Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Evropska unija

Evropska unija vaše mnenje o EU, o vstopu Slovenije ...

Prikaži rezultate anket: Ali ste za izvedbo referenduma o vstopu Hrvaške v Evropsko unijo?
DA 27 50,00%
DA, vendar en referendum za vse nove članice 1 1,85%
NE 20 37,04%
Tako vprašanje meji na diskriminacijo 6 11,11%
Glasovalci: 54. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 10.06.2005, 09:16
albundy Uporabnik albundy ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce albundy
Član od: Oct 2003
Sporočila: 4.040
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava 3nity

Totalna bedarija. To ni stvar za katero je potreben referendum. Pa kaj so politiki res zmešani.

Ljudje, ne gledajo to iz pravih oči. oni bi takoj rekli, ZA, ker bi potem lažje prestopali mejo, enotni denar bi bil.
Ne pomislijo, ali HR izpolnjuje pogoje. Za to jim je vseeno.

------------------------------------------------------------------------
Every day of my life I'm forced to add another name to the list of people who PISS ME OFF!

Ali izpolnjuje pogoje oziroma ali jih bo, bodo odločali v Bruslju. Ne bomo odločali jaz ali ti ali ostali slovenci.

================================================== ==================
Jaz sem že po naravi zoprn.Kar vprašajte druge.Ampak tečen sem zato, ker hočem red in disciplino.
Staro 10.06.2005, 09:31
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava angel

Ste zato,da bi bil v Sloveniji referendum za vstop hrvaške v EU?

naredi si življenje lepo!
šloda keša
Staro 10.06.2005, 10:15
LeonVeliki Uporabnik LeonVeliki ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce LeonVeliki
Član od: Jun 2005
Sporočila: 44
Privzeto

A ti to kar malo smešno? Pa ob enem, ko pomislim, da bi bil referendum me kar malo stisne. Kaj če bi bili proti vstopu Hrvatov? Si predstavljate, kaj vse bi se lahko zgodilo? Konec koncev so naši sosedje. Sej ni treba, da smo za njihov vstop, ampak za božjo voljo, ne razglašajmo tega javno! Saj imamo politike za to. Oni so tu zatio, da rešujejo take zapletene probleme, kot je spor s Hrvaško, mi lahko samo nekaj modrujemo in ni protestiramo, v resnici pa sploh ne vemo, kaj se dogaja. Če bi bila politična volja, bi bilo že vse rešeno, če ne drugače pa z arbitražo. Ne smemo pa dovoliti, da bi nam dali politiki preko referenduma vile v roke in potem rekli, saj ste sami hoteli "vojno" s Hrvati.

Staro 10.06.2005, 10:48
albundy Uporabnik albundy ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce albundy
Član od: Oct 2003
Sporočila: 4.040
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava LeonVeliki

A ti to kar malo smešno? Pa ob enem, ko pomislim, da bi bil referendum me kar malo stisne. Kaj če bi bili proti vstopu Hrvatov? Si predstavljate, kaj vse bi se lahko zgodilo? Konec koncev so naši sosedje. Sej ni treba, da smo za njihov vstop, ampak za božjo voljo, ne razglašajmo tega javno! Saj imamo politike za to. Oni so tu zatio, da rešujejo take zapletene probleme, kot je spor s Hrvaško, mi lahko samo nekaj modrujemo in ni protestiramo, v resnici pa sploh ne vemo, kaj se dogaja. Če bi bila politična volja, bi bilo že vse rešeno, če ne drugače pa z arbitražo. Ne smemo pa dovoliti, da bi nam dali politiki preko referenduma vile v roke in potem rekli, saj ste sami hoteli "vojno" s Hrvati.

