Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 04.09.2007, 23:52
cortomaltese Uporabnik cortomaltese ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Iscemo varstvo za naso eno leto staro hcerko, od januarja 2008. V Ljubljani.
Staro 05.09.2007, 12:06
mateja Uporabnik mateja ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni!

Sem 22 letna studentka, in nudim obcasno varstvo otrok na vasem domu. Vpisana sem izredno, tako da imam veliko prostega casa ki bi ga z veseljem prezivela z vasim malckom.
Izkusenj z otroki imam veliko, saj sem 2 leti varovala svojo sestricno, lansko solsko leto sem pa delala pri druzini z dvema deklicama. Med poletnimi pocitnicami sem velikokrat delala na ranih oratorijih in delavnicah za otroke.
Za vse informacije mi pisite na m_sovdat@yahoo.com ali poklicite na 040/437646.

Lep pozdrav

Mateja
Staro 08.09.2007, 15:24
Ines Uporabnik Ines ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Nudim varstvo otrok v popoldanskem in večernem času oz. po potrebi. Sem študentka, z dovolj prostega časa. Imam dvoletne izkušnje. Nudim zanesljivo varstvo na vašem ali mojem domu, po dogovoru.

Lahko mi pišete na ines.ule@gmail.com. Lp, Ines
Staro 27.09.2007, 21:18
PuRpLe_PuPpEt Uporabnik PuRpLe_PuPpEt ni prijavljen
Novinec

od kdaj do kdaj potrebujete varstvo, ce ga se nimate?lp

Citat:
Objavil-a cortomaltese Prikaži sporočila
Iscemo varstvo za naso eno leto staro hcerko, od januarja 2008. V Ljubljani.
od kdaj do kdaj pa?
Staro 28.09.2007, 17:24
Alexandria Uporabnik Alexandria ni prijavljen
Novinec
Smile Priporočam varuško,ki z varstvom lahko prične takoj

Za našega malega princa je res lepo skrbela več kot leto dni, zato jo res toplo priporočam vsem,ki iščete celodnevno varstvo. O njej lahko povem naslednje: stara je 24 let, doma iz Ljubljane, odlično kuha in ima res rada otroke. Mi je ne potrebujemo več,ker se selimo precej ven iz Ljubljane, bi jo pa z veseljem vzeli s seboj,če bi šlo

Njena številka je : 031 884 470 Urška

Lep pozdrav Vam in vašim sončkom

Darja
Staro 04.10.2007, 07:50
medvedki Uporabnik medvedki ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007

...Novega medija vzamemo v našo družbo. Prostor je nastal zaradi podaljšane porodniške mamici , ki je imela rezervirano. Mi bi pa radi kar lepo zaključili našo skupinico v celoto .

Pazimo se v hiši z veeeliko zelenico in smo bolj zunaj kot notri , naše reference pa so več kot odlične.
Vajeni družbe , naučeni znanja primernega našim letom in mesecem :-) , je kasnejši prehod v tisti " tavelik " vrtec prijeten in čisto nič stresen.

Izkušnje so bogate , tukaj so leta in ne meseci kot jih imamo mi :-)
Pravpaprav kaj čmo pisat , je treba kar govorit s tistimi ki so ali bili ali pa so tukaj.

V bistvu to ni hišica v kateri se pazimo , to je naš tapravi drugi dom . Brez pretiravanja !

Kje smo ?
Čeprav mogoče ne ravno mamičini službi pred noskom , je vredno narest ovinek več ali dva , prav tam kjer je reka Ljubljanica :-) kodeljevo...moste... tu smo doma , bližje centru kot ne....

oglasimo se pa na
medvedki@email.si do zasedbe
Staro 08.10.2007, 20:20
bojana Uporabnik bojana ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Naslov: Ljubljana
Privzeto iščete varstvo za vašega malčka v LJUBLJANI?

Živijo!

Nudim popoldansko, po dogovoru tudi večerno varstvo za malčke vseh starosti. Varstvo nudim v Ljubljani, na vašem domu. Urna postavka po dogovoru.
Z otroci delam že 8 leto, od tega 2 leti kot vzgojiteljica, 6 let pa kot pomočnica vzgojiteljice. Delala sem že v vseh starostnih skupinah. Izkušnje imam tudi z varstvom na domu.
Zaradi prostega časa in velikega veselja do otrok si popoldneve z veseljem popestrim z njimi.

Kontaktirate me lahko na e-mail: bojana.mavrica@hotmail.com ali pošljete zasebno sporočilo.

Lep pozdrav, Bojana
Staro 19.10.2007, 15:51
zdenko92 Uporabnik zdenko92 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 3
Privzeto varstvo

Za prevoz iz šole in večerno učenje otroka iščemo študentko višjega letnika, nekadilko, z lastnim prevozom. Relacija: Ljubljana - Domžale

Informacije na 041 691527 med 17 in 18 uro
Staro 03.11.2007, 12:24
mdr Uporabnik mdr ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Privzeto Iščemo varstvo

Od 19. novembra do septembra 2008 potrebujemo varstvo (od 7.30-16h) za 14 mesečno deklico na našem domu v Mostah. Lahko jo pripeljemo tudi k vam na dom, če ste kje v bližini, nimate več kot 2 otrok in nimate psa (alergija). Maja (041 370 272)
Staro 14.11.2007, 06:36
elka Uporabnik elka ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Smile Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

V Celju ali bližnji okolici nudim varstvo otroka. Že nekaj let delam z otroci v šoli, delala sem pa tudi v vrtcu, tako da izkušenj in veselja ne primanjkuje.
Informacije na 040/753-842

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:10.