Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.04.2007, 01:43
lahovec Uporabnik lahovec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lahovec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 6
Privzeto DNS strežnik

Pozdravljeni,

ali bi kdo vedel kako naj dodam strežnik sirius-b.siol.net kot registriran strežnik za domeno. Prostor imam zakupljen pri SiOL-u na tem strežniku, domeno imam tudi pri SiOL-u, a je standardna nastavitev na taurus-1 in -2, tadva strežnika lahko poljubno brišem in dodajam, sirius-b pa ne sprejme, čeprav je njihov.

Domeno imam že 2 meseca in nič, sem jih že klical so rekli da bodo posredovali naprej in zgodilo se ni nič, sem pisal emaile na tehnično pomoč in nič.

Skratka zgleda da imajo pomembnejše opravke.

Zato skušam zadevo rešit sam.

No če ve kdo kako lahko prepričam da urejevalnik domene sprejme sirius-b.siol.net strežnik, mi naj prosim pove.

Vnaprej hvala.

LP, D.
Odgovorite s citatom
Staro 26.04.2007, 14:10
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861
Privzeto Re: DNS strežnik

Citat:
Objavil-a lahovec Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

ali bi kdo vedel kako naj dodam strežnik sirius-b.siol.net kot registriran strežnik za domeno. Prostor imam zakupljen pri SiOL-u na tem strežniku, domeno imam tudi pri SiOL-u, a je standardna nastavitev na taurus-1 in -2, tadva strežnika lahko poljubno brišem in dodajam, sirius-b pa ne sprejme, čeprav je njihov.

Domeno imam že 2 meseca in nič, sem jih že klical so rekli da bodo posredovali naprej in zgodilo se ni nič, sem pisal emaile na tehnično pomoč in nič.

Skratka zgleda da imajo pomembnejše opravke.

Zato skušam zadevo rešit sam.

No če ve kdo kako lahko prepričam da urejevalnik domene sprejme sirius-b.siol.net strežnik, mi naj prosim pove.

Vnaprej hvala.

LP, D.
sirius in sirius-b nista sta strežnika za gostovanje strani in ne DNS strežnika. Svetujem klic na 0801000 pa da poveš kaj bi rad in da ti svetujejo.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 26.04.2007, 15:17
lahovec Uporabnik lahovec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lahovec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 6

0801000 je neuporabna številka, glede tega problema sem jih klical že večkrat, a dosedaj niso uredili še nič, zato sem sploh poiskal pomoč tu, ravno tako sem vse že večkrat sporočil na dns@siol.net kamor naj bi se to sporočalo pa se ni zgodilo nič

če obstaja možnost da sam prenesem domeno zakupljeno pri siolu na prostor ravno tako zakupljen pri siolu, mi to prosiim sporočite

lp,d
Odgovorite s citatom
Staro 28.04.2007, 08:05
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a lahovec Prikaži sporočila
0801000 je neuporabna številka, glede tega problema sem jih klical že večkrat, a dosedaj niso uredili še nič, zato sem sploh poiskal pomoč tu, ravno tako sem vse že večkrat sporočil na dns@siol.net kamor naj bi se to sporočalo pa se ni zgodilo nič

če obstaja možnost da sam prenesem domeno zakupljeno pri siolu na prostor ravno tako zakupljen pri siolu, mi to prosiim sporočite

lp,d
ali piši na info@siol.net ali pokliči še enkrat na 0801000 ali pa pošlji meni na PM z malo več podatki (domena, na kateren serverju imaš ...) kaj točno želiš.

pa če kličeš 0801000 izberi 3 za tehnično pomoč

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dns, strežnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SMTP Siolov strežnik down? Gwanaroth Tehnična pomoč 13 08.03.2008 16:57
SiOL-ov poštni strežnik faca5 O storitvah 4 24.03.2007 13:34
strežnik zverina Pripombe in komentarji 82 16.11.2006 15:34

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:05.