Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 14.05.2009, 15:20
klicvsili2 Uporabnik klicvsili2 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 1
Privzeto 7 članska družina potrebuje vašo pomoč

Smo Človekoljubno društvo KLIC V SILI. Prizadevamo si nuditi pomoč revnim in za delo nesposobnim osebam, najbolj se zavzemamo za otroke. Izvajamo humanitarno akcijo ZA BREZSKRBNO OTROŠTVO, z to akcijo želimo otokom omogočiti boljše in lažje življenje.
www.klicvsili.si

Smo sedem članska družina iz Ljubljane in živimo v najemniškem stanovanju. Preživljamo se z denarno socialno pomočjo, ki pa jo porabimo že samo stem, da plačamo najemnino. Tako nam za hrano in položnice ostane le otroški dodatek. Oblačil in obutve pa si niti ne moremo privoščiti. Devetletna hči, ima cerabralno paralizo in epeleptične napade .Ti dve bolezni sta žal neozdravljivi in nam povzročata veliko skrbi. Živimo v dvosobnem stanovanju ki pa je premajhno, da bi v njem živelo sedem oseb (2 sobi,zelo majhna kuhinja in kopalnica.). Poleg tega je v stanovanju veliko vlage ki škoduje otrokom , najbolj pa škoduje hčeri (tisti s posebnimi potrebami) ker ima že od. malega težave z pljuči. V družini imamo štiri otroke ki potrebujejo pleničke, ki pa dandanes niso poceni. Hči, ki pa ima eno leto, pa se prehranjuje z mlekom v prahu, ki je tudi zelo drago. Da lahko kupiva pleničke ter mleko in kruh, si z možem velikokrat dobesedno tržema iz ust. Jaz nisem zaposlena saj sem doma in skrbim za otroke, in veliko časa mi vzame skrb za hčer z posebnimi potrebami, mož pa je prej bil zaposlen ampak zdaj v času krize ne more najdit zaposlitve. Mesečna najemnina za stanovanje nas stane 600 €. Zaradi tega pa otrokom ne moremo uresničiti želja, in jim privoščiti tistega kar imajo njihovi vrstniki, in to naju z možem zelo boli. Hči, ki hodi v šolo ima zelo dobre ocene ampak vseeno ji ne moremo uresničiti želja. Skoraj vse kar imamo v stanovanju razpada predvsem zaradi vlage. Nemoremo pa si privoščiti novih stvari. Tri krat na leto stanovanje pleskamo ampak v roku 3 mesecev nastane vlaga in smrdi. Ker pa vem da moji otroci potrebujejo zdravje in srečo, ki pa jim je ne morem privoščiti mi je resnično hudo. Kljub vsemu pa vem da morem vstrajati in živeti zaradi otrok, ki jih imam zelo rada.

Zato se na vas obračamo z prošnjo, da nam pomagate, saj smo se znajdli v veliki stiski. Resnično bomo velili vaše pomoči, ki jo nujno potrebujemo.

Človekoljubno društvo KLIC V SILI
Bistriška c.58
2319 Poljčane
Gsm: 040/950-026
Info@klicvsili.si

TRR: 02281-0256987120 NLB d.d
Sklic: 1020

Vsa ostala pisma si lahko pogledate na: http://www.klicvsili.si/pisma.php

Vsakemu, ki se odloči, da pomaga v kateri koli obliki, objavimo na naši Spletni strani logotip, po želji tudi na našem vozilu.  
S tem pismom smo se v upanju obrnili tudi na vas, saj verjamemo, da želite tudi vi za skupno dobro prispevati majhen košček, ki bo skupaj z drugimi tvoril celoto in nekomu prižgal ogenj v očeh …

Lep humanitarni pozdrav

Človekoljubno društvo KLIC V SILI

Suad Bajrič
Predsednik

Nazadnje uredil klicvsili2 : 14.05.2009 ob 15:22.

Značke
članaksa, članska, družina, pomoč, potrebuje, vašo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 20:50
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 20:31

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:24.