Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Klub reunion ...

Klub reunion ... ali Več kot spijemo boljši smo ... povabila na druženje v živo in obnove RE-jev, tričtrači, ...

Orodja za teme
Staro 20.06.2006, 10:44
Michelinko Uporabnik Michelinko ni prijavljen
gumimen
Prikazne slike uporabnika/ce Michelinko
Član od: Sep 2003
Sporočila: 43.841
Privzeto Re: Nanos, 17.06.2006

Citat:
Objavil-a b.o.g.d.a.n.
saj me ni nihče pogrešal
Tebe res ne
Staro 20.06.2006, 17:16
Ana Borut Uporabnik Ana Borut ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Ana Borut
Član od: Feb 2004
Sporočila: 5.708

Citat:
Objavil-a pinky
tko ... po eni velki kavi in ob pravem čaju mi mogoč rata....

Prvi so včeraj Nanos okupirali štajerci (uni "ta pravi" ... Neli je pršla v drugem paketu). Ker pa sta se fanta očitno odločila začet z moškim žurom, sta Zvezdico stresla še v dolini, Rodrigo in Eisenhover pa menda že ob pol treh prišla gor. Kaj sta potem počela vesta samo onadva ... edino kar nam je znano je, da je bilo tam pred prihodom ostalih nekaj praznih flaš piva.

Nekje do petih so menda potem prispeli Neli s kopiloti (Kate, Njuška - ki po poti vseeno ni uspela prodat jajčnikov - in Korenje), Michelinko, Mogwai in eden ki ga ni blo gor. Meni časovno ni čisto uspelo in sem prišla kakih 15 minut čez 5. Kate in Njuška sta takrat že uspeli najdet enga psa da sta ga crkljali, našpricali sta se tudi z nečim proti žuželkam in to še meni posodili (delovalo je!). Kate je tudi že našla drevo, polno bezgovega cvetja in s polnimi usti sline :P zagotovila, da ko se malo stemni bo pa tole nabrala.

Žur se je začel v borovem gozdičku (bom kar verjela da je borov ... tud če mam kaj fotografskega spomina, ta trenutno ne deluje), kjer je za take primere postavljena krasna dolga miza s klopmi zraven. Na mizi je bilo dovolj prostora za pivo, vino, zvezdičin sadjevec (:P) in nekaj slanih stvari ... (pa se mi zdi da je bil blo tud nekaj brezalkoholnega) ... pozneje se je pa miza seveda še dodatno polnila.

Kmalu je bil postavljen tudi žar in Michelinko je začel obračat meso - dve vrsti čevapčičev, hrenovke in koščki mesa ... to obogateno z mešanico kumar, paprik, čebule in morda še česa je bilo vse skupaj odlično. :P:P:P:P:P:P In se seveda noben kos ni uspel shladit.

Nekje po šesti uri se je prikazal Hybrid, ki si je za pot gor priskrbel krasno žensko družbo - pripeljal je Zvezdico in Raksho. O tem, kaj sta pozneje z Raksho počela Michelinko in Hybrid raje ne bi ... ampak baje da je punca že polnoletna in je to čist njihova stvar). In Hybrid je skoraj držal obljubo, ki jo je dal Kate - prinesel je kar 3 kg sladoleda liomone in limete (obljubil jih je 5 :O:O). Kate je pridno tole jedla in odganjala vse, ki smo ji poskušali kako žlico ukradet ... ampak tik pred koncem se je odločila, da se res ne spodobi da vse sama poje in pustila še nekaj ostalim ... in do konca je vztrajala, da moramo to pojest ostali....

Počasi se je začelo temniti ... Neli je prižgala svečo v eni velki in široki posodi za odganjanje mrčesa (ta ma pozneje v zgodbi še pomembno vlogo) ... počasi se je poslovil tisti, ki ga ni bilo in pozneje tudi Mogway, ki je rekel da bi bil rad vsaj to noč zvest svoji - postelji. Okrog desetih je klicala še Ana, ki je takrat končala delat in razmišljala, če bi takrat s taksijem prišla gor - ampak je ni bilo. Potem so prišli tudi še po Raksho - menda so jo odpeljali na naslednji žur

Aja, pa ne smem pozabit na Snifa, ki je bil tudi - čeprav samo virtualno, preko mobitelovih oddajnikov - tudi z nami.

V krepki temi smo vse skupaj (najbolj smo seveda pazili na pijačo) preselili pred lovsko kočo, kjer smo si lahko naštimali še reflektor, da ne bi preveč pogrešali raznih letečih stvari, ki v temo ne marajo.

Tule zdaj nastopi svojo vlogo Nelina sveča. Najprej se je spravila nad njo Njuška, ki je ravnala, oblikovala in lepšala vosek naokrog. Rodrigo je še nekaj časa vzdržal samo z gledanjem, nato pa je iniciativo prevzel on. Odločil se je, da bo skopal kanal od roba sveče proti sredini. Začel delat luknjo z enim prstom, nadaljeval z dvema .... čez nekaj časa so bili noter že štirje ... no, doi fistinga ni prišlo (vsaj jaz ga nisem videla). Ko mu je to uspelo, je razmišljal še naprej o kanalu pod celo svečo ... ampak se mi zdi da je prej omagal in šel spat kot pa mu je to uspelo

Ker smo zdaj imeli luč, se nas je 5, ki znamo igrati tarok (no ja ... po mojem občutku so tudi taki ki o sebi ne vejo vsega) odločilo, da odigramo nekaj iger. Poskusili smo skoraj vse - od neuspešnega barvnega valata, preko klopov in solo brez z vsemi barvami (brez kraljev) v rokah .... in če že ne drugega je bilo vsaj smeha dovolj (no ja... ko da ga prej ni bilo ).

Prvi so omagali nekje okrog pol dveh - nanje so že čakale postelje v koči. Ko sem šla jaz malo po četrti uri spat, so zunaj ostali še Michelinko, Njuška in Eisenhover, ki so se odločili da bodo spanje prešpicali. V naslednjih dveh urah sem malo spala in malo poslušala, kaj se dogaja pod oknom - od pogovora o bosih otrocih do tega, da gredo Kate nabirat bezgovo cvetje, na katerega je (verjetno zaradi prezaposlenosti z žuželkami ) pozabila.

Nekje okrog sedmih sem spet prišla ven; do takrat je vstala že tudi Neli in en velik hrošč, ki je prišel čakat Kate ... neznano kam pa je izginil Eisenhover (po njegovem pripovedovanju so se ob poti s stranišča kar naenkrat znašle pred njim stopnice, na koncu teh pa en jogi ... kaj več se pa ni spomnil).

V naslednji uri so počasi vstali tudi ostali ... in naše bivanje tam hor je bilo predvsem osredotočeno na to, kdaj pride najemnik gostilne, ki bo skuhal kavo. Nekje do pol devetih smo ga celo dočakali. :P:P:P:P:P:P:P (jezički so seveda namenjeni kavi, ne njemu ... itak je mel ženo s ssabo)

O Katinem navdušenju nad obiskovalcem ne bi zgubljala besed, ker se mi zdi da je bilo o tem že dovolj napisano ... in vse leteče stvari so ji bile tako všeč, da je skupaj z bezgovim cvetjem z Nanosa ukradla tudi par sto mušic, za katere bo zdaj skrbela doma.

Po tem, ko smo popravili še zadnje ostanke za nami smo se - eni počasi eni hitro - odpeljali v dolino - naprej pa to že ni več Nanoški, ampak avtocestni re (čist na kratko: ene par kav, pijač, kosil in objemanja na Lomu ... potem pa vsak na svoj konec).

No, vse nespodobne in na seks napeljujoče besede je Njuška uspešno prepiskala, tako da jih tule not ne bi smel biti (če je pa kaj ostalo - Njuška: piskaj, piskaj, piskaj )

gor mi res ni uspel pridt,sem vas pa v mislih vseskozi imela in upam ,da ste zvrnili kakšno pivce v mojem imenu... (kaj ste pa hibrydu nardil...???)
Staro 20.06.2006, 18:45
raksha
Guest
Sporočila: n/a

[quote=Ana Borut]gor mi res ni uspel pridt,sem vas pa v mislih vseskozi imela in upam ,da ste zvrnili kakšno pivce v mojem imenu... (kaj ste pa hibrydu nardil...???)[/QUOTE]

Ej,bwo,prav da se je naveličal foruma in mu je zato dal košarico...
Staro 20.06.2006, 23:17
lump muc Uporabnik lump muc ni prijavljen
Banned
Član od: Jun 2004
Sporočila: 6.530

hehe zihr se bo vrnil stavim eno pivo na NANOSU
Staro 20.06.2006, 23:22
lump muc Uporabnik lump muc ni prijavljen
Banned
Član od: Jun 2004
Sporočila: 6.530

pa še nekaj imel sem zelo dober razlog zakaj me letos ni bilo, namreč cel dan sem pomagal na avtošovu v bližnjem mestu, zvečer smo šli pa še proslavit prijateljevo drugo mesto v decibelih, v nedeljo smo pa že ob osmi uri odjadrali v Ljubljano na naslednje prizorišče avtošova.tak da če bi prišel opolnočv soboto na nanos bi me čudno gledali , pa drugič se vidimo...

Nazadnje uredil lump muc : 21.06.2006 ob 10:18.
Staro 21.06.2006, 09:09
Rodrigo Uporabnik Rodrigo ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce Rodrigo
Član od: Mar 2004
Sporočila: 15.567

Citat:
Objavil-a lump muc
paše nekaj imel sem zelo dober razlog zakaj me letos ni bilo, namreč cel dan sem pomagal na avtošovu v bližnjem mestu, zvečer smo šli pa še proslavit prijateljevo drugo mesto v decibelih, v nedeljo smo pa že ob osmi uri odjadrali v Ljubljano na naslednje prizorišče avtošova.tak da če bi prišel opolnočv soboto na nanos bi me čudno gledali , pa drugič se vidimo...

ja, to bi pa bla fora:D
Staro 21.06.2006, 14:44
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

a ga nismo kao pricakoval ob pol noci? :D
Staro 21.06.2006, 14:49
Michelinko Uporabnik Michelinko ni prijavljen
gumimen
Prikazne slike uporabnika/ce Michelinko
Član od: Sep 2003
Sporočila: 43.841

Se je bal, da bi ga z vampirjem zamenjali.
Staro 21.06.2006, 15:21
U462 Uporabnik U462 ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce U462
Član od: Jun 2006
Naslov: Deathvillage
Sporočila: 619

skratka, če tole berem je bilo še najbolj podobno sedmini :D

se vidi, da sem manjkal
Staro 21.06.2006, 17:26
Mogwai Uporabnik Mogwai ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mogwai
Član od: Jan 2004
Sporočila: 2.731

Citat:
Objavil-a U462
skratka, če tole berem je bilo še najbolj podobno sedmini :D

se vidi, da sem manjkal
Nisi manjkal! Smo te opravljali...

Značke
nanos

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:22.