Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 12.02.2006, 10:25
modelko Uporabnik modelko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 275
Privzeto sesalnik

kater sesalnik mi priporočate kupit? ker se mi je sedanji pokvaril, in ga ni možno popraviti. Sedaj sem imel sesalnik s filtri brez vrečke! in bi tudi kupil enega takega, brez vrečk, ker je mnogo bolj lažje z njim upravljati!

Pa, čim ceneje!

Staro 15.02.2006, 09:47
julya Uporabnik julya ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 3
Privzeto Re: sesalnik

Jaz prisegam na Vorwerk. Dela že 20 let. Ima pa vrečke.

lp
Staro 21.02.2006, 01:42
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Če maš stanovanje v bloku, pol ti sam priporočam Elektrolux. Tišji je, kvaliteten, nezahteven za vzdrževanje, ne praši kej dost v okolico. Čeprav sem tud sam skoz bolj za tazga, k ma vodo, pa vse posesano odloži v to posodo z vodo.

Če pa maš bajto, pol pa verjeten res že predlagan.
Staro 21.02.2006, 07:13
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Če hočeš sesalnik na dolgo dobo in da je hiter in praktičen, je samo Vorwerk.
Staro 21.02.2006, 09:10
nemehecat Uporabnik nemehecat ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nemehecat
Naslov: tukaj
Sporočila: 599

Citat:
Objavil-a bobi
Če hočeš sesalnik na dolgo dobo in da je hiter in praktičen, je samo Vorwerk.
Zanimivo, mi mamo Vorwerk, pa ful nismo zadovoljni z njim, isto tudi tisti, ki jih poznam. Bil je ful drag, ja, ko je pa treba sesat ne gre pa nič notr. Je prišel en tip demonstrirat pred leti en drug sesalc, je stresu mivko na moj tepih, pa je reku naj z našim 100 krat potegnem čez. Jst sem šla našmu Vorwerku vrečko zamenjat, sem si mislila, da ga bom zaj..., potem je pa on enkrat potegnu čez s tistim in je na filtru ostalo ful mivke. Jst mam zdej AEG al kako se mu reče, takega za štirdeset jurjev, pa sem čisto zadovoljna.
Staro 21.02.2006, 09:27
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Imam več Vorwerkov in ti povem da delajo najmanj po 8 ur na dan brez problema. Živlenska doba mojih je cca. 7 let pri tem tempu, brez popravil, samo menjava filtrov in pa el. kablov.

Testi ki ti jih prodajalci pokažejo na domu so zavajajoči!!
Vedno boš lahko preko njega posesala še z drugim, ker ima vsak svoj način sesanja in pa krtače pri globincu drugače udarjajo.

Moj test je pa bil sledeč:
V novo zgrajeno hišo smo vzeli več različnih sesalcev in naloga je bila koliko finega betonskega prahu lahko posesa določen sesalec (navadni in ne industrijski) Največ je posesal ravno VW, potem Kirbi, ostali pa so se zapacali in so se izklučili da ne bi mašina pregorela.

Zakaj pravim da je dober? Ker z njih lahko hitro delaš, ne rabiš nič vleči za seboj in si dejansko zelo hiter. Na to lastnost gleda malo kupcev.

Če pa gledaš dejansko samo moč sesalca in ti je to najbolj vežno pa priporočam industijskega Karhnerja, ki stane samo 50 jurjev in ima dva motorja. Res je da zelo ropota, vendar je močen in ima zelo dober sistem filtrov. (čistijo se sami)

Za dober globinski sesalec pa priporočam SAABO, ki je na tržišču izreden in tudi poceni 100 jurjev, 5 let garancije, avtomatsko prilagodljivo glavo, cel kup nastavkov.
Staro 03.03.2006, 07:11
Sliva Uporabnik Sliva ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 18

Jaz mam ta novga od electroluxa TWINCLEAN Z8235,
pa sem zlo zadovoljna.
Staro 05.03.2006, 00:52
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Citat:
Objavil-a bobi
Imam več Vorwerkov in ti povem da delajo najmanj po 8 ur na dan brez problema. Živlenska doba mojih je cca. 7 let pri tem tempu, brez popravil, samo menjava filtrov in pa el. kablov.

Testi ki ti jih prodajalci pokažejo na domu so zavajajoči!!
Vedno boš lahko preko njega posesala še z drugim, ker ima vsak svoj način sesanja in pa krtače pri globincu drugače udarjajo.

Moj test je pa bil sledeč:
V novo zgrajeno hišo smo vzeli več različnih sesalcev in naloga je bila koliko finega betonskega prahu lahko posesa določen sesalec (navadni in ne industrijski) Največ je posesal ravno VW, potem Kirbi, ostali pa so se zapacali in so se izklučili da ne bi mašina pregorela.

Zakaj pravim da je dober? Ker z njih lahko hitro delaš, ne rabiš nič vleči za seboj in si dejansko zelo hiter. Na to lastnost gleda malo kupcev.

Če pa gledaš dejansko samo moč sesalca in ti je to najbolj vežno pa priporočam industijskega Karhnerja, ki stane samo 50 jurjev in ima dva motorja. Res je da zelo ropota, vendar je močen in ima zelo dober sistem filtrov. (čistijo se sami)

Za dober globinski sesalec pa priporočam SAABO, ki je na tržišču izreden in tudi poceni 100 jurjev, 5 let garancije, avtomatsko prilagodljivo glavo, cel kup nastavkov.

Če že misliš Kärcherja pol ta sploh ni za v stanovanje, posebej, če je namenjen za industrijsko uporabo. Pol je že boljš Lavorvash s tremi motorji k ti tud cune zloži v kanto (posesa), pa še za mokro sesanje je narejen. Ampak kdo pa sesa doma z industrijskimi sesalci oz. sesalniki?
Hiter?, porivaš ga tko al tko sem in tja kokr druzga. Samga sebe ne moreš prehitet z miganjem, razen če kupiš onega k sam leta po stanovanju pa se sam fila. Drgač pa ne vidim razlike, al s kablom al na baterije. Ne vem kje bi pridobil na hitrosti, razen če ga uporabljaš k je vrečka za smeti že polna smetni z več kot 2/3 prostornine. Drgač pa vidim, da eni sesalce kupujete kot avto
Staro 05.03.2006, 10:35
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

midva mava Vorwerka, temnozelenga, samostoječga
Staro 13.10.2006, 10:47
gea Uporabnik gea ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2004
Sporočila: 1

Malo oživljam tole temo, ker sama tudi kupujem sesalnik , ne vorwerka ali vodnega, ali brez vrečk ampak navadnega na vrečke, ki potegne tudi pasjo in mačjo dlako s kakšne preproge.
Ima kdo kakšnega primernega, s katerim je zadovoljen ?

Značke
sesalnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:02.