Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 19.03.2006, 12:53
gia Uporabnik gia ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce gia
Član od: Jun 2003
Sporočila: 11.861
Privzeto Re: Shoping v Bosni

a to mislš šoping centr arizona?
Staro 06.04.2006, 13:34
patty Uporabnik patty ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce patty
Član od: Oct 2005
Sporočila: 65

Še vedno je Bosna dosti cenejša od naših trgovin... še vedno se splača, verjemite...
Arizona je največja tržnica (je pokrita tržnica- v novozgrajenih halah), kjer je tud največ izbire... Velika kladuša je šit (sem bla enkrat), ker je tržnica kr na odprtem, na makedamu, da so vse stvari full prašne....

jaz grem samo še v Arizono....
Staro 12.05.2006, 12:25
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Bil tik pred prvim majem v Gradiški - kr kul, dokaj velika tržnica, ponudba je raznolika, vendar še niso imeli poletne robe. Kar se čevljev tiče, je bl tema, ostalega (gate, štunfi, srajce, majce, puloverji) pa je na pretek.
Staro 15.06.2006, 06:52
p607 Uporabnik p607 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 13

V Banja Luki je dobra in dost velika tržnica, lokacija pa je tud v samem centru, tako da maš takoj zraven peš-zono, kjer butikov, trgovin in lokalov ne manjka. Najbolj grejo v prodajo seveda Pumatke in pa jeans. Imajo tudi veliko ponudbo majic (kratek rokav) - ponaredek Adidas, Puma, Nike, Kappa... vendar full lepe 10-15 KM in ko si oblečen ne zgleda nič drugačna kot original... , sončna očala (10 KM), razni filmi in glasba (DVD, kasete, CD) - kupiš po smešni ceni 3 KM (ceneje kod pri nas isposoja v videoteki)... skratka ni da ni. Bil sem dol prejšnji mesec.
Staro 15.06.2006, 07:06
Novinec
Privzeto Re: Vikend v BiH+shoping

Citat:
Objavil-a pepsi
Ali bi mi lahko kdo povedal kak E-naslov ali v Banja Luki ali pa Mostarju, da bi lahko preko neta rezervirali prenočišče. Spomladi namreč klapa namerava, predvsem ženski del kolektiva navija za ta nekajdenvni izlet, v BiH. V kakem mestu naj bi opravili ugoden shoping-ja predvsem cote, večer pa se ve moški del navija za kafanu. Sam ne mi omenjat Arizone al pa Bosanske Gradiške, izlet naj bi bil tudi malce počen.
Jst ponavadi vzamem vikend paket v Actrosu.

Actros je nekakšen sklop motela-bazena-pizzerije, zraven pa imaš še avtopralnico, igrišča za mali nogomet, košarko, odbojko...), oddaljen je cca. 20 minut od Banja Luke, stoji pa ob glavni cesti Gradiška - Banja Luka, tako da ne moreš zgrešit.

Cene so nore!!!

Namestitev je seveda v bungalovu. Bungalov ima mini-bar, TV, telefon, klima, full nobel opremljen in ima 3 ležišča. Cena za 3 osebe brez zajtrka je 72 KM - cca 8.600 SIT / slabe 3 jurje na osebo, če pa hočeš še zajtrk, pa dodaj 5 KM (600 SIT) na osebo. Za tiste ki se bojijo zaradi avta, naj povem da imaš parking direkt zraven bungalova, bungalovi pa so obdani z obzidjem in na vhodu je varovanje (receptor in varnostnik 24 ur/dan). Gostje bungalova imajo prav tako zastonj uporabo bazena imaš pa tudi room-service 24 ur na dan.

Osebje je full prijazno, na njihovi strani pa je tudi telefonska, kjer pokličeš in brez problema rezerviraš bungalov!!!

Jst ponavadi ob sobotah zjutraj skočim do Banja Luke - shopping, čevapi, piroška itd..., popoldne kopanje... zvečer pa seveda žur v Del Capu (Banja Luka)!!!

Koga zanima je tukaj je tudi link, kjer je bolj podroben opis, cene in fotke...

http://www.actros-pizzeria.com/podaci.html

Če koga zanimajo še kakšne podrobnosti, lahko piše na mail: p607@email.si

Pozdrav!!!

