Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 08.09.2006, 21:38
redfax Uporabnik redfax ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce redfax
Član od: Dec 2002
Sporočila: 2.034
Privzeto Re: Črni panter

kje tocno se sedaj ne strinjata? kaj on izpodbija, kar ti podpiras?
Staro 08.09.2006, 21:41
Mojster

Citat:
Objavil-a Medved Pu
NOB je blatna fikcija. Odpor je pravo ime! Niso bili naivni. Zavedni, preprosti, srčni!
no glej - celo noc se lahko zdaj prepirava o imenu... reciva da destetisoce mladih in starih, ki s titovko na glavi prepeva hej brigade in se po svojih najboljsih moceh bori z nemci, italijani, kvizlingi...
Staro 08.09.2006, 21:43
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Citat:
Objavil-a redfax
sicer je pa tema o superkul panterju... a mora res vsaka tema koncat pri NOB, kvizlingih etc?
Se pa vsakič čedalje manj vrtimo in jajcamo o tem, kot je bilo to prej v navadi..
Jaz le še redko govorim o tem, tako da si zdajle doživel ekskluziven trenutek.
Sem pač med prvimi začel razkrivati obaz rdeče smrti, zato sem med prvimi zaključil. Preveč strtih src sem videl in neizbrisne groze v njih..
Za mrtve domoljube je nekdo moral spregovorit, laž in slepota sta morala izpuhtet.
Resnica pa je končno prišla sama.
Staro 08.09.2006, 21:49
Mojster

nekateri pac cepetajo na mestu in trdijo svoje, zato pa prihaja do tega... sam nisem odprl se niti ene teme glede NOB/domobranci ali karkol, ce pa bos pogledal kake druge forumase bos videl, da nekateri konstantno trobijo svoje...

tudi jaz imam rad resnico moti me le to, da npr razni Tigri negirajo (brez tehtnih argumentov) kri in solze tisocev, ki so se borili tudi za to Slovenijo in da jo imamo danes vsaj v taksnem obsegu kot jo imamo...
si videl Svetino, a?- zaprisezen komunist, pa je prvi javno pisal o Rogu in to celo v best sellerju tistega casa, se pred Kocbekom...
Staro 08.09.2006, 21:56
Uporabnik

Citat:
Objavil-a redfax
kje tocno se sedaj ne strinjata? kaj on izpodbija, kar ti podpiras?
Midva si nič ne izpodbijava, Tigra spoštujem in ga imam rad kot prijatelja, le strinjava se ne, le v nečem, in to ni nič takega, pa čeprav vas večina misli, da je to krucialno vprašanje na katerem sloni vse in se vse zruši.
Takega krucialnega vprašanja ni, le še nekaj vode mora preteči, stvari pač zorijo počasi, bistveno delo je v glavnem opravljeno.
Domobranska stran mora opraviti sama s svojimi patološkimi morilci in jih stigmatizirat, a kaže, da nimajo kaj dosti takih, ki bi jih bilo toliko v hlačah, da bi se lotili tega tako pošteno, kot smo se mi, potomci borcev Odpora.
Tigr je zamejski Slovenec, zato mu niti v sanjah ne more nihče obešat pripadnosti domobranstvu.
Smo pa 1991 bili vsi Odpor in to je vse...
Staro 08.09.2006, 21:59
Mojster

a prehitro pisem?
Staro 08.09.2006, 22:03
Uporabnik

Citat:
Objavil-a redfax
nekateri pac cepetajo na mestu in trdijo svoje, zato pa prihaja do tega... sam nisem odprl se niti ene teme glede NOB/domobranci ali karkol, ce pa bos pogledal kake druge forumase bos videl, da nekateri konstantno trobijo svoje...

tudi jaz imam rad resnico moti me le to, da npr razni Tigri negirajo (brez tehtnih argumentov) kri in solze tisocev, ki so se borili tudi za to Slovenijo in da jo imamo danes vsaj v taksnem obsegu kot jo imamo...
si videl Svetino, a?- zaprisezen komunist, pa je prvi javno pisal o Rogu in to celo v best sellerju tistega casa, se pred Kocbekom...
Ukano mu je tipkala mama pri nas doma, pa saj to veš. Trajalo je leta..Korektur je bilo ogromno, strahu tudi, zaledje pa je imel kar solidno.
Partizanov sem srečal v življenju za par divizij, gliha skup štriha, zato hitro ocenim, za kakšnega Odporovca gre.
Staro 08.09.2006, 22:04
Mojster

on pa pise v Ukani IV, da mu jo je tipkala Vera (Vejka)...

P.S. - cist bova unicla temo... vsi castitelji panterjev in drugih avtohtonih slovenskih mack bodo zelo jezni...
Staro 08.09.2006, 22:06
Uporabnik

Citat:
Objavil-a redfax
a prehitro pisem?
Ne, le posneto imam omizje s Hribarjem(ki je končno pokazal jajca, ne vem kaj sta s Spomenko čakala, vsak od njiju ima žrtev rdečih patološki v družini), pa ga še nisem pogledal..
Staro 08.09.2006, 22:07
Mojster

hehe, se Drobnic je bil uzaljen ko je Hribar pridusal cez radikalne domobrance...

Značke
Črni, panter

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:33.