Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 29.01.2009, 12:56
Tecka Uporabnik Tecka ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 14
Privzeto Išče se mizar

Upam da tema ni bila ze kje odprta, sm preletela na hitro, vendar vedno lahko spregledas.

Rabila bi enega dobrega mizarja ki bi mi znal narest eno manjso omaro za na balkon. Bila sem ze pri IZImobili (nekaj takega) in so mi za omaro veliko cca v150ך50×d100 cm zaracunali 800€+ kar je pa prevec za tako majhno omarico.
Tko da ce kdo pozna kaksnega dobrega mizarja (sem iz LJ) ki ne bi taksno vrtoglavo ceno dal bi bila res hvalezna.

lp
Staro 29.01.2009, 23:03
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Išče se mizar

Kaj pa če bi pogledala nekam v trgovino s pohištvom in mogoče našla kak neodprodan kos, ki bi ti odgovarjal. Cena je temu primerna, saj je ne morejo prodati v sklopu kompleta. Trgovin pa ne bi našteval s pohištmo, ker jih je po vaši okolici vas dovolj.

Nazadnje uredil Vsemogočni : 29.01.2009 ob 23:07.
Staro 30.01.2009, 06:55
Tecka Uporabnik Tecka ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 14

Sm ze vse pregledala od Ljubljane do Graza in ni nicesar kar bi mi ustrezalo. (ze 2 leti iscem sam nisem nicesar nasla)

lp
Staro 25.10.2011, 16:55
suzica Uporabnik suzica ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2011
Sporočila: 3

Evo mene.

Na ZS
Staro 29.10.2011, 22:07
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

A misliš da ji je že zgnila?
Staro 01.12.2011, 23:34
Mojster

Sicer nimam podatka, a si že dobila mizarja in že veselo uporabljaš omarico.
Ampak samo v vednost.

Zadnjič sem imel priliko videti omaro, ki jo je po naročilu naredil in montiral mizar v zidno odprtino. Poštena omara z dvokrilnimi vrati 100cm širine, 60 cm globine in 220 cm višine, iverka 17 mm, z vseh strani furnirana, lepo narejena in tudi z zadnjo steno. Skratka omara, ki bi lahko bila tudi postavljena v sobi.
Cena: 800 EUR

Torej je "tvoj" mizar res pretiraval s ceno.
Staro 10.12.2011, 11:07
hotman Uporabnik hotman ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2011
Sporočila: 7

nisem mizar, ampak omarco bi ti pa znal narest iz kirga lesa bi pa to mela? js ti priporočam hrast ker je bolj masiven je res nekoliko dražji.... ok če jo pa že imaš, pa tud prov, upam da si zadovoljna z njo.....čav čav
Staro 14.09.2012, 14:22
VanjaR Uporabnik VanjaR ni prijavljen
Banned
Član od: Sep 2012
Sporočila: 2

Zakaj mizar? Kolikor vem je slovenski največji proizvajalec pohištva po meri AKRON.
Staro 15.09.2012, 16:57
Mojster

Po dolgem času sem se spomnil. Če imaš risarsko žilico za izris omarice in malce smisla za montažo, se obrni potem na Hobiles Medvode, kjer izrežejo vse plošče v željene mere, imajo ves pripadajoči material za sestavo omarice.
Na spletni strani ti pri izrezu tudi izračuna ceno razreza, tako, da imaš takojšen vpogled v končno ceno (z pripadajočim materialom vred). Pa še vse ti pripeljejo na dom.
Meni so pripeljali pred časom 5 polic za v omaro, cena zelo sprejemljiva, pa še kovinski meter sem dobil za povrhu, kot prvo naročilo.

Na njihovi spletni strani greš pod razrez plošč, navedeš mere, priporočam pa, da jih pokličeš telefonsko in se dogovoriš glede vseh detajlov za omarico (razrez, pripadajoči material za sestavo omare, prevoz).
Seveda, če ti še ni uspelo kupiti primerne omarice.
Staro 24.12.2012, 04:24
jhonsmith Uporabnik jhonsmith ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2012
Sporočila: 1

Zadnjič sem imel priliko videti omaro, ki jo je po naročilu naredil in montiral mizar v zidno odprtino. Poštena omara z dvokrilnimi vrati 100cm širine, 60 cm globine in 220 cm višine, iverka 17 mm, z vseh strani furnirana, lepo narejena in tudi z zadnjo steno. Skratka omara, ki bi lahko bila tudi postavljena v sobi....!!!

Značke
išče, mizar

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Išče se električar Katrin Dom in družina 23 29.01.2009 17:32
Išče se problem ... Soleil Znanost in okolje 5 20.05.2007 22:39
Kam za novo leto 2007 yogijka Potovanja 62 28.12.2006 10:25
išče se clio 1.4 RT clio Avtomobilizem 8 03.11.2006 21:06
Tomo Kriznar Oberst Slovenija 50 29.10.2006 10:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:06.