Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 30.07.2008, 09:22
luky Uporabnik luky ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce luky
Član od: May 2005
Naslov: Stajerska, Smarje City
Sporočila: 80
Privzeto Odstranitev skrite particije

Prosim za pomoč s katerim programom bi lahko izbrisal particijo velikosti 1.5 Gb ( Recovery )ki je narejena ob času instalacije Viste na prenosniku Toshiba. Tisti njihov Recovery ne potrebujem, sama njihova particija pa mi je samo v napoto. Poskusil sem že z Partition magicem pa mi je ne pokaže, prav tako ne Gparted, zaradi tega ker je particija označena kot Skrita.
Če pa gledam z Ghostom, ali pa Defragom pa jo vidim.

Hvala za pomoč.

lp.
Staro 30.07.2008, 15:45
Blednik Uporabnik Blednik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Naslov: Hrastnik
Sporočila: 137
Privzeto Re: Odstranitev skrite particije

Kaj ti pa sploh napiše partition magic oz. GParted? Če ti particije ne pokaže, bi ti moral pokazati prazen prostor. Potem pa samo eno sosednjo particijo povlečež čez in jo tako razširiš, pa je.
Staro 30.07.2008, 15:57
RedMan Uporabnik RedMan ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2002
Sporočila: 605

V drive managerju particjio prvo pobriši, potem pa lahko razširiš z partition magic-om
lp
Staro 30.07.2008, 17:29
Novinec

Citat:
Objavil-a Blednik Prikaži sporočila
Kaj ti pa sploh napiše partition magic oz. GParted? Če ti particije ne pokaže, bi ti moral pokazati prazen prostor. Potem pa samo eno sosednjo particijo povlečež čez in jo tako razširiš, pa je.
Partion Magin pride do diska o pokaže da je disk error.....
Gparted se zažene iz Boota potem pa nekje na polovici nalaganja počaka in ne gre ne naprej in ne nazaj.......

Če pa grem z DVD.jem od Viste, pa mi pokaže particije tiste ko sem naknadno naredil, tiste 1,46 Gb recovery ko je bila narejena na Toshibi pa ne pokaže.
Vidna je šele z Ghostom če grem delat Backup.....ali pa preko nadzorne plošče, vendr z njo ne moreš ničesar narediti...

lp.
Staro 31.07.2008, 18:24
Paganini Uporabnik Paganini ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Paganini
Član od: May 2002
Sporočila: 7.445
Talking Re: Odstranitev skrite particije

Citat:
Objavil-a luky Prikaži sporočila
Partion Magin pride do diska o pokaže da je disk error.....
Gparted se zažene iz Boota potem pa nekje na polovici nalaganja počaka in ne gre ne naprej in ne nazaj.......

Če pa grem z DVD.jem od Viste, pa mi pokaže particije tiste ko sem naknadno naredil, tiste 1,46 Gb recovery ko je bila narejena na Toshibi pa ne pokaže.
Vidna je šele z Ghostom če grem delat Backup.....ali pa preko nadzorne plošče, vendr z njo ne moreš ničesar narediti...

lp.
pri vsem mojem (ne)znanju in priviligiranemu pristopu do "posvečenih" straneh in podatkov, sem to "hiden - recovery" particijo uspešno zradiral s formatom celega diska

to je bolj yebene rešitev, ampak po 2 urah drkanja je to bila najhitrejša rešitev na žalost

Staro 01.08.2008, 06:21
Novinec

Citat:
Objavil-a Paganini Prikaži sporočila
pri vsem mojem (ne)znanju in priviligiranemu pristopu do "posvečenih" straneh in podatkov, sem to "hiden - recovery" particijo uspešno zradiral s formatom celega diska

to je bolj yebene rešitev, ampak po 2 urah drkanja je to bila najhitrejša rešitev na žalost

Našel sem končno zdravilo za te particije. Z DiskPart jo odstraniš v sekundi.
Paganini če hočeš si poglej ta link kaj piše, po njem sem naredil in je bila v trenutku odstranjena. Vse ostale particije ostanejo nedotaknjene, potem jo samo eni particiji pripojiš.

http://www.mydigitallife.info/2008/0...tion-in-vista/

lp.

Značke
odstranitev, particije, skrite

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odstranitev IE7 doody Računalništvo in internet 4 14.02.2008 12:50
Peticija za takojšnjo odstranitev Macrovision zaščite bassoon SiOL TV 27 06.02.2007 10:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:19.