Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 28.08.2008, 22:30
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

ja

sam takih fantov ni več
Staro 29.08.2008, 02:29
fr7pu2af9b Uporabnik fr7pu2af9b ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 26

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
gotovo ne, gre namreč za strokovne ekskurzije, geografsko-zgodovinsko nadvse izobraževalne, in spomini ostanejo za dolgo časa, umetniški vtisi pa napolnijo dušo z novo energijo

(morala sem, žal mi je, zalo mi je žal, a morala sem!)
He? A si bla na kaksnem absolventu, a to samo tako na pamet govoris, ko si malo gledala "divje" slike, ki jih agencije nacrtno plasirajo za propagando? In ja, izletov je precej. Vecina ljudi pa dol ne seksa. Kar ne pomeni da se kaksna radodajka ne da dol z 12 tipi v 12 dneh, ampak generalno so tisti, ki gredo dol kao po seks, razocarani. Ker radodajk tudi ni pretirano dosti.

je In ce gres dol se samo zabavat, je zelo dobra sansa da spoznas sorodno duso. Samo seveda, kot kjerkoli drugje, ne smes iti tja z NAMENOM da bos iskal nekoga. Potem se ti to vidi na kilometre, in se te pac kandidati ali kandidatke itak izogibajo.
Staro 29.08.2008, 02:30
Novinec

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Tam kjer najmanj pričakuješ....
Meni osebno je bilo najlažje po lokalih spoznavat punce, dva tri glažke v vampek in akcija. Samo ne smeš biti takoj razočaran, od petih poizkusov je velika verjetnost, da bodo štirje neuspešni.
Pomembno je, da si pri svojih "zapeljevanjih" uporabiš kakšen zelo inovativen način. Ne začenjaj z obrabljenimi frazami "živjo, kako si?" ali pa "ti lahko plačam pijačo"....
"Bejbi, a gres z mano, jaz sem z drugega planeta."

Ce se ob tem ne zarezi, potem je noces
Staro 29.08.2008, 09:11
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Citat:
Objavil-a fr7pu2af9b Prikaži sporočila
"Bejbi, a gres z mano, jaz sem z drugega planeta."

Ce se ob tem ne zarezi, potem je noces
Meni se pa zadeva ne zdi preveč originalna....
Moje izkušnje so take, da v prvem koraku ne smeš takoj začeti z neposrednim "napadom". Najbolj se obnese čisto običajen pogovor, punco je potrebno obvezno nasmejat, nikakor ne smeš izpasti vsiljiv ali pa obupan. Tukaj se spet izkaže pravilo, če moški ne "strada seksa" je veliko bolj sproščen in oddaja zelo ugodno energijo (zato je toliko varanja....vezan moški oddaja drugo energijo). V kolikor si seksa in ženske izjemno želi (in tega ni imel že zelo dolgo), to ženske začutijo in učinek je vse prej kot pozitiven (leva ali desna roka bo spet v akciji...).
Potrebno je biti samo sproščen in predvsem biti kar si. Neka nakladanja niso nek faktor za dosego uspeha....V smislu, "jaz sem res hud, imam bavarijo, pa motor...pa sve name padajo, jem v Asu...."
Bolj je povedat, da si zapufan bolj kot bivša Jugoslavija (v kolikor si res), da bo tvoj avto kmalu dobil certifikat starodobnika in, da je edina opcija, da jo lahko pelješ na večerjo na kako klopco ob ljubljanici....hrana bo seveda poli salama in serove štručke...na koncu pa še bounty čokoladka....
Staro 29.08.2008, 09:14
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Citat:
Bljah, same mačke okoli vrele kaše. Za rit prjet, na žnable se nalimat pa rečt: "bod moja" po mojem ne more bit brez posledic! Če bodo pozitivne al negativne, pa sam bog ve.
Pa ne moreš uporabit načina kot so ga uporabljali naši predniki, npr. stanovalci v Potočki zijalki....(tam kjer je polno narcis). Na tak način lahko ujameš samo kakšno okrog ušes, v še slabšem primeru pa te še kak njen prijatelj ali celo fant nalomi....
Staro 29.08.2008, 22:32
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

ss77, verjemi, tak pristop je prav efektiven. večina bejb bi to priznala, pa si, za razliko od mene in Andree, ne upajo
Staro 29.08.2008, 23:15
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

sam res

le kje so tisti fantje kot Hawkeye: "grema v moj šotor, grema v tvoj šotor, grema v nevtralen šotor?"...

al pa d bi prišo k meni pa rekel "čau miška, mam rezerviran hotel, pa mi nobena bejba ni všeč. greš z mano?"

jah... dobri stari cajti, ko sm bila še mlada
Staro 29.08.2008, 23:31
Novinec

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Meni se pa zadeva ne zdi preveč originalna....
Moje izkušnje so take, da v prvem koraku ne smeš takoj začeti z neposrednim "napadom".
Po moje je dalec najboljsa strategija, da enostavno nisi gluh in slep in da opazujes, kje kaksna punca (ali tip ce si punca zija vate, malo preveckrat obrne pogled v stran, itd...
Staro 30.08.2008, 12:34
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a fr7pu2af9b Prikaži sporočila
He? A si bla na kaksnem absolventu, a to samo tako na pamet govoris, ko si malo gledala "divje" slike, ki jih agencije nacrtno plasirajo za propagando? In ja, izletov je precej. Vecina ljudi pa dol ne seksa. Kar ne pomeni da se kaksna radodajka ne da dol z 12 tipi v 12 dneh, ampak generalno so tisti, ki gredo dol kao po seks, razocarani. Ker radodajk tudi ni pretirano dosti.

je In ce gres dol se samo zabavat, je zelo dobra sansa da spoznas sorodno duso. Samo seveda, kot kjerkoli drugje, ne smes iti tja z NAMENOM da bos iskal nekoga. Potem se ti to vidi na kilometre, in se te pac kandidati ali kandidatke itak izogibajo.
No, če pa ni toliko seksa, kot pravijo, potem mi pa sploh ni žal, da ne grem

Kakorkoli obrneš, dejstvo je, da se ljudje v tujih krajih lažje sprostijo, privoščijo si, kar si doma ne upajo. Svoje doda tudi kakšnen promil alkohola, vročina, modro morje in razgaljena telesa.

Morda pa je to, da se "dol" ne seksa le tvoja osebna izkušnja
Staro 30.08.2008, 12:42
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
ss77, verjemi, tak pristop je prav efektiven. večina bejb bi to priznala, pa si, za razliko od mene in Andree, ne upajo
Evo, js tud priznam. Mene une uverture in duhovičenja res odbijajo in dolgočasijo. V resnici je pomembno le ali bi ali ne bi, to se da pa hitro ugotovit brez nepotrebnega nakladanja. Mene osebno to bolj privlači, ni pa to edini faktor.

Mislim, da so zgodbe o tem, kako smo punce blazno romantične, sanjamo o ne vem kakšnih uvodih in misijonarskem položaju na satenastih rjuhah ob soju stotih sveč, samo nakladanje, ker si moški želite, da bi bile take. Take, ki bi te po desetih minutah poznanstva pof*kala na wc-ju v lokalu bi se enostavno ustrašil. Taki so ja... z jajci

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 12:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 21:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:33.