Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.12.2015, 07:53
acdc Uporabnik acdc ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 4
Privzeto Re: Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali???

Hvala telekom za res krasne in rekreacijske praznike, malo vstaneš s sedežne pa resetiraš box, pa malo modem, pa box, pa box, pa tak naprej dokler imaš še malo upanja, da boš lahko pogledal oddajo, ki je bila že 1000 krat na sporedu. Dobra stran tega je, ker je v celoti tako skoraj ni mogoče videti , da lahko poskusiš večkrat. Da o kakih HD programih raje ne bi, ogled za nazaj pa je tak samo marketinška finta zgleda, tako vsaj pri meni. Najbolj zanimivo kar sem opazil pri telekomu pa je, da zadeva deluje vedno boljše proti koncu vezave, z novo vezavo (v prepričanju, da jim je končno ratalo nudit obljubljeno) pa se pipica pripre in se začne jovo na novo tidllidldidl. Novi uporabniki previdno ! še spomnili se boste na tukaj napisano, kdor je pač prebral. Pa lepe praznike. Vatroslav Dragun
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2015, 12:22
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 380

Citat:
Objavil-a acdc Prikaži sporočila
Hvala telekom za res krasne in rekreacijske praznike, malo vstaneš s sedežne pa resetiraš box, pa malo modem, pa box, pa box, pa tak naprej dokler imaš še malo upanja, da boš lahko pogledal oddajo, ki je bila že 1000 krat na sporedu. Dobra stran tega je, ker je v celoti tako skoraj ni mogoče videti , da lahko poskusiš večkrat. Da o kakih HD programih raje ne bi, ogled za nazaj pa je tak samo marketinška finta zgleda, tako vsaj pri meni. Najbolj zanimivo kar sem opazil pri telekomu pa je, da zadeva deluje vedno boljše proti koncu vezave, z novo vezavo (v prepričanju, da jim je končno ratalo nudit obljubljeno) pa se pipica pripre in se začne jovo na novo tidllidldidl. Novi uporabniki previdno ! še spomnili se boste na tukaj napisano, kdor je pač prebral. Pa lepe praznike. Vatroslav Dragun
Sedem let staro temo si oživel za to klobasanje?
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2015, 16:32
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a acdc Prikaži sporočila
Najbolj zanimivo kar sem opazil pri telekomu pa je, da zadeva deluje vedno boljše proti koncu vezave, z novo vezavo (v prepričanju, da jim je končno ratalo nudit obljubljeno) pa se pipica pripre in se začne jovo na novo tidllidldidl.
Tebi in še komu lahko za konec leta omenim samo eno zelo uporabno novost, ki jo Telekom ponuja sicer že od nekdaj, ampak je skoraj nihče ne uporabi. Vezava sama po sebi ni obvezna. In nikomur se ne bo zgodilo nič če ne bo vezan. Ko ti poteče vezava pustiš naročnino naprej, lahko tudi paket spremeniš... Ni se pa potrebno/obvezno ponovno vezati.
Sploh ker ne ponujajo starim naročnikom nič posebnega da se vežejo.

Jaz sem se pred 2 leti prvič vezal in dobil ugodnosti v vrednosti skoraj 600 evrov. Sedaj sem se vezal in sem pri naročnini prišparal 300 evrov. Za to se splača vezat. Za 50 evrov se ne splača za 2 leti vezat...
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2015, 20:20
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.047

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Tebi in še komu lahko za konec leta omenim samo eno zelo uporabno novost, ki jo Telekom ponuja sicer že od nekdaj, ampak je skoraj nihče ne uporabi. Vezava sama po sebi ni obvezna. In nikomur se ne bo zgodilo nič če ne bo vezan. Ko ti poteče vezava pustiš naročnino naprej, lahko tudi paket spremeniš... Ni se pa potrebno/obvezno ponovno vezati.
Sploh ker ne ponujajo starim naročnikom nič posebnega da se vežejo.

Jaz sem se pred 2 leti prvič vezal in dobil ugodnosti v vrednosti skoraj 600 evrov. Sedaj sem se vezal in sem pri naročnini prišparal 300 evrov. Za to se splača vezat. Za 50 evrov se ne splača za 2 leti vezat...

Ali ti res verjameš v akcije ali pa smo vsi drugi slepi..??

600 evrov v dveh letih ?? Sedaj zopet 300 evrov ?? Še malo pa boš napisal da ti oni mesečno nakazujejo denar...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2015, 10:45
Uporabnik

Pred dvema letoma se ne spomnim več kako je bilo. Vem da sem dobil telefon v vrednosti 240 evrov, pa pri naročnini kolko sem prišparal, pa Box je bil zastonj, pa BOX S je bil cenejši. Bilo je okol 600 evrov. Takrat sem o tem pisal, lahko greš iskat, če te zanimajo točne številke. In napisal sem ugodnosti v vrednosti, ne pa da so mi dali denar. Ker to, da zdaj dobiš ugodnost v vrednosti 50 evrov al pa še to ne, pa je že žalostno če se vežeš.
Sedaj sem pa dobil 6 mesecev po en evro naročnine pri drugem ponudniku, kar znese točno 297 evrov prihranka. To sicer je denar ampak ok...
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2015, 15:52
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.047

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Pred dvema letoma se ne spomnim več kako je bilo. Vem da sem dobil telefon v vrednosti 240 evrov, pa pri naročnini kolko sem prišparal, pa Box je bil zastonj, pa BOX S je bil cenejši. Bilo je okol 600 evrov. Takrat sem o tem pisal, lahko greš iskat, če te zanimajo točne številke. In napisal sem ugodnosti v vrednosti, ne pa da so mi dali denar. Ker to, da zdaj dobiš ugodnost v vrednosti 50 evrov al pa še to ne, pa je že žalostno če se vežeš.
Sedaj sem pa dobil 6 mesecev po en evro naročnine pri drugem ponudniku, kar znese točno 297 evrov prihranka. To sicer je denar ampak ok...
Zdaj te razumem...vem ja da gre za ugodnosti. Teh zadnjih 300 evrov mi je bilo najmanj jasnih. Premaknil si se k drugemu ponudniku in tam dobil ugodnost. Ker da bi teelekom dal 6 mesecev obstoječemu naročniku gratis bi pa bilo že misija nemogoče...

Se strinjam vezat se za neke glupe fore in malenkosti se nima smisla. A kaj ko je naivnih še vedno zadosti...
lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2015, 16:04
Uporabnik

Telekom ne da, Telemach pa da. Pa bojo dobli moj denar. Pa mimogrede, njihova optika odlično dela. Bolje kot sem pričakoval.
Odgovorite s citatom
Staro 31.12.2015, 01:37
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

t2 tud da
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročnikov, novo, ponudbitestni uporabnik, zavajanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:07.