Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.08.2007, 14:55
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935
Privzeto Težave s televizijo

Imam trio paket......že februarja sem imela težave s kockasto sliko na televiziji......in tri mesece problema ni bilo mogoče rešiti.......ker linija baje tega ni omogočala (no pred tem je nekaj meseceh stvar skoraj brezhibno delovala)......po zavrnitvah računov, "velikodušni" in arogantni ponudbi s strani Siola in Telekoma, "da naj se pač odjavim, če mi kaj ni všeč, da so oni storili vse", po mojem pisanju odgovornemu na pomoči in podpori se je takrat stvar, ki je bila prej nerešljiva 3 mesece uredila v 3 dneh.......
......in super delovala pol leta, nakar se v soboto spet začne isti problem......kockasta slika, ki vsaki dve sekundi zavzame polovico do cel ekran, glas se lomi......prijavim napako na 080-1000.......vas bomo poklicali, mi povedo.........seveda se ne zgodi nič presenetljivega.......v ponedeljek še vedno isto, spet kličem na 080-1000 kjer se čudijo, da me tehniki še niso poklicali......prijavijo napako na tri različne naslove, povem jim, da sem imela pred pol leta isti problem (baje je problem v liniji)........vas bomo poklicali.......ker spet ni bilo nič in ker nisem imela namena ponovno čakati 3 mesece, sem napisala dopis odgovnorni osebi za pomoč in podporo........in dobila odgovor, da bodo problem poskušali rešiti in da naj odgovorim, če ne bo nič rešeno in če me ne bo nihče kontaktiral......vseeno pa sem danes spet poklicala na 080-1000 kjer sem spet dobila odgovor, da je bila moja reklamacija rešena na način, "da se na da nič več storiti".......seveda mene o tem nihče ni obvestil.......

Zdaj pa me zanima na kakšni podlagi, lahko kupcu vaše storitve, ki že 14 mesecev uporablja to storitev......in ta storitev deluje od 14 mesecev 9 mesecev praktično brezhibno........poveste, da to kar naekrat pa ne bo več delovalo, ker linija tega ne omogoča.........in mu celo velikodušno ponudite, da naj se odjavi od televizije (ta velikodušnost verjetno nima nič s tem, da je telekom na našem področju edini ponudnik storitve)......na 080-1000 mi namreč tega odgovora niso znali posredovati.......

kot laiku pa se mi zdi nemogoče, da mi stvar deluje 6 mesecev brezhibno, potem pa kar naenkrat več ne in se ne da več nič storiti, čeprav sami točno veste, da so se težave začele pred dvema tednoma in da je problem v liniji..........
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2007, 15:03
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510
Privzeto Re: Težave s televizijo

Lahko, da so na tvojem obmučju priklopili več naročnikov in potem njihovi ADSL signali motijo tvojo parico in ni zmožna več hitrosti, ki jih zahteva SiolTV.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2007, 15:12
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

tale je kar verjetna

V preteklosti smo tudi kar nekajkrat prakticirali težave ob nadgradni SW oz. (morda) ob menjavi opreme na centrali. Trajalo je včasih kak teden enkrat skoraj pol leta... Sam sem imel vedno toliko rezerve v liniji da zadeva ni bila kritična. No testno obdobje je šlo skozi in zadeva mora sedaj špilat kot se šika.

Kater komunikator imaš? Probaj s Sagemom in mpeg4. Upam, da najdejo tolko poslovne taktike in ti amino zamenjajo.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2007, 15:21
Mojster

Imam amino.....in o kaki poslovni etiki, ki vsebuje zamenjavo, amina ali modema še nikoli ni bilo govora........lažje je reči "mi smo storili vse, baba odjavi se in ne teži......"

Saj to, da so na centralo priklopili več naročnikov je bil že februarja problem, ko sem imela prvič težave........in takrat so uspeli porihtati........po 3 mesecih........zdaj se pa izgleda pojavlja isto..........ne zdi se mi pa prav, da po priklopitvi več novih naročnikov moram jaz trpeti in od mene celo zahtevajo, da naj se odjavim, Telekom pa dvigne roke v zrak "češ, mi ne moremo več nič storiti......"
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2007, 07:40
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a lila5 Prikaži sporočila
Imam amino.....in o kaki poslovni etiki, ki vsebuje zamenjavo, amina ali modema še nikoli ni bilo govora........lažje je reči "mi smo storili vse, baba odjavi se in ne teži......"

