Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.09.2006, 23:50
vajenc Uporabnik vajenc ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce vajenc
Član od: Jul 2006
Sporočila: 45
Unhappy Moj SIOL in servisne strani

Pred nekaj časa sem že pisal mislim tlele na forumu o prijavi na tako oglaševani pred časom MOJ SIOL, pa sem si rekel pa naj bo, sprobi to, pa sem. Vendar poglej ga zlomka stvar ni tako preprosta stvar je čisto bedasta in neuporabna ZAKAJ:
1. sprobal sem to v službi na XY računalniku se prijavil v MOJ SIOL in si ogledaj MAIL box, servisno stran nato pa še prebrskal FORUME, nahitro sem moral zapustiti računalnik in sem se Odjavil iz MOJEGA SIOLA, tako sem mislil namreč če se odjaviš se pač odjaviš,PA NI RES vsako stvar moraš posebej odjaviti, pa kaj pol rabim MOJ SIOL da si zapomne moja gesla, ča pa je v službi sodelavec mi lahko brskal po servisnih straneh
2. kako da ni nikjer nobene odjave iz MOJEGA SIOLA ker ga ne potrebujem več in se ne morem odjavit, propagirali so prijavo a tudi z malimi skritimi črkami nikjer ne piše kje lahko to stvar odjaviš

3. pred časom so na siolovi strani preoblikovali strani, in me spet neki zanima, res je, sem radoveden
zakaj na servisneh straneh mi odkar sem spremenil paket mi v servisneh straneh,pod rubrikico Moji podatki->Pregled subvencij ne kaže nič, PRAZNO, pred tremi meseci je ta stvar delovala in mi kazalo kolk sem dolžan SIOLU;
in zakaj ne morem več SPET NA SERVISNI STRANI kjer lahko dostopam do vseh mojih podatkov na siolu, ne morem več pod rubriko TELEFONIJA->Dodatne storitve pregledovati in naročati storitev. Lahko v mojem siolu pa spet logiranje pa sam telefonijo gledat pa to je čist mem, pa katera budala se je to spomnu, res me zanima, stvari so čedalje bolj neprijazne uporabniku
in če najdem maila ki so mi jih poslali siolovi ljudje se boste nasmejali, ugotovili boste da za isto postavljeno vprašanje drug odgovor, sploh ne vejo kaj so, in kaj bojo naredil, in kaj dela in kaj nedela

p.s pravkar pogledal po mail boxu nič ne bo z unima mailoma, zbrisana res škoda

Nazadnje uredil vajenc : 25.09.2006 ob 23:55.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2006, 14:38
Qrof Uporabnik Qrof ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Qrof
Član od: Sep 2000
Naslov: LJ
Sporočila: 6
Privzeto Re: Moj SIOL in servisne strani

Citat:
Objavil-a vajenc
Pred nekaj časa sem že pisal mislim tlele na forumu o prijavi na tako oglaševani pred časom MOJ SIOL, pa sem si rekel pa naj bo, sprobi to, pa sem. Vendar poglej ga zlomka stvar ni tako preprosta stvar je čisto bedasta in neuporabna ZAKAJ:
1. sprobal sem to v službi na XY računalniku se prijavil v MOJ SIOL in si ogledaj MAIL box, servisno stran nato pa še prebrskal FORUME, nahitro sem moral zapustiti računalnik in sem se Odjavil iz MOJEGA SIOLA, tako sem mislil namreč če se odjaviš se pač odjaviš,PA NI RES vsako stvar moraš posebej odjaviti, pa kaj pol rabim MOJ SIOL da si zapomne moja gesla, ča pa je v službi sodelavec mi lahko brskal po servisnih straneh
2. kako da ni nikjer nobene odjave iz MOJEGA SIOLA ker ga ne potrebujem več in se ne morem odjavit, propagirali so prijavo a tudi z malimi skritimi črkami nikjer ne piše kje lahko to stvar odjaviš
- ko se 1. registriraš na mojSiOL, lahko nanj navežeš svoje storitve (forumi, webmail, servisne). Ko je to opravljeno, ti ni treba več posebej opravljati prijave ampak padeš direktno v servisne strani ali nabiralnik spletne pošte. -> to ti je najbrž delovalo

- sam sem se prijavil v moj siol, šel na servisne strani in uspešno pregledoval nastavitve, šel nazaj na moj.siol.net in se odjavil s pritiskom gumb ODJAVA, ki je enako velik kot PRIJAVA. Šel na servisne strani in seveda dobil prijavno okno za v servisne strani.

- prijavil v mojSiOL, šel na spletno pošto, prebral nekaj, kliknil na gumb ODJAVA desno zgoraj. Odjavljen sem bil iz mojega siola, prav tako tudi iz spletne pošte.

- prijavil v mojSiOL, šel na forume, se odjavil, bil odjavljen iz vsega.

2. Odjava oziroma brisanje računa ni potrebno, če storitve ne uporabljaš, je pač ne. Ali znaš odjaviti HOTMAIL račun?
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2006, 17:53
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

u še en siolovc
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2006, 17:57
Novinec

Ti nisi poštekal mojega vprašanja prav tako tudi Siolovci ne, ker nisi dobro prebral kar sem napisal
Jaz se lahko prijavim na Moj siol ampak če se ne odjavim pri vsaki aplikaciji posebej tako kot si se ti se stvar ne odjavi. Škoda da ti ne morem narisat

Evo odgovore iz strani Siola zakaj to ne dela, in kako njim dela, samo tudi nekateri tam niso zastopili vprašanja:

Spoštovani,
veseli nas, da ste se z vašim vprašanjem obrnili na nas.

