Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Avtomobilizem

Avtomobilizem avtomoto problematika, neonska podvozja...

Orodja za teme
Staro 19.01.2007, 12:50
dzuko Uporabnik dzuko ni prijavljen
Moderator
Član od: Apr 2003
Sporočila: 7.888
Privzeto Re: Rabljen hatchback za 9000 EUR

Preveč komplicirate...kupi si nekaj takega
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1085727#
ali pa enga unota za 100 jurjev pa še malo počakaj..itaq je zmeri več upokojencev in s tem bo zmeri več dobrih ohranjenih avtov (razen menjanje sklopke in švasanja lonca)...

Na servise z alfo hodijo samo uni k je nimajo (te iz nove serije, pustmo une stare škatle, k so glavno orodje za lokalne dirkače)..glede vsega pametujejo spet samo tisti ki jo nimajo (jo majo njihove babice, hišni ljubljenčki, vsi kolegi, sosedje itd, medtem ko ima on bog i batino)...kakšen filing je z eno alfo tišat čez ovinke morš pa itaq sam sprobat...edino kar je minus je to, da ti plastika skoz neki škripa pa poka, linije so vse kul pa to, sam izvedba je pa makaronarska..pa pri fiatu je podobno, vsi so pametni pa tik pred doktoratom iz primerjalnih značilnostih in čutnih zaznavanj med posameznimi avtomobili...

Z deli ni noben problem...čisto vsak se zna zapeljat čez mejo ali pa kupit od kakšnega razbitga avta del in ga zamenjat, tko da ko ti gre kakšen del (sicer jaz nimam takih izkušenj, ampak očitno se to vsem dogaja tedensko), je to hitr zamenjano (tko povedano, ker po petih letih izkušenj s fiatom in z alfo dve leti, meni ni bilo treba nič menjat)...mene redni servis za fiata stane deset jurjev (filtra pa olje), kar je več je pa v primerjavi s švabi za đabe...

Btw smaug ti ki si med tapametnimi..kolikokrat na mesec moraš ti že na servis, ker imaš fiata?? pa je že več kot 10 let star, a ni res?
Staro 19.01.2007, 12:57
Smaug Uporabnik Smaug ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smaug
Član od: Dec 2001
Sporočila: 27.719

To leto bo tlinajst...kar oke se mi orosijo, ko pomislim na to.
Ampak jazst sem prepricanja, da bova midve se veliko skupaj prezivele

Alfa ni za mestno voznjo, pa ti lahko reces kar hoces
Staro 19.01.2007, 12:59
dzuko Uporabnik dzuko ni prijavljen
Moderator
Član od: Apr 2003
Sporočila: 7.888

A je.biga, nisem jaz (več) v mestu...

edit: no in kolkrat si mašino pobiral po titovi?
Staro 19.01.2007, 13:06
Pacijent

Jah, ti zdej poznas lokalne mehanike s traktorji, tko da si to lahko privoscis

Pretiravas. Alfa rabi veliko pozornosti, to je vse (Lahi imajo nasplosno odlicne masine. Samo strom jim ne gre v glavo; pomoje da tudi na Ferrariju crkujejo zarnice dnevno :D).
Staro 19.01.2007, 14:17
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a Falcao
Sej pr takem avti ni važn al te pozna al ne, tak avto bi po mojem vsak meu!
Jaz ne
Imam nekaj bolj vulgarnega v mislih.
Staro 19.01.2007, 14:21
Pacijent

EDIT: Bejbkecer 2000 :D

Nazadnje uredil Smaug : 19.01.2007 ob 14:49.
Staro 19.01.2007, 20:28
De_Tomaso Uporabnik De_Tomaso ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 114

Citat:
Objavil-a dzuko
Preveč komplicirate...kupi si nekaj takega
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1085727#
ali pa enga unota za 100 jurjev pa še malo počakaj..itaq je zmeri več upokojencev in s tem bo zmeri več dobrih ohranjenih avtov (razen menjanje sklopke in švasanja lonca)...