Saj to, da so na centralo priklopili več naročnikov je bil že februarja problem, ko sem imela prvič težave........in takrat so uspeli porihtati........po 3 mesecih........zdaj se pa izgleda pojavlja isto..........ne zdi se mi pa prav, da po priklopitvi več novih naročnikov moram jaz trpeti in od mene celo zahtevajo, da naj se odjavim, Telekom pa dvigne roke v zrak "češ, mi ne moremo več nič storiti......"
Poklič direktno na telekom prijavi napako še njim.Isti problem sem imel ali podoben sam in nazadnje ase je pokazalo da sploh nisem bil na pravih paricah.Sicer men zadeva zdaj špila zadovoljivo.Vendar sem imel tudi po 50 klicev na siol,ki ni bil nič kriv.Potem sem šel na telekomovo shemo in so serviserji ter tehniki poštimali ter odpravili napake.
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2007, 14:33
Mojster

Tudi to sem probala, pa Telekom vstraja, da je potrebno napako prijaviti na 080-1000........sicer pa Siol je in še zdaj prijavlja napake Telekomu in ti so dali odgovor, da oni ne morejo storiti nič.......sedaj so se nekaj zganili, slika se zdaj celo da gledati, malo sicer še kocka, ker se kockanje še vedno pojavlja vsakih nekaj sekund vendar zavzame sedaj samo tja do četrtine ekrana ne več celega.......izgleda, da ne bo druge kot da bom spet začela zavračati račune.......
Odgovorite s citatom
Staro 03.09.2007, 23:12
sumoborac Uporabnik sumoborac ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sumoborac
Član od: Aug 2007
Sporočila: 69

@lila5, po mojih iskusnjah se stvari velikokrat res nedajo resit, pa naenkrat zacne kr deloavti (pa se ni nihce nic dotaknil). Pravtako znajo stvari crknt. poslji kateremu od 080 agentov svoj username za internet, ter zraven napisi ce je mozno da bi se te selilo na drugo parico/ali kaj drugega, ter ce bi se dalo da bi se kabl pregledal, ker iz osebne izkusnje vem, da zna biti sam spoj na kablu (nekateri kabli so na 20m 4x stukani, tko da ne se cudt!) hudic...od padca sinhronizacije, do tega da je bilo receno samo 2M paket...

Sumoborac
Staro 04.09.2007, 13:42
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Nimaš kaj drugega zahtevaj meritve da jih naredijo.Pa napiši storžu sporočilo če noben drug ne more pomagat ti bo on.Če ne pa poklič ndirektno na siol zahtevi naj ti dajo direktorja tak sem jaz naredil potem se je pa le nekaj zganl da je vredu jih lahko samo pohvalim je pa nekaj šli smo na telekomovo shemo sicer je pa tako vse enako.
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2007, 22:24
sumoborac Uporabnik sumoborac ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sumoborac
Član od: Aug 2007
Sporočila: 69

@fazan...kaj so ti direktorja vezali? tok da vem za naslednic =)

Sumoborac
Staro 05.09.2007, 14:15
Mojster

Citat:
Objavil-a sumoborac Prikaži sporočila
@lila5, po mojih iskusnjah se stvari velikokrat res nedajo resit, pa naenkrat zacne kr deloavti (pa se ni nihce nic dotaknil). Pravtako znajo stvari crknt. poslji kateremu od 080 agentov svoj username za internet, ter zraven napisi ce je mozno da bi se te selilo na drugo parico/ali kaj drugega, ter ce bi se dalo da bi se kabl pregledal, ker iz osebne izkusnje vem, da zna biti sam spoj na kablu (nekateri kabli so na 20m 4x stukani, tko da ne se cudt!) hudic...od padca sinhronizacije, do tega da je bilo receno samo 2M paket...

Sumoborac
Stvari se dajo rešiti.......če so mi problem rešili pred pol leta in je pol leta vse normalno delovalo, ga bodo tudi sedaj.......samo ni mi jasno, zakaj je potrebno, da se tratijo moji živci in živci operaterjev.......ker moram vsakokrat znova razlagati, da je ta problem že bil pred pol leta in se vsakokrat znova prijavi problem, rešitve pa nobene......in po ene 10 dnevih in po nekaj ostrih besedah smo prišli že tako daleč, da so zadevo prijavili na kompleksne napake in ne le na rajonske........in včasih celo kateremu Telekomovcu uide, da VEDO, da zadeva ne dela zadnjih 14 dni......torej točno vedo, kaj je narobe...........

080 agentom pa sem pred pol leta, ko sem imela isti problem, pošiljala svoj user name, pa nobeden ni mignil s prstom ali mi vsaj odgovoril........

To, od čudežu od številke 080-1000 pa sem tudi že sama kdaj doživela nekajkrat, ko internet ni delal nekaj ur in je začel delovati takoj ko sem operaterju povedala user name, pa se ničesar ni nihče niti dotaknil........zdaj bi mi kak čudež prav prišel........
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
televizijo, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z internetom mato02 Tehnična pomoč 82 18.04.2008 20:28
Sinope568 in težave z njim Blond Tehnična pomoč 3 10.04.2007 21:19
Sagem modem težave firewire Tehnična pomoč 5 27.02.2007 19:09
Težave z SCDA the_nfscarbon_guy Igre, konzole 5 05.01.2007 19:52
Težave s SiolTV simon123 SiOL TV 13 10.09.2006 11:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:26.