Nazadnje uredil p607 : 15.06.2006 ob 07:08.
Staro 15.06.2006, 11:21
ta-mala Uporabnik ta-mala ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ta-mala
Član od: Jan 2006
Sporočila: 42

Ja midve s prjatlco bi šle tud u šoping v bosno, sam ne upava s svojim avtom, tut zato k bi se zgubile 100x pa še baje to ni glih varno. Pa me zanima če kdo v za kakšne avtobusne prevoze ali kaj podobnega v začetku julija. Tenx
Staro 15.06.2006, 13:04
Novinec

Citat:
Objavil-a ta-mala
Ja midve s prjatlco bi šle tud u šoping v bosno, sam ne upava s svojim avtom, tut zato k bi se zgubile 100x pa še baje to ni glih varno. Pa me zanima če kdo v za kakšne avtobusne prevoze ali kaj podobnega v začetku julija. Tenx
Do Banja Luke se nimaš kje zgubit. Greš proti Zagrebu... in ko si enkrat čez mejo pičiš samo naravnost po avtocesti (za Slavonski Brod / Lipovac / Beograd) in na izhodu (Okučani, Gradiška, Banja Luka) greš dol in že si na meji z BiH. Ko greš čez most (meja Hrvaška-BiH) te čaka samo še cca.40 km vožnje po ravni, glavni cesti dokler ne prideš do Banja Luke. Ko si v BL voziš po dvo-pasovnici skozi vse semaforje, dokler ne prideš do table center, kjer zaviješ levo in to je to. (tržnica in trgovine v strogem centru). Tam imaš kar nekaj parkingov, kjer lahko pustiš avto cel dan / 1 KM, nimaš pa se kaj bati, kar je vse varno, pa še Slovencev je dol full. Če nimaš kakšnega novega Audija, BMW-a ali Mečke, se nimaš kaj bati!!
Staro 19.06.2006, 16:21
pepsi Uporabnik pepsi ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 16
Privzeto Re: Vikend v BiH+shoping

Citat:
Objavil-a p607
Jst ponavadi vzamem vikend paket v Actrosu.

Actros je nekakšen sklop motela-bazena-pizzerije, zraven pa imaš še avtopralnico, igrišča za mali nogomet, košarko, odbojko...), oddaljen je cca. 20 minut od Banja Luke, stoji pa ob glavni cesti Gradiška - Banja Luka, tako da ne moreš zgrešit.

Cene so nore!!!

Namestitev je seveda v bungalovu. Bungalov ima mini-bar, TV, telefon, klima, full nobel opremljen in ima 3 ležišča. Cena za 3 osebe brez zajtrka je 72 KM - cca 8.600 SIT / slabe 3 jurje na osebo, če pa hočeš še zajtrk, pa dodaj 5 KM (600 SIT) na osebo. Za tiste ki se bojijo zaradi avta, naj povem da imaš parking direkt zraven bungalova, bungalovi pa so obdani z obzidjem in na vhodu je varovanje (receptor in varnostnik 24 ur/dan). Gostje bungalova imajo prav tako zastonj uporabo bazena imaš pa tudi room-service 24 ur na dan.

Osebje je full prijazno, na njihovi strani pa je tudi telefonska, kjer pokličeš in brez problema rezerviraš bungalov!!!

Jst ponavadi ob sobotah zjutraj skočim do Banja Luke - shopping, čevapi, piroška itd..., popoldne kopanje... zvečer pa seveda žur v Del Capu (Banja Luka)!!!

Koga zanima je tukaj je tudi link, kjer je bolj podroben opis, cene in fotke...

http://www.actros-pizzeria.com/podaci.html

Če koga zanimajo še kakšne podrobnosti, lahko piše na mail: p607@email.si

Pozdrav!!!

Bli doli maja meseca in kaj naj rečem-super. Enkrat prespali vBihaću, drugič v Banja Luki. Smo se odločli kar za hotel sredi mesta (Palace). Kaj naj še rečem, stopiš iz hotela direkt v žensko naročje -brez pretiravanja. Baje da so bili matruanti (no ja predvsem maturantke). Za zvečer pa zelo priporočam večerjo v gostšču Jezero, ki je sicer malo izven mesta (cca. 10 min taxija). Hja,velika jedilnica z živo glasbo, enih 200 ljudi od tega 2/3 žensk , hrana dobra, pijača tudi, cene smešne. Skratka po celem vikendu je bila v ponedeljek skoraj abstinenčna kriza
Staro 23.06.2006, 18:19
clea Uporabnik clea ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce clea
Član od: May 2006
Sporočila: 560

Haj. A mi lahko kdo pove kje je ta Arizona? A v Banja luki, ker sem bla en let nazaj v tam in smo ful iskale kje bi lahko kupile kej za oblečt, ampak smo našle sam eno kokr glavno tržnico, ki je bla čist ciganska. A je to to?
Staro 23.07.2006, 09:37
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 482
Privzeto Sarajevo?

je kdo že bil tam na počitnicah, kakšni predlogi kam, kaj je zanimivega itd?

Značke
bosna, hercegovina

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:27.