Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 11.01.2010, 22:58
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto Re: robotski sesalnik

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
tukile so od cenejšega do najdražjega
Staro 25.03.2010, 12:44
AJAJA Uporabnik AJAJA ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2010
Sporočila: 1

ja prijazni so vsi, ko prodajajo.

Definitivno Roomba!!!!!!!!!!!!

Izkušnje imam z obema in se Cleanmate ne more primerjati ne v hitrosti, trdnosti plastike..v ničemer...rekorder je le v okvarah!
Staro 30.11.2011, 11:08
chilli Uporabnik chilli ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2011
Sporočila: 1

Živjo! Mene pa zanima, če je že kdo preizkusil eRoobot-a?

Na tej strani je zelo ugodna ponudba za 249,90€, zato me zanima, če ima kdo že kakšne izkušnje?

Hvala, pozdravček!

Nazadnje uredil Faust : 30.11.2011 ob 21:34. Vzrok: Brisanje linka
Staro 01.12.2011, 23:25
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Citat:
Objavil-a AJAJA Prikaži sporočila
ja prijazni so vsi, ko prodajajo.

Definitivno Roomba!!!!!!!!!!!!

Izkušnje imam z obema in se Cleanmate ne more primerjati ne v hitrosti, trdnosti plastike..v ničemer...rekorder je le v okvarah!
Čisto se ne strinjam s tvojim zapisom. To je tako, kot pri vsaki aparaturi. Ena dela dalj časa brez okvar, druga se kmalu pokvari in naredi kup jeze lastniku.
Sam sem kupil CleanMate QQ-2L že 29.12.2009, pa se mi še nikoli ni pokvaril. Res je postal malo glasnejši, vendar to me ne moti, ker ga spustim po stanovanju, ko sam odidem od doma. Se ne zlažem, poženem ga vsak teden, je prva baterija in lahko na obe roki preštejem, ko se ni priklopil v ponilno bazo.
Je pa res, kar je verjetno tudi z rombo, da je kote običajno potrebno posesati z navadnim sesalcem, razen, če kdo noče videti praha.
Zakaj sem kupil CleanMate in ne Roomba? Enostavno zato, ker nisem bil in ne bom pripravljen vložiti toliko sredstev v sesalec, kot stane Roomba.
Res pa je CleanMate manj kompakten in iz povprečne plastike, ampak ni ga za metati po tleh, ampak se vozi po tleh.
Vsekakor pa dopuščam vsakemu svoj pogled in svoje prepričanje, to, je le diskusja.
Staro 07.04.2012, 21:49
Sunbeam Uporabnik Sunbeam ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2012
Sporočila: 27

kaj pa Sencor? http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/i...ski_sesalnik_z

Poceni je...
Staro 04.05.2012, 11:17
Novinec

Sem naročil, dobim kmalu in kaj več napišem.
Staro 30.05.2012, 09:42
Novinec

Okey imam ta Sencor. Izgleda solidno, zraven je radijski daljinec z LCD zaslonom preko katerega se lahko nastavlja funkcije sesalca. Čisti solidno, seveda ni primerljivo z učinkom klasičnega sesalca. Še najboljše se znajde, če mu prepustim naenkrat največ dve sobi in pred tem umaknem razne moteče predmete, kot so copati, kabli ipd ker se zna v njih zaplesti. Drugače pa kupujem še enega ker mi tale Sencor ne zmore niti slučajno čistiti celega stanovanja. Tokrat razmišljam o Roombi in tale model 521 je za 280 EUR še pogojno dostopen. Itak bi ga pol plačali starši. Ne vem pa ali je ta model Roombe že krepek napredek v kakovosti glede na Sencor. http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/i...bot_roomba_521
Staro 30.05.2012, 21:00
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Kot sem že napisal, poleg se obvezno potrebuje navaden sesalnik. Saj s temi po tleh kotalečimi diski, ne moreš posesati ne pajčevin, ne praha na malo višjih delih, kjer še ni potrebno uporabiti krpe, niti vsega prahu, če delaš kaj takega, da proizvedeš malce več prahu. Torej, sam sem pač tega mišlenja, ne se zalagati le z diski! Prah in ostalo ni samo na tleh. Je pa super pripomoček, ki je na žalost, kot sama aparatura, premalo uporaben.

Značke
robotski, sesalnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
sesalnik modelko Dom in družina 16 10.12.2011 11:18

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:49.