Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.11.2006, 13:49
schnapsi Uporabnik schnapsi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 125
Privzeto Za spremembo paketa je nujna vezava narocniskega razmerja?

Pravkar sem govoril z 080 1000, pa sem bil malo presenecen nad odgovori, zato bi rad preveril se na forumu:

Torej, imam star studentski paket za 6600 SIT in sem upravicen do 5% popusta, torej placujem nekje 6270 SIT. Pravkar sem aktiviral se komunikator, kar bo naneslo se dodatnih 350 SIT mesecne narocnine.

Rad bi presel na Siol Duo, tako da bi za isto ceno uporabljal se Siol telefonijo. Oziroma, kot sem nekje prebral na forumu bi se na to ceno tudi priznal 5% popust, torej bi lahko uporabljal telefonijo se za nizjo ceno! Moj problem je naslednji: telefonski vmesnik ze imam (Grandstream ATA H488), prav tako tudi imam Linksys router in Callisto, zato strojne opreme res ne bi rad menjal, se posebej zato, ker je bila draga (in pa ker je tudi boljsa od Sinopeja, ok stvar okusa ;=). Posledicno pa ne zelim vezati narocniskega razmerja za dve leti, saj sem s svojo strojno opremo popolnoma zadovoljen (in sem jo tudi drago placal, tako da se mi res zdi velika skoda, da bi jo menjal). Baje kaj takega ni mogoce in edina moznost je, da sprejmem novo strojno opremo Sinopeja (za €1) in se vezem za 2 leti! Ali to drzi?

Ker hvalabogu ne bom vec dolgo student, me zanima tudi naslednje: kaj pa ce spremenim Student Sprinternet paket na Solo. Kaj moram v tem primeru tudi vezati narocnino za dve leti in sprejeti novo komunikacijsko opremo?

Hvala lepa.

Simon
Odgovorite s citatom
Staro 29.11.2006, 16:43
Ipod Uporabnik Ipod ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ipod
Član od: Mar 2006
Naslov: Down Under
Sporočila: 321
Privzeto Re: Za spremembo paketa je nujna vezava narocniskega razmerja?

Hja vse je vredu razen,da Calisto ni v tvoji lasti ampak v lasti Telekoma in ti ga bo ob prehodu odnesel.
Staro 29.11.2006, 18:41
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Treba je še dodati, da pri SOLO paketu ne dobiš Sinope za 1€, ampak Ganymade. (če bo sinope ostal v prodaji)
Odgovorite s citatom
Staro 29.11.2006, 19:23
Death Paladin Uporabnik Death Paladin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Death Paladin
Član od: Dec 2005
Sporočila: 126

Citat:
Objavil-a Veron
Treba je še dodati, da pri SOLO paketu ne dobiš Sinope za 1€, ampak Ganymade. (če bo sinope ostal v prodaji)
Ni prijetno ja, ce ti lepo deluje. Itak se pa za calysta ne sekiraj, novi so boljsi, ker imajo vgrajen router (in ta bo tvoja last).

Ps. Veron, zakaj Sinope nebi ostal v prodaji ? (res me zanima, ker ne spremljam novic na tem podrocju, sam pa imam svojega Sinope na servisu, ker ze nov ni hotel delat z ISDN telefonom pri Trio )
Staro 29.11.2006, 21:10
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Nekaj mi ni jasno, če imaš komunikator in Grandstream ATA H488 ne rabiš duo paketa, kolikor jaz vem. Vanj vnesi SIP podatke pa je. Res pa je, da ne dobiš 120 minut free, baje.
Staro 30.11.2006, 09:45
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Povsem irelevantno je ali nekdo ima potrebno strojno opremo ali ne. Sagema se da danes povsem ugodno kupiti tudi na bolhi. Žal je tako, da Siol hoče 24 mesečno vezavo, za opremo jim pa dol visi.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
narocniskega, nujna, paketa, razmerja, spremembo, vezava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:09.