004, 19:08
kokrsiol
Guest
Privzeto

Že od včerej dalje ne dela PIKA-TV, prejšnji dan je bla pa vsa v kockah.

Pišuka, spet je dons po preklopu na SLO2 zamrznu amino. Dobr da sm hitr zrihotv, če b se prej začela košarka, bi jih spet slišov. Amino je pa zdej verzija 1.4m

Dons pa novost, pri predstavlanju igralcev (košarka ob 20 uri), sem imu prilko gledat "sliko v sliki", he he, pa ne se bat, ni to nadgradnja.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 26.11.2004, 11:44
Tommy Kebab Uporabnik Tommy Kebab ni prijavljen
Odvisnik
Član od: Aug 2004
Sporočila: 13.364
Privzeto

Citat:
quote:Adult Channel sploh ne dela že dolgo časa.
Men dela sam pozno začnejo vrtet.

MOJ NOS BLOKIRA VSE UDARCE
Odgovorite s citatom
Staro 27.11.2004, 00:12
kokrsiol
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Perica

Citat:
quote:Adult Channel sploh ne dela že dolgo časa.
Men dela sam pozno začnejo vrtet.

MOJ NOS BLOKIRA VSE UDARCE
01.14 - ura, Perica, prav imaš, Adult Channel dela čist normaln,

PIKA-TV pa še vedno ne. Sicer vedo za Piko, odpravlajo napako, dela pa še ne.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 27.11.2004, 17:30
Sved
Guest
Privzeto

KAJ JE S SLO2???????????????

TOK KOCK NISEM V ŽIVLJENJU VIDU!!!!

Kreta Rules, PLANINA
Odgovorite s citatom
Staro 27.11.2004, 19:40
Sved
Guest
Privzeto

Pa HRT2 v kockah

Kreta Rules, PLANINA
Odgovorite s citatom
Staro 30.11.2004, 02:27
kokrsiol
Guest
Privzeto

Kock dons ni blo nč, me pa zanima kaj je s TV-PIKA, še zdej jo ni. Nej eden saj vzrok napiše, pa kolk časa jo še nau.

Hvala lepa!

Odgovorite s citatom
Staro 30.11.2004, 13:24
markomarko
Guest
Privzeto

kaj je z vami? a ne vidite, da nas cist ignorirajo...ne vem ce ima sploh kaksen smisel tukaj kaj pisat...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:02.