Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.09.2008, 18:45
Keso Uporabnik Keso ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 2
Privzeto Re: neomejena telefonija

Meni tudi ne dela aktivacija preko interneta.Javi mi to napako..

Opis napake: Napaka pri pridobivanju podatkov o priključku. Ni bilo mogoče pridobiti vseh podatkov o priključku za telefonsko številko..(x).. Telefonska številka še ni vključena v RK!.

A kdo ve kaj je narobe?
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2008, 20:16
binca Uporabnik binca ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a Keso Prikaži sporočila
Meni tudi ne dela aktivacija preko interneta.Javi mi to napako..

Opis napake: Napaka pri pridobivanju podatkov o priključku. Ni bilo mogoče pridobiti vseh podatkov o priključku za telefonsko številko..(x).. Telefonska številka še ni vključena v RK!.

A kdo ve kaj je narobe?
pokliči 080 8000!!
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2008, 10:55
kzekic Uporabnik kzekic ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 22

sam sm pred kratkim presel na optiko...ko sem klical na telekom za narocilo, sem narocil 20/20, siol TV, siol telefonijo, telefonijo sem rekel osnovno, oseba na drugi strani je rekla da ce hocem mam lahka neomejeno eno leto, sem rekel ok lahko...v pogodbi sem šele zdej opazil da ne pise siol osnovni ampak siol neomejeni, pa tudi na servisnih straneh sem opazil da mi pise siol neomejeno, torej me zanima ali bom moral zdej placati 46 eurov na mesec al 39 kolikor sem tudi hotel, ker doma sigurno nimamo toliko pogovora prek telefona da bi rabil neomejeno...a se da pol to spremeniti v siol osnovni...pa kako uveljavim to da sem student, z pogodbo sem poslou tudi potrdilo o vpisu na faksu, a moram se kj drugega...
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2008, 20:03
Zefram Uporabnik Zefram ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Zefram
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a kzekic Prikaži sporočila
sam sm pred kratkim presel na optiko...ko sem klical na telekom za narocilo, sem narocil 20/20, siol TV, siol telefonijo, telefonijo sem rekel osnovno, oseba na drugi strani je rekla da ce hocem mam lahka neomejeno eno leto, sem rekel ok lahko...v pogodbi sem šele zdej opazil da ne pise siol osnovni ampak siol neomejeni, pa tudi na servisnih straneh sem opazil da mi pise siol neomejeno, torej me zanima ali bom moral zdej placati 46 eurov na mesec al 39 kolikor sem tudi hotel, ker doma sigurno nimamo toliko pogovora prek telefona da bi rabil neomejeno...a se da pol to spremeniti v siol osnovni...pa kako uveljavim to da sem student, z pogodbo sem poslou tudi potrdilo o vpisu na faksu, a moram se kj drugega...
mislim da so rekli da trenutni neomejeni narocniki imajo zdaj zadevo ceneje (kot da bi imeli osnovno telefonijo). cez eno leto bos moral pa sprem,eniti na osnovno ce noces plačevati več.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 07:10
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Trenutno imam pogodbo za DUO RZ (se s Siolom). Ce se odlocim za 1 letno obdobje neomejene telefonije, ali s prijavo nanjo preidem na novo pogodbo s Telekomom?

Kot je ze nekdo omenil v prejsnih postih, bi bilo lazje ce bi imeli v rubriki "telefonija" en check box, ki bi ga izbrali, ce bi zeleli za eno letno neomejeno telefonijo.
Odgovorite s citatom
Staro 28.09.2008, 12:11
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Bi prosim, nekdo z 080 v svojem nicku (Telekomovci) odgovoril na moje vprasanje glede prehoda/neprehoda na novo pogodbo, ce se odlocim za neomejeno telefonijo?

Nazadnje uredil AlienRex : 28.09.2008 ob 12:21.
Odgovorite s citatom
Staro 29.09.2008, 09:26
Metek Uporabnik Metek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Metek
Član od: Aug 2005
Sporočila: 365

po mojih izkušnjah je tako, kot si napisal.
Podpišeš aneks za spremembo paketa, v tvojem primeru na DUO neomejeni. Cena je nominalno po ceniku, in z dodatnim popustom znižana, tako da pride enako kot DUO osnovni.

Sam sem ob spremembi paketi in aktivaciji popusta pod opombe napisal zgornje, in da naročilo ne velja, če ne dobim popusta. Po 12 mesecih pa bo treba preveriti kaj se bolj splača- ostati na neomejenem (za redno ceno) ali menjati h konkurenci... Če jo bom takrat že dobil
Staro 01.10.2008, 08:03
sori Uporabnik sori ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 42

Dejansko je tako, da za aktivacijo brezplačne neomojene telefonije enostavno naročih neomejeni (duo, trio) in to je to. Je pa res, da na pogodbi ti piše polna cena, se pa upošteva popust pri računu.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 12:00
080 Nina Uporabnik 080 Nina ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Sporočila: 329

Trenutno vemo, da te duo neomejen za 1 leto stane isto kot duo osnovni, to je 31€ ( pri hitrosti 1/256 oz. 1/1 na PRD-razvezani dostop). Vezave kolikor vem ni, le po enem letu si spremeniš pogodbo nazaj na "osnovni".
Naročilo:

Kot pa je že rekel sori, je na pogodbi polna cena, na položnici pa -7€ .
Staro 01.10.2008, 16:47
080 Nina Uporabnik 080 Nina ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Sporočila: 329

Ali pa se vključi tudi na servisnih straneh > telefonija (pod podatki o telefonski številki)

Nazadnje uredil 080 Nina : 01.10.2008 ob 16:52.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neomejena, telefonija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL Telefonija ReneSenka SiOL telefonija 26 09.03.2009 19:00
SIOL telefonija mikkeni Tehnična pomoč 0 11.07.2008 19:24
telefonija - nedosegljivost za dohodne klice mbr Tehnična pomoč 1 18.01.2008 18:40
Proteus - telefonija preneha delovati janezpesec1 Tehnična pomoč 8 18.10.2007 12:38
VDSL2 hitrost + IP telefonija mmatejj Tehnična pomoč 4 10.06.2007 18:42

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:35.