Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 04.07.2007, 17:32
micho12345 Uporabnik micho12345 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 3
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

lippi80 vidim da ze skoz pometujes na tem forumu. sem policist za NDM in imamo vsi mejaši tudi plačilce in jih tudi pišemo in imamo ista pooblastila kot policisti samo da smo namenjeni za mejo... če ti kaj ni je sano se malo pozanimaj pa ne pometuj
Staro 04.07.2007, 19:36
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166
Cool Re: Policijska akademija v Tacnu II.

hmm... pomanjkanje kadra..to sem tut že slišu..sam oni bodo vseen rajš delal z manj zaposlenimi, k pa da jih majo lihk prov. Ni čudn da se pol folk pritožuje, da Policija zmeram prepozno posreduje, to je posledica, da ni dovolj zaposlenih in se ne morejo poglobiti v primer..npr. da se neki zgodi..imajo določen čas, ki se mu posvetijo, potem pa preiskavo zaključijo...tko pa pol ostajajo nerešeni primeri ali pa se to vleče v nedogled.
Tut sam bi si želel delati na Policiji, vendar sem še malo premlad,hih zaenkrat. Samo, če bi dobil en primer, bi toliko časa ga študiral, dokler ga nebi zaključil oz. prišel do rešitve...to je pa problem, če jih imