Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Druženje

Druženje čvekanje in ... do nezavesti

Orodja za teme
Staro 21.02.2007, 16:39
Cavallo Uporabnik Cavallo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cavallo
Član od: Jan 2004
Sporočila: 384
Privzeto Ženske ki se jih moški bojijo

http://trendi.siol.net/default.aspx?...650111&cid=404

Staro 21.02.2007, 17:15
doody Uporabnik doody ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce doody
Član od: Jan 2005
Naslov: Ljubljana - okolica
Sporočila: 2.208
Question Re: Ženske ki se jih moški bojijo

Ne vem če je čisto vse res,kar tam piše.
Staro 21.02.2007, 21:42
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292
Privzeto Re: Ženske ki se jih moški bojijo

Pozdravljeni,

članek sem prebrala. Dovolila si bom pripombo in povedala, da naslov teme ni pravšnji, Lahko bi se glasil, kratek vodič (neke zadeve bi bilo treba malce popraviti), kako osvoji moškega svojega srca in imeti srečen zakon-skupnost. No, pa da malo razburkam naš domač ribnik. Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum.
Staro 21.02.2007, 22:09
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a Irina Prikaži sporočila
Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum.
kot ženska si dovolim izjavo, da nimam namena preživeti svojega lajfa za to, da bom poniževala svojega moškega, dokler ne postane kot kuža ...
če bi si zaželela domačo žival, bi si jo nabavila ...

poročila sem se zato, ker mi je bil lep, pameten in sexy ... in hočem da tak tudi ostane ...
a ni fajn kadar mal po moško zaropota ... potem pa pride pomiritev da te utrga ...:P
Staro 21.02.2007, 22:22
Mojster

Nattka, ne tako. Jaz z svojim parketom niti slučajno ne delam grdo, to pa ne. Je preveč dragocen. In v mojih letih si ne morem omisliti drugega. Tudi kuža ni, ker kužka imam posebaj. Najbolj zanimiv pa mi je bil vrstni red "kriterijev" po katerem si izbirala svojega življenskega sopotnika. Jaz sem se vprašala, ali bo ta moški lahko oče mojim otrokom. Pravih očitov svojim otrokom ni na pretek. Lepih, pametnih, sexy je veliko. Pa tudi to z leti nekako zbledi. Oči je pa oči. Tudi če ni bil nikoli lep, pameten ali sexy.
Staro 21.02.2007, 22:25
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400

Citat:
Objavil-a Irina Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

članek sem prebrala. Dovolila si bom pripombo in povedala, da naslov teme ni pravšnji, Lahko bi se glasil, kratek vodič (neke zadeve bi bilo treba malce popraviti), kako osvoji moškega svojega srca in imeti srečen zakon-skupnost. No, pa da malo razburkam naš domač ribnik. Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum.

splošno znano je da ženska podpira tri vogale v hiši, pa še četrtega mora decu pomagat ja
moje mnenje je, da ko se odločiš za skupno življenje(ajde poroka) se gre za stvar dopolnevanja, za skupno ustvarjanje nečesa, nikakor pa ne za prevlado enega nad drugim. ko si enkrat v skupnosti moraš odmisliti svojo lastno korist in gledati na skupno. torej, če ti je uspelo deca spremenit v tepih ... kapo dol, in obilo pomilovanja njemu
Staro 21.02.2007, 22:25
Uporabnik

glede na to da sva skupaj čez 20 let, sem se očitno dobro odločila ...
Staro 21.02.2007, 22:36
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Z750 Prikaži sporočila

splošno znano je da ženska podpira tri vogale v hiši, pa še četrtega mora decu pomagat ja
moje mnenje je, da ko se odločiš za skupno življenje(ajde poroka) se gre za stvar dopolnevanja, za skupno ustvarjanje nečesa, nikakor pa ne za prevlado enega nad drugim. ko si enkrat v skupnosti moraš odmisliti svojo lastno korist in gledati na skupno. torej, če ti je uspelo deca spremenit v tepih ... kapo dol, in obilo pomilovanja njemu
tudi jaz mislim tako ...
in menim, da ni nič narobe s tem, če se mi mož zdi še vedno lep, pameten in sexy ...:P
Staro 21.02.2007, 22:46
Mojster

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
tudi jaz mislim tako ...
in menim, da ni nič narobe s tem, če se mi mož zdi še vedno lep, pameten in sexy ...:P

To je lepo, da je tvoj mož zate še vedno lep, pameten in sexy, ampak nič ne poveš kakšen je kot oči? Če nimata otrok, to vprašanje takoj odpade. Zanimivo mi je, da so me ženske "napadle" kako "ravnam" (joj, kakor, da bi bil predmet) s svojim dragim. Pričakovala sem "moško" reakcijo. Očitno trenutno prebirajo forum samo pametni moški in ne nasedajo mojemu kokodajsanju.

Staro 21.02.2007, 22:47
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
tudi jaz mislim tako ...
lepo, da se strinjaš :D

bom stoenko prašal, kakšen se ji zdim ponavadi samo kmečke živali omenja, sploh ko pridem enmalo čuden damu :D

Značke
bojijo, jih, moški, Ženske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Če bi svet vodile ženske Bunny Muffin Svet in ljudje 102 27.12.2007 21:02
Ženske kavbojke Knez Lepota in stil 94 27.03.2007 19:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:05.