Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.03.2008, 12:25
navotjer Uporabnik navotjer ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008
Sporočila: 2
Question Dostopnost Siol storitev

Spoštovani!
Nevem komu naj potarnam, pa sem se odločil, da bom kar sem. No ja, radi bi naročili prav vaše storitve, zato pišem tukaj. Se zavedam, da efekta nebo, samo, da se bom bolje počutl. Živim v Šeščah pri Preboldu. Danes smo leta 2008. In nimamo možnosti širokopasovnega interneta. Od nobenega ponudnika. In tako je to. Konec jamranja, dalje k vprašanji. Kam se naj obrnem, da ugotovim, a bo kdaj sploh možen priklop širokopasovnega interneta? - se pravi, kdo da tukaj besedo za nadgradnjo omrežja, ter kdo investira? A je možno pospešiti postopek, da bi mogoče izvedel neko peticijo v našem kraju, da bi ugotovili če bi bilo dovolj naročnikov - kajti se zavedam da mora biti nadgradnja omrežja dobičkonosna.
Zanimivo je, da še obstajajo takšni kraji. Ne gre se tukaj samo za Šešče pri preboldu, temveč tudi par okoliških krajev - po moji oceni približno 2000 ljudi. Kar ni veliko, ampak se lahko strinjamo da malo pa tudi ne.
Upam da bo kakšna odgovorna oseba odgovorila na mojo objavo, vsaj z razlago, ali pa vsaj, da bo kdo to prebral!
Naj še omenim, da smo pripravljeni tudi kaj investirat - ne gre se tu v miljonih evrih, ampak nekaj malega, samo da bo internet. Res ga potrebujemo, in Instan internet od Mobitela ni trajna rešitev.
Lep pozdrav!

Nazadnje uredil navotjer : 26.03.2008 ob 12:27.
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2008, 12:41
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403
Privzeto Re: Dostopnost Siol storitev

Takih krajev je v Sloveniji nešteto. Interes mora imeti KS in strmeti da bi imeli uporabniki SIOL TV, sploh če ni kabelska TV možna. Drugače vam bodo podtaknali wimax. Samo če ni na KS interesa, se lahko pod nosom obrišete, pa tudi če si vas 2000 ljudi imeti optiko. Po možnosti ste dobili telefon med letom 1989-1992, pa nimate kanalov in kabel položen kar v zemlji. Če je tako, ne bote nikdar dočakal interneta.
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2008, 20:42
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474

Imeti morate predsednika v svojem kraju...lep primer je zaplana, kjer imajo optiko...hm le zakaj??
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2008, 08:19
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403

tom777, ljudje ki nismo na vrhu položajev nismo vredni čisto nič.
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2008, 15:12
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

@navotjer: koliko gospodinjstev premorejo Šešče pri Preboldu?
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2008, 18:33
navotjer Uporabnik navotjer ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008
Sporočila: 2

Hmm... Zanimivo vprašanje. Po statističnih podatkih iz prvega polletja 2007, je skupaj prebivalcev v občini Prebold 4601. Od tega kraji katerih se tiče moja objava, zasedajo (po moji oceni) približno 2000 ljudi. In statistično gledano, (če v gospodnijstvu živijo povprečno 3,4 člani) je to 588 gospodinjstev. Dejansko pa menim da jih je okrog 450. Tako. Ni veliko ane?
Lep pozdrav!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostopnost, siol, storitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05
Nedelovanje SiOL-a Special Tehnična pomoč 49 09.11.2007 09:18

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:04.