Na servise z alfo hodijo samo uni k je nimajo (te iz nove serije, pustmo une stare škatle, k so glavno orodje za lokalne dirkače)..glede vsega pametujejo spet samo tisti ki jo nimajo (jo majo njihove babice, hišni ljubljenčki, vsi kolegi, sosedje itd, medtem ko ima on bog i batino)...kakšen filing je z eno alfo tišat čez ovinke morš pa itaq sam sprobat...edino kar je minus je to, da ti plastika skoz neki škripa pa poka, linije so vse kul pa to, sam izvedba je pa makaronarska..pa pri fiatu je podobno, vsi so pametni pa tik pred doktoratom iz primerjalnih značilnostih in čutnih zaznavanj med posameznimi avtomobili...

Z deli ni noben problem...čisto vsak se zna zapeljat čez mejo ali pa kupit od kakšnega razbitga avta del in ga zamenjat, tko da ko ti gre kakšen del (sicer jaz nimam takih izkušenj, ampak očitno se to vsem dogaja tedensko), je to hitr zamenjano (tko povedano, ker po petih letih izkušenj s fiatom in z alfo dve leti, meni ni bilo treba nič menjat)...mene redni servis za fiata stane deset jurjev (filtra pa olje), kar je več je pa v primerjavi s švabi za đabe...

Btw smaug ti ki si med tapametnimi..kolikokrat na mesec moraš ti že na servis, ker imaš fiata?? pa je že več kot 10 let star, a ni res?

Dzuko, alf se nikoli ne priporoča. Tisti, ki so poznavalci itak ne sprašujejo kakšen avto naj kupijo, ampak gredo na avto net, si pogledajo med tremi modeli in je to to.

Drugače pa za to, ki si jo predlagal, dam roko v ogenj, da iam več kot 250000km, kar pa za ta motor in avto itak ni ne vem kaj. Še boljši so 2.4 JTD, ki sem jih v zadnjem letu vozil kakih 5 vse z več kot 500000km in s prvimi turbinami.
Staro 19.01.2007, 20:29
De_Tomaso Uporabnik De_Tomaso ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 114

Citat:
Objavil-a Falcao
Sej pr takem avti ni važn al te pozna al ne, tak avto bi po mojem vsak meu!

To pa si ne moreš mislit kako fejst ni res.
Staro 23.01.2007, 15:17
g.Gospod Uporabnik g.Gospod ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2003
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 1.314

mr. jerry, za ta denar dobiš že forda mondea, jaz ga bom prodal svojega čez kakšen mesec, letnik 2002, diesel...

nasploh ti priporočam forda: so relativno poceni, poceni za vzdževanje, zelo so kvalitetni... zelo dober je ta novi focus, pozanimaj se , če imajo kakšnega testnega...

torej, moja izbira bi bila zagotovo focus-ali pa se malo stegni pa kupi mondea 1,8, če že hočeš beninca..
Staro 24.01.2007, 10:12
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Dva problema Mondea:
- motor 1.8 je komajda zadosti, dejansko bi moral biti 2.0, to pa dvigne letne stroske vozila nad nivo, ki si ga lahko privoscim
- dejansko ne potrebujem tako velikega avtomobila in mi Megane zadosca
- soliden Mondeo se zacne pri 12.000 EUR, kar je krepko cez budget, ki sem ga pripravljen odsteti

Res je, da bi rajsi imel slednjega, ampak, denarja imam pac koncno mnogo. In ce bi ga imel neomejeno, potem najverjetneje ne bi vzel Mondea

Novi Focusi, C4 in podobno so out of my league, ker so pac novi... Tudi testni bi me stali preko 3 mio sit... Prevec.

Anyway, sem ze nasel primernega prodajalca in se dogovoril za nakup. Tako da tema ni vec aktualna.

Značke
9000, eur, hatchback, rabljen

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:44.