Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 03.07.2008, 14:45
kabala Uporabnik kabala ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kabala
Član od: Feb 2006
Sporočila: 238
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

Citat:
Objavil-a MrTom Prikaži sporočila
Povej ti, kaj je tebe motilo na dosedanjih partnerjih
Ni problema: nezvestoba.
Staro 03.07.2008, 14:49
samarjan Uporabnik samarjan ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51

Ne jaz te ne poznam, ker ne vidim skoz ekran.
Ne zdi se mi fer da se tako nekam izmikaš vprašanjem, ker prvi post si na dolgo napisal. Zdaj pa bežiš, pred kom? Samim sabo?
In te teme kje najti...so "resne teme", marsikomu otežijo, nekaterim pa olajšajo življenje.
Ampak vabilo nekega dne na kavo, hmm?
Če te nihče ne pozna, oz te skoz ekran ne vidi(razen kake jasnovidke???), enostavno če želiš seveda! odgovoriš to pa to me moti, me je motilo pri bivših.
Če bo kaka deklica čitala to rubriko ji bo lažje, tako bo vedela kaj nočeš oz. kaj hočeš od zveze.
Ampak da ne zavajaš deklice...te vprašam ali sploh iščeš žensko ali si se vključil v debato tako in žensko ob sebi že imaš?
Ne zdi se mi fer da bi recimo zavajal kakšno, dajal lažno upanje- to je zelo gnusno kar obstaja.
To je my opinion.
Staro 03.07.2008, 15:01
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Povej ti, kaj je tebe motilo na dosedanjih partnerjih Sicer so to moje osebne zadeve in jih ne razglabljam nepoznanim ljudem, še manj pa v javnosti. Morda nekoč, nekje na kavi kako besedo ali dve o tem Globalno gledano pa dolgčas.
Ne vem zakaj pol pišeš na forum če ne misliš razgljabljat o osebnih zadevah vsaka zdeva je po svoje osebna, če ne drugega ma vsak osebni pogled nanjo, tko da...
Staro 03.07.2008, 15:07
MrTom Uporabnik MrTom ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MrTom
Član od: Jul 2008
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 20
Cool Re: Kje ga/jo najti?

Citat:
Objavil-a samarjan Prikaži sporočila
Ne jaz te ne poznam, ker ne vidim skoz ekran.
Ne zdi se mi fer da se tako nekam izmikaš vprašanjem, ker prvi post si na dolgo napisal. Zdaj pa bežiš, pred kom? Samim sabo?
In te teme kje najti...so "resne teme", marsikomu otežijo, nekaterim pa olajšajo življenje.
Ampak vabilo nekega dne na kavo, hmm?
Če te nihče ne pozna, oz te skoz ekran ne vidi(razen kake jasnovidke???), enostavno če želiš seveda! odgovoriš to pa to me moti, me je motilo pri bivših.
Če bo kaka deklica čitala to rubriko ji bo lažje, tako bo vedela kaj nočeš oz. kaj hočeš od zveze.
Ampak da ne zavajaš deklice...te vprašam ali sploh iščeš žensko ali si se vključil v debato tako in žensko ob sebi že imaš?
Ne zdi se mi fer da bi recimo zavajal kakšno, dajal lažno upanje- to je zelo gnusno kar obstaja.
To je my opinion.
To, če partnerico že imam ni najbolj posrečeno vprašanje, ker lepo piše v mojem prvem postu. Internet in to sceno glede spoznavanja preko interneta imam lahko rečem, da v malem mezincu in zlat nasvet za vse tiste, ki želite spoznat nekoga preko interneta je "NIKOLI NIČESAR NE PRIČAKUJ" . Virtuala je lahko zanimiva komunikacija in ujemanje, vse to so le virtualne besede, do tistega "klika" pa je ponavadi še zelo daleč. Pri nas na internetu še vsaj nekaj let ne bo nobene resnosti, ker tudi dekleta v večini mislijo "tako hudo pa še ni, da bi tipa iskala na netu", ker to jemljejo za manjvredno. Vse to pa jemljejo tako zato, ker so se recimo pri dveh "nesposobnih lipetih" opekle in potem vse tipe mečejo v isti koš. Občasno tudi sledim raznim temam in opažam, da je res tako, ni kej Ne bom pa trdil, da ne obstajajo izjeme, osebno poznam kolegico, ki je šla v dveh mesecih na pijačo preko interneta s kar 60-timi tipi in enega omožila. Naj se mi pa javijo vsi tipi, ki jim je ratalo v dveh mesecih peljat na pijačo 60 deklet, dam za pijačo (Tukaj je ogromna razlika med m/ž)

No, v bistvu je mene najbolj motilo, hm, .... ženska neodločnost, recimo, da ni vedela ali bi bila spet z bivšim, ali bi bila malce še sama ali bi kakega novega spoznala, neduhovitost, neodštekanost, slab sex, nobenih idej, nobenih drobnih pozornosti in malih presenečenj, ne govorim o eni osebi ampak na splošno preteklost. Kar je bilo je bilo, prepričan sem, da obstajajo tudi the best punce ampak, če jih ne srečaš jih pač ne moreš poznat. Razgledane punce točno vedo, da je internet uredu zadeva, sicer ga ne bi cca. 70% Amerikancev uporabljajo za iskanje partnerja.

Nazadnje uredil MrTom : 03.07.2008 ob 15:17.
Staro 03.07.2008, 15:15
Novinec

Evo praviš nikoli ne pričakuj da bo kaj prinesla virtual. komunikacija. Po drugi strani da občuduješ tak način spoznavanja(vpliv ZDA).
A če ena skozi pisanje pravi da je taka pa taka....in ko jo v živo spoznaš, saj šele v živo skozi dejanja ugotoviš a je vse to res.
Zakaj se ti pa zdijo osebe(ženske) neresne, kako to kljub lepim besedah skozi pisanje ugotoviš?
Hvala za tvoj trud in odpisovanje!
Staro 03.07.2008, 15:32
Novinec

Citat:
Evo praviš nikoli ne pričakuj da bo kaj prinesla virtual. komunikacija. Po drugi strani da občuduješ tak način spoznavanja(vpliv ZDA).
A če ena skozi pisanje pravi da je taka pa taka....in ko jo v živo spoznaš, saj šele v živo skozi dejanja ugotoviš a je vse to res.
Zakaj se ti pa zdijo osebe(ženske) neresne, kako to kljub lepim besedah skozi pisanje ugotoviš?
Hvala za tvoj trud in odpisovanje!
Odgovor je zelo preprost, ti se lahko z nekom pogovarjaš tudi dve leti pa na koncu ne boš vreden tudi te pozornosti, da s tabo spije pijačo, kaj zanimivega pove itd..... enostavno je odločna, da bo poiskala pravega tipa nekje zunaj kot so ga tudi njene kolegice. Ja, po pisanju je lahko oseba zelo zanimive, v živo pa so lahko tri besede na uro Če kdaj naletiš na tak primer imam tudi zato pravo rešitev, namreč, ko si že vse povedal, ker itaq non stop ti govoriš, ji pač kupi sladoled pa se ji bo spet dogajal iznajdljivost ne škodi

Evo praviš nikoli ne pričakuj da bo kaj prinesla virtual. komunikacija. Po drugi strani da občuduješ tak način spoznavanja(vpliv ZDA) ---- Zgleda, da me nisi razumel. Tak način ne občudujem ampak ga podpiram oz. potrjujem. Gre za to, da če maksimalno pričakuješ in ti potem pride kup razočarane, depresivne nesreče zaradi bivših tipov, po vsej verjetnosti tudi ne zgleda tako, kot je fotka iz photoshopa, lepo predelana, s kontrasti ali celo slika neke druge osebe. Če ne pričakuješ, potem tudi ne moreš bit razočaran. Sam osebno te stvari jemljem bolj kot druženje kot pa blind date.

Ne pa pozabit, to so moje izkušnje in moja gledanja na to, pri nekom drugem pa je lahko popolnoma drugačna slika kar se tega tiče.
Staro 03.07.2008, 15:40
Novinec

Ne vem če razumem prav..vročina pa to...
Zakaj bi si pa z nekom pisal 2 leti, brez da bi videl v živo?? Mislim zakaj ne gre na pijačo? Zakaj potem sploh piše 2 leti?
Staro 03.07.2008, 15:58
Novinec

Citat:
Ne vem če razumem prav..vročina pa to...
Zakaj bi si pa z nekom pisal 2 leti, brez da bi videl v živo?? Mislim zakaj ne gre na pijačo? Zakaj potem sploh piše 2 leti?
To sem se tudi sam spraševal. Njen odgovor je bil, da se boji, da se bo spet zaljubila, ker ji je en nesposoben patron zlomil srce, baje who knows Oziroma je bila celo ljubica z neko starejšo znano osebnostjo, tam pa itaq ni za pričakovat kaj dobrega za prihodnost, vsaj kar se love tiče. Sicer ni bil edini primer ampak saj poznamo pregovor 100 ljudi 100 čudi.
Staro 03.07.2008, 16:34
kabala Uporabnik kabala ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kabala
Član od: Feb 2006
Sporočila: 238

Citat:
Njen odgovor je bil, da se boji, da se bo spet zaljubila, ker ji je en nesposoben patron zlomil srce, baje who knows Oziroma je bila celo ljubica z neko starejšo znano osebnostjo, tam pa itaq ni za pričakovat kaj dobrega za prihodnost, vsaj kar se love tiče.
Moje skromno mnenje:

1. Zrela odrasla oseba ve, da se po neuspelem poskusu pač ne vrže puške v koruzo. Če ji je nekdo zlomil srce, s tabo pa ji je blo prijetno, kaj ma zdej onega tipa za mešat. Vesela naj bo, da je šel in da se odgrinja oblak
Primer: Če imam z avtomobilom prometno nesrečo, je sicer logično, da bom še nekaj časa imela rešpekt sesti za volan, ampak celo življenje ali nekaj let pa ne mislim javkat zaradi tega.

2. To je bil samo izgovor, ker je njej zelo ustrezal položaj, v katerem se je nahajala.
Staro 03.07.2008, 18:18
Novinec

Kabala o tem kaj je logično in kaj ni, sem že zdavnaj nehal razmišljat, ker neke logike pri ženskah enostavno ni oz. se dogaja kakor veter zapiha, najbrž ni vedno tako ampak na to varijanto se včasih tudi že zdavnaj poročene sodelavke pošalijo in da večkrat niti same ne vedo kaj bi in kaj ne, kaj je prav in kaj ni, morda je pa zato tako zanimivo bit v vezi

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 12:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 21:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:58.