Določene aplikacije - denimo telefonija - se selijo na druge strežnike, da zagotovimo boljše delovanje. Za ostale težave bom obvestil pristojne oddelke. Hvala za opozorila.

V primeru dodatnih informacij nam lahko 24 ur na dan pišete na elektronski naslov info@siol.net. Z veseljem vam bomo pomagali.

Lep dan še naprej!
Valentin Bufolin
Oddelek za stike z uporabniki
SiOL d.o.o., Cigaletova 15, 1000 Ljubljana

in še drugi odgovor:

Hvala za vaše pismo, v katerem navajate težave, s katerimi ste se srečali pri uporabi storitve Moj SiOL. Pravite, da je vaš sodelavec kljub odjavi lahko dostopal v do vaših servisnih strani.

Ne poznamo nastavitev na vašem računalniku, vendar odjava iz Moj SiOL pomeni, da boste naslednjič vanj lahko vstopili le s ponovno prijavo. Če ste izbrali možnost, da tudi do e-pošte in servisnih strani dostopate preko mojega SiOL-a potem vsaka odjava – ne glede na to ali je to odjava v Servisnih storitvah, E-pošti ali na Moj SiOL, pomeni odjavo od vseh naštetih storitev. Nikakor se ni potrebno odjavljati iz vsake storitve posebej. Po vašem pismu smo danes to namreč še enkrat preverili (če morda ni prišlo do kakšnih napak), vendar vse deluje tako, kot sem opisala.

Do navedene težave je lahko prišlo le v primeru, če ste se prijavili v Moj SiOL in označili »Zapomni si me« ter potem le zaprli brskalnik, niste se pa pri tem odjavili. V tem primeru bi naslednji, ki bi odprl brskalnik lahko brskal po vaših podatkih.

Če storitve Moj SiOL ne potrebujete več, jo enostavno nehate uporabljati.

Glede Servisnih strani in telefonije pa – res je sedanja rešitev nekoliko nerodna, vendar pa nameravamo vse možnosti, ki jih imate sedaj na servisnih straneh prenesti na Moj SiOL. S telefonijo pa lahko sedaj v celoti upravljate na spletni strani Moj SiOL http://moj.siol.net/sporocanje/telefonija/.

Lepo vas pozdravljam.

Vanesa Pogačar Areh

Sektor prodaje in marketinga

Moja misel: Uporabnik se ne zna Odjavit, TV Siol tut nima kockic pri njih, doma pa je že druga zgodba in kakšno drugo temo,itd............
Aja pa nimamo doma nastavljenih računalnikov, ker zato nam ne dela da veste ljudje

Nazadnje uredil vajenc : 26.09.2006 ob 18:05.
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2006, 10:21
drnovurb Uporabnik drnovurb ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce drnovurb
Član od: Jan 2006
Sporočila: 213

Pri nas vse dela.
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2006, 12:20
Novinec

Citat:
Objavil-a drnovurb
Pri nas vse dela.
Kaj pa ti dela? Če smem vprašat. Hvala
Staro 27.09.2006, 13:08
Wella Uporabnik Wella ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Wella
Član od: Sep 2006
Sporočila: 51

Pri nas marsikdaj vse ne dela.
Sam kaj ki se mal vezan na Siol... kmalu se pogodba iztece!
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2006, 18:29
drnovurb Uporabnik drnovurb ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce drnovurb
Član od: Jan 2006
Sporočila: 213

Citat:
Objavil-a vajenc
Kaj pa ti dela? Če smem vprašat. Hvala
Se vidi da si nov na forumu... Tko se sam reče...
Odgovorite s citatom
Staro 25.01.2007, 23:33
Novinec

Moram se spet malo oglasiti po dolgem času. Zaenkrat mi ˇtok,tok,tok-trkam po lesuˇ povezava s Siolom deluje, uredil sem vse z njimi, po težkem prestopu na drug paket. Spomini bodo mogoče kdaj objavljeni,(kot 1001 prigoda s Siolom) pišem pa sedaj zato, ker sem se danes prijavil na servisne strani in ugotovil da so spremenili izgled strani. Sem si rekel pa poglejmo če so odpravili kakšno napako, navedeno zgoraj že nekoliko časa nazaj, pa jih niso, stvar je zavita v drug papir, deluje pa enako. Kaj hočem povedati, ko se logiraš na MOJ SIOL in si prijavljen na MAIL,FORUME,SERVISNE STRANI in ko klikneš ODJAVA od MOJ SIOL se stvar lepo odlogira, vendar ne odlogira - logiranih MAILOV,SERVISNIH STRANI,FORUMA vse troje moraš odjaviti posebej.

Pa lep pozdrav

p.s. to itak ne bojo nikol zrihtal,sem bil že v Siol centru unem fantu sem pokazal na njegovem računalniku pa me je samo gledal in ne boste verjel kaj je na koncu rekel Ja pa res ne dela, bom posredoval naprej, jaz mislim da ni, se mu ni dalo in tudi ni si takrat nič zabeležil, ampak če vrhovna za stike z javnostjo reče da njim dela pol pa dela a,ne =;o)
Staro 27.02.2007, 22:49
Novinec

Sem pred časom poslal mail na infosiol.net že ful pred časom na zgoraj omenjeno temo. Ker stvar še vedno ne dela, in še do danes nisem dobil odgovora. So se kr potuhnili. In sedaj, ko so spremenili portal se pa še iz Servisnih strani ne odjavi, če si se prijavil na Moj SiOL (Z enim uporabniškim imenom do vseh vaših storitev). Tudi odjava naenkrat bi bla priporočljiva.

Pa lep pozdrav

Značke
moj, servisne, siol, strani

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:35.