Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.01.2007, 18:51
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Nihanje linije

Že vnaprej se bom zahvalo za odgovore gre za resno zadevo in morda bo še komu kaj pomagalo.Problem imam z sinhronizacijo modema na centralo oziroma nihanje linije.Na siolu so bili toliko,da so pomagali kolikor se je dalo telekom je na centrali naredili kolikor se je dal zdaj me pa zanima ker sem iskal po netu kjer karkol piše o pc in elektriki in me zanima kolikšno povezavo za napake ima napetost elektrike na vso tehnologijo kar se tiče modem in stb in sicer v smislu da meni pade napetost toka na splošno v hiši.
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2007, 19:06
Death Paladin Uporabnik Death Paladin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Death Paladin
Sporočila: 126
Privzeto Re: Nihanje linije

Citat:
Objavil-a fazan
Že vnaprej se bom zahvalo za odgovore gre za resno zadevo in morda bo še komu kaj pomagalo.Problem imam z sinhronizacijo modema na centralo oziroma nihanje linije.Na siolu so bili toliko,da so pomagali kolikor se je dalo telekom je na centrali naredili kolikor se je dal zdaj me pa zanima ker sem iskal po netu kjer karkol piše o pc in elektriki in me zanima kolikšno povezavo za napake ima napetost elektrike na vso tehnologijo kar se tiče modem in stb in sicer v smislu da meni pade napetost toka na splošno v hiši.
Napetost "toka" si verjetno mislu napetost elektricnega omrezja. Elektricni tok in napetost sta 2 ZELO razlicna pojma.
Pri meni napetost recimo brez osciloscopa gledano ne niha, ampak na modemu se pa cuti vsak najmanjsi nihaj. Zna bit problem v usmerniku v adapterju. Predlagam ti, da poskusisz UPSom, ce so res vecja nihanja. Na ta UPS priklopi celotni sistem, ce ne ti zna kaka komponenta v PCju tud kmalu odpovedat.
Staro 08.01.2007, 19:25
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 729
Privzeto Re: Nihanje linije

ja mislil sem napetost toka kajti če niha potem kakor se znajdem kar sem prebral in premislil tudi modem ne more delati kot bi moral in je potem verjetnost ali ne za nihanje.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
linije, nihanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:52.