Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 14.04.2008, 15:00
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Kuba

Citat:
Objavil-a debil2 Prikaži sporočila
sm že večkrat prebrau kaj pišete....... pa sm si reku da se bom prjavu pa še js kej napisu......bolj sprašvou. am odpravlamo se (jaz in še okol 5kolegou) septembra 2008 na cubo... šli bomo do minhna pa iz tm na letalo.... potoval pa naj bi po celi kubi... nekak vse v 3eh tednih. zdej pa prvo vprašanje me zanima..... kako do minhna.?? vlak kombi ...kar kol....... kaj je najbol pocen. po letalo bo tko in tko lastminit. ko dobim ta odgovor pa upašam še za ostalo!

hvala. :D
najbolj enostavno do Minhna: kolega, ki bo designated driver, najet kombi ali pa če ima kdo od vas karavana, ter se zbasat v avto in gas do gor. Zberete za dva tanka bencina (enega, če je avto dizl, ane hehe) in pa za tunelnino in vinjeto pa ste nekako veliko na bojšem, kot pa če se odločite za drugo varjanto: vlak ( 71,40 ojrov po osebi) vozni red ljubljana minhen: klik
tretja varjanta je pa da si na enem izmed spletnih portalov oziroma agencij zrihtate karto brnik - kuba ali pa celovec- cuba. Kje boste prestopili je pa potem pač stvar odločitve.
Tole najde gugl

Aja pa čeprav je včasih vredno čakati na last minute ponudbe, bi se na vašem mestu vseeno že sedaj pozanimal za letalske karte. Finta je tudi v temle: prej ko jih rezerviraš, cenejše so.

srečno

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 23.05.2008, 09:07
debil2 Uporabnik debil2 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 2

no spet js..... tokrat me bo pa zanimal kokliko je taksa... pa koliko stane npr. kombi če ga najameš do munchna.... pa kašne so temperature septembra oktobra.....drugače pa bomo šli čez celo cubo in me zanima v kerih krajih bi se blo dobr ustavt... naj bi se pa ustavlal prbližn za dva dneva pol pa naprej (3tedne naj bi bili na cubi)... pa mogoče če ma kdo kšne slike kje na netu ... da bi link dobiu... kasneje pa uprašam še kej.... hvala za v naprej.

lp rok
Staro 09.07.2008, 11:17
kozolc Uporabnik kozolc ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 5

kombi se ti ful ne splača, raje vzami vlak.
Staro 30.08.2008, 10:20
bekunis Uporabnik bekunis ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 1

Citat:
Objavil-a debil2 Prikaži sporočila
no spet js..... tokrat me bo pa zanimal kokliko je taksa... pa koliko stane npr. kombi če ga najameš do munchna.... pa kašne so temperature septembra oktobra.....drugače pa bomo šli čez celo cubo in me zanima v kerih krajih bi se blo dobr ustavt... naj bi se pa ustavlal prbližn za dva dneva pol pa naprej (3tedne naj bi bili na cubi)... pa mogoče če ma kdo kšne slike kje na netu ... da bi link dobiu... kasneje pa uprašam še kej.... hvala za v naprej.

lp rok
živjo
mene pa sam neki zanima. kdaj v septembru pa greste?

LP
Staro 23.10.2008, 11:50
gape.g Uporabnik gape.g ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 3
Privzeto kuba silvestrovanje

mene pa zanima sledeče
vedno bolj se "ogrevam" za silvestrovanje na kubi, tam nekje od 20 decembra naprej, za nekje 2 tedna, pa me zanima kako potovati, namreč po agencijah imajo cene nekje od 1600€ naprej +takse, a obstaja kaka cenejša varianta, mogoče v lastni režiji, kje pogledat za avionske karte, nastanitve, kaj se splača pogledat itd...predvsem pa, če je že kdo bil za silvestra tam, kako je vzdušje, zabava za novo leto...
lp, pa vnaprej hvala za informacije

Značke
kuba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:42.