Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.11.2017, 22:39
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452
Privzeto Obstoječi naročniki, vezava

Potekla mi je vezava za Modri paket - 70€. Telekom Kranj mi svetuje naj se glede vezave in ugodnosti oglasim osebno. Svetovalec mi pove, da mi ob ponovni vezavi na paket, kot obstoječemu naročniku, žal ne pripada 0, nobena ugodnost. Razen morda nakupa akcijskih izdelkov na obroke, ki pa me ne zanimajo, poleg tega tak izdelek lahko dobim tudi ceneje.
Še malo pa bom naročnik Siol-Telekom že skoraj dve desetletji, ostati pa mislim glede na infrastrukturo še naprej. No vseeno mislim preveriti ugodnosti in pogoje še drugje, saj tudi zavarovalnico iz tega vzroka menjam vsako leto. Kot sem že omenil, Telekom ima očitno res preveč naročnikov.
Odgovorite s citatom
Staro 19.11.2017, 20:36
Butalec Uporabnik Butalec ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2004
Sporočila: 45
Privzeto Re: Obstoječi naročniki, vezava

Pri meni podobno, naročnik 15+, imam isti paket kot ti, vezava še kakšen mesec in tudi mene zadržuje infrastruktura in storitve, ki so kljub občasnim težavam bile vedno rešene. Sem pa prepričan, da bom menjal Telekom, če ne bojo dali nobenega popusta.

Hebejo naj se glede promocij in popustov za nove naročnike (le ti niso taki butalci kot jaz), ki menjajo vsake dve leti, da dobijo popuste 1 leto, drugo leto pa adijo, mi zvesti naročniki pa nismo vredni nič, čeprav imajo od nas, če nam dajo iste popuste ob vezavi več koristi kot od padalcev.

Če že ravno preverjaš, sporoči kaj si našel ugodnega, ker sam trenutno še nisem v tej fazi preverjanja.
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2017, 15:47
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.239

Kaj je fanta.. Vse povsod je isto.. dokler te ne dobijo kot naročnika ti vse ponujajo itn.. Pol pa ko te ***e .. Tak da z menjavo operaterja ne boš nič dosegel
Staro 20.11.2017, 17:48
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.084

A ni nek popust eno leto če se vežeš za 2 leti?
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2017, 19:51
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a g33k Prikaži sporočila
A ni nek popust eno leto če se vežeš za 2 leti?
Bil...
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2017, 22:05
Butalec Uporabnik Butalec ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2004
Sporočila: 45

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Kaj je fanta.. Vse povsod je isto.. dokler te ne dobijo kot naročnika ti vse ponujajo itn.. Pol pa ko te ***e .. Tak da z menjavo operaterja ne boš nič dosegel
Ja nooo, saj imaš prav ... ampak, če si padalec imaš vsako drugo leto popust in novega operaterja. Pa očitno te potem stalno vabijo in ti njim vsake dve leti rečeš ko te ***e
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročniki, obstoječi, vezava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vezava obstoječih naročnikov Dravlje O storitvah 4 24.11.2017 13:44
Ali se kot obstoječi uporabnik moram vezati in ali bi deloval Siol TV lappy O storitvah 2 05.03.2015 19:15
Novi vs obstoječi naročniki ?? cveto O storitvah 14 19.11.2012 22:41
Naročniki SiOL TV obveščeni o možnosti odpovedi pogodbe (APEK) sergejk O storitvah 11 16.12.2009 18:15
kaj si misite obstoječi naročniki o akciji na siol-u za nove naročnike igysan O storitvah 40 21.10.2008 15:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:45.