Jaz sem že po naravi zoprn.Kar vprašajte druge.Ampak tečen sem zato, ker hočem red in disciplino.
Staro 10.06.2005, 11:16
eisenhower Uporabnik eisenhower ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce eisenhower
Član od: Dec 2004
Naslov: In the middle of the town of Nowhere
Sporočila: 349
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava albundy

Citat:
quote:Originalna objava LeonVeliki

generale pa ni treba žaliti:D

drgač pa, Leon

Silent enim leges inter arma
Staro 10.06.2005, 14:09
Sharkica Uporabnik Sharkica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Sharkica
Član od: Jun 2005
Naslov: Deep blue sea
Sporočila: 1.516
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava angel

Ste zato,da bi bil v Sloveniji referendum za vstop hrvaške v EU?

naredi si življenje lepo!
Podpošteno povedano: NE!
Staro 10.06.2005, 21:35
Čerenski
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

menim da bodo francozi zbrali toliko jajc in razpisali referendum, pred vstopom turčije. Naši politiki morajo zgolj poskrbeti pri francoskih kolegih, da bodo francozi v paketu odločali še o hrvaški(torej tur+hrv), in pogorijo po celi črti.

Poleg tega, si sploh ne predstavljam turčije v EU, se bolj nagibam za obnovo Osmanskega cesarstva, pa naj turki poskrbijo za vse balkanske narode tako kot so to počeli že 500 let.Vključno s Hrvaško, ker mentalno so bliže orientu kot zahodu!

My house, my rules!

hmm...what the hell... I'm feelin' lucky!!

Staro 13.06.2005, 15:01
Veljo
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Cˇerenski

menim da bodo francozi zbrali toliko jajc in razpisali referendum, pred vstopom turcˇije. Nasˇi politiki morajo zgolj poskrbeti pri francoskih kolegih, da bodo francozi v paketu odlocˇali sˇe o hrvasˇki(torej tur+hrv), in pogorijo po celi cˇrti.

Poleg tega, si sploh ne predstavljam turcˇije v EU, se bolj nagibam za obnovo Osmanskega cesarstva, pa naj turki poskrbijo za vse balkanske narode tako kot so to pocˇeli zˇe 500 let.Vkljucˇno s Hrvasˇko, ker mentalno so blizˇe orientu kot zahodu!

My house, my rules!

hmm...what the hell... I'm feelin' lucky!!

Dream on.

---------------------------------
Znasˇ, ko sam ja? Ja sam Kovacˇ!
Staro 02.09.2005, 10:54
švejk
Guest
Privzeto

Nič nimam proti vstopu hrvaške v EU.Mogoče bo to še bolje za nas.Vendar pred vstopom morajo ispolnjevat tudi pogoje za vstop.Med te pa spadajo tudi urejene meje.Tu pa je.......
Staro 16.09.2005, 02:40
juki
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava dax

Citat:
quote:Originalna objava cigan

hrvate treba zablokirat za naslednjih 2 tisoč let in basta.
Tako je.
Jedini problem je što bi Hrvati prestali kupovati slovenske proizvode/usluge (vidi najnoviji slučaj Viator-Vektor) i što bi Slovenci bili jako slabo primljeni na Jadranu. Osim toga, učinili biste nam time i veliku uslugu jer bismo mogli proglasiti i "gospodarsku conu" na moru, a sav vaš transport prema Srbiji i Bosni bi redovito kasnio zbog čvrste (Schengenske) granice, tako da bi vam ekonomske posljedice bile nesagledive, jer vam je Hrvatska i JI Europa jedno od najvećih izvoznih tržišta robe koju nitko u zapadnoj Europi neće. A to Janša i društvo dobro znaju. Dakle, samo dajte referendum i glasajte protiv - radujemo se tomu.
Danes ni nobena usluga več zastonj! Tako da, če vi plačate imamo lahko refernedum. Sicer pa NE. Če častite še sendvič, pivo in zabavni program lahko glasujem po vaših željah.

Če ne, pa naj gdorkoli drug ocenjuje ali izpolnjujejo kriterije.

P.S. Pa z zabavnim programom mislim resnično zabavo; ne dveh tamburašov, ki sta falirala na glasbeni šoli.

Značke
hrvate, referendum

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:41.