Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.08.2007, 17:26
fogy Uporabnik fogy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Sporočila: 197
Privzeto Re: Siol TV na računalniku

rock ja: KLIK!

to pa še ne pomeni da ni možno spremljati siol tv-ja na PC-ju preko alternativnih metod.

lp,
grega
Odgovorite s citatom
Staro 06.08.2007, 19:18
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Na to temo je blo na tem forumu res ogromno napisanga. Seveda tudi ogromno prazne slame, ko smo eno obdobje takorekoč med vsakim reklamnim blokom ob gledanju TV pisali v forum.
Cifra pri mojih objavah pa bi bila vsaj za 150-200% višja, če bi se vse objave v temi Siol štele. Pač mi ne grejo iz glave nekatera stališča, ki so bila podana s strani zaposlenih. Še vedno pa ne zastopim zakaj je Siol sprejel tako stališče do možnosti predvajanja TV na PC saj je zadeva z direktnim dekodiranjem več kot uporabna. Manjka pa en res dodelan praktičen vmesnik.
Aditeya ni to. Je VLC (morda ker sem se ga tako navadil) uporabnejši.
Odgovorite s citatom
Staro 06.08.2007, 20:14
fogy Uporabnik fogy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Sporočila: 197

rock ne vem zakaj aditeya nebi bila uporabna? torej raje klikaš na posamezni link v playlisti kot da bi enostavno vtipkal kanal oz. se z + - premikal po njih? tako za informacijo, tudi monter od siola (ko so nam prišli montirat siol tv) je na svojem prenosniku uporabljal aditeyo in z njo preveril delovanje. in on mi jo je tudi priporočil. sicer pa vsakemu svoje.

lp,
grega
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2008, 23:51
Taid Uporabnik Taid ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Taid
Član od: Feb 2008
Sporočila: 73

Lahko kdo pomaga, naenkrat mi aditeya ne dela več, delajo mi vsi programi na vlc-ju, ampak se mi zdi aditeya bolj uporabna. V bistvu mi programa sploh ne zažene, napiše samo da je aditeya naletela na težavo in se mora zapreti. Ja, lahko kdo pojasni kako se vpiše ip na frip tv.Kje?
Odgovorite s citatom
Staro 05.02.2008, 06:11
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

fripTV zaženeš:
"c://iptv/friptv /if=10.x.y.z" - kjer seveda vpišeš pot na svojem disku. Za ostale funkcije si preberi "README.txt".
Odgovorite s citatom
Staro 05.02.2008, 21:18
Taid Uporabnik Taid ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Taid
Član od: Feb 2008
Sporočila: 73

Za frip mi še vedno ni jasno, oz. ga ne rabim, uspelo mi je usposobiti aditeyo.Problem je bil v net frameworku, pa sem ga z programom cleanup tool zbrisal in nanovo naložil, pa je šlo. Hvala
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
računalniku, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:11.