Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.09.2006, 01:04
Maj Uporabnik Maj ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Maj
Član od: Dec 2005
Sporočila: 100
Privzeto Re: Nagrada zvestobi?

Citat:
Objavil-a stan
SIOL bi lahko sam aktiviral vsem starim uporabnikom te popuste pa bi bil mir...
Pa ti veš, da so tako storili namenoma, da bo ja karseda malo uporabnikov popust aktiviralo.

Torej 1% najbolj informiranih in tečnih si bo ta popust aktiviralo in bodo vsaj malo manj tečni ostalim, ki se malo bolj je.be za ceno pa bodo še naprej plačevali več.

S tem Siol prihrani skoraj pol milijarde sit na leto.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2006, 14:34
Rogue Uporabnik Rogue ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Rogue
Član od: Sep 2006
Sporočila: 66

Samo za info če je kdo pred podobno dilemo - iz SiOLa sem dobil odgovor, da bo moj 10% popust aktiviran z 1.10.2006 (naročnik sem od sredine septembra 2001 in imam zaenkrat 7%).
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 17:23
Marpa Uporabnik Marpa ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 35

Citat:
Objavil-a drnovurb
Mislim, da bi tole moral bit ustrezen odgovor na tvoje vprašanje :D
Spoštovani,

Po posvetu z g. Ramoveš-om, vas obveščam, da je potrebno poslati reklamacijo. Reklamacije sprejemamo izključno v pisni obliki po telefaksu na številko 01/ 473 00 17 ali po pošti (s pripisom reklamacija) v roku 15 (petnajstih) dni po prejemu računa.

V primeru dodatnih informacij nam lahko 24 ur na dan pišete na elektronski naslov info@siol.net. Z veseljem vam bomo pomagali.

Lep dan še naprej!
Urban Drnovšek
Oddelek za stike z uporabniki
SiOL d.o.o., Cigaletova 15, 1000 Ljubljana

Veseljaki se za***avajo na državne stroške, kaj čmo ..

lp

Nazadnje uredil Marpa : 25.09.2006 ob 17:26.
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 18:23
Ipod Uporabnik Ipod ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ipod
Član od: Mar 2006
Naslov: Down Under
Sporočila: 321

Lahk bi pa preprosto poslal reklamacijo.
Staro 25.09.2006, 20:03
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Marpa
Spoštovani,

Po posvetu z g. Ramoveš-om, vas obveščam, da je potrebno poslati reklamacijo. Reklamacije sprejemamo izključno v pisni obliki po telefaksu na številko 01/ 473 00 17 ali po pošti (s pripisom reklamacija) v roku 15 (petnajstih) dni po prejemu računa.

V primeru dodatnih informacij nam lahko 24 ur na dan pišete na elektronski naslov info@siol.net. Z veseljem vam bomo pomagali.

Lep dan še naprej!
Urban Drnovšek
Oddelek za stike z uporabniki
SiOL d.o.o., Cigaletova 15, 1000 Ljubljana

Veseljaki se za***avajo na državne stroške, kaj čmo ..

lp
Neverjetno Siol kot vodilni internetni ponudnik še vedno zahteva faks namesto mnogo preprostejše elektronske poti.

Res ne vem zakaj imamo digitalne certifikate, če jih pa nihče ne šmirgla?

Za moje pojme je sramotno, da se s Siolom kot vodilnim internetnim ponudnikom ne da dopisovati ter vlagati reklamacije po elektronski poti recimo digitalno podpisanimi emaili ali pa prek kakšnega spletnega vmesnika kot imajo recimo to rešeno pri Mobitelu.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 20:32
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Reklamacije sprejemamo izključno v pisni obliki po telefaksu na številko 01/ 473 00 17 ali po pošti (s pripisom reklamacija) v roku 15 (petnajstih) dni po prejemu računa.
Še dobro, da nimajo okenca z napisom "REKLAMACIJE", na drugi strani tečna baba s kosmato bradavico. Oddelek reklamacij je v drugi kleti, do katere se pride skozi tretjo klet. Uradne ure so od 10:00 do 10:30 vsako sredo in vsako drugo nedeljo, a takrat je stavba zaklenjena. Vse vloge je potrebno oddati lastnoročno spisane na poseben A6 obrazec, ki ga dobite v 6 nadstropju vsak ponedeljek od 7:00 do 7:15. Reklamacijski zahtevki morajo biti kolkovani in oddani v 6. originalih.

OK priznam, ravnokar sem prebral Alan Forda
Staro 25.09.2006, 21:08
Marpa Uporabnik Marpa ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 35

Citat:
Objavil-a Ipod
Lahk bi pa preprosto poslal reklamacijo.
Saj sem, celo dvakrat; preberi par postov nazaj, če že nisi.

Zakaj bi reklamiral račun ? Saj ni osnove za reklamacijo računa, le ta je izstavljen v skladu s pogodbo, ki jo imam s SIOLom. Tukaj je problem v obljubi SIOLa, da bo nagradil zvestobo. Zdaj, če mi noče dati popusta, kljub temu da sem naročnik ADSLja od januarja 2002, mi pač noče in je to verjetno njihova pravica. Jaz se z njimi nisem dogovarjal za nobeden popust in ga niti ne mislim terjati za vsako ceno.

Problem je, po moje, da je takšno reklamiranje ( gre za reklamo, se razumemo, aneda ? ) navadno zavajanje, ki je menda celo prepovedano. Zato sem pisal tržnemu, naj on pove, kako je s temi zadevami.

lp

če ima kdo podobne probleme:
http://www2.gov.si/mg/tirs/tirs.nsf/...5?OpenDocument

Nazadnje uredil Marpa : 25.09.2006 ob 21:11.
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 21:40
Pripravnik

Citat:
Objavil-a madmitch
Še dobro, da nimajo okenca z napisom "REKLAMACIJE", na drugi strani tečna baba s kosmato bradavico. Oddelek reklamacij je v drugi kleti, do katere se pride skozi tretjo klet. Uradne ure so od 10:00 do 10:30 vsako sredo in vsako drugo nedeljo, a takrat je stavba zaklenjena. Vse vloge je potrebno oddati lastnoročno spisane na poseben A6 obrazec, ki ga dobite v 6 nadstropju vsak ponedeljek od 7:00 do 7:15. Reklamacijski zahtevki morajo biti kolkovani in oddani v 6. originalih.

OK priznam, ravnokar sem prebral Alan Forda

Sicer pa žal nisi kaj dosti zgrešil realnosti.

Po mojem bi morali ravno internetni ponudniki biti vodilni pri uvajanju novih sodobnejših načinov komunikacije med njimi in uporabniki ne pa, da drugega kot tisočletja stare navadne pošte in 150 let starega faksa sploh ne poznajo.

Skratka čista sramota, ki lepo razjasni kako zelo zadaj je Siol.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 22:48
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Razlog za oteženo "reklamiranje" je tudi ta, da bi v primeru enostavnejše procedure tudi količina reklamacij bila precej večja.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2006, 05:07
Pripravnik

V njihovem interesu je, da se karseda najhitreje in za uporabnike najugodneje rešijo vsi nesporazumi saj je edino tako možna daljša "zvestoba".

Tudi dvoletna vezava dokaj hitro poteče in ko bomo počasi dobili pravo konkurenco jih zna to nesprejemanje in nereševanje reklamacij še zelo tepsti, ker večina uporabnikov ni tako butastih kot očitno mislijo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nagrada, zvestobi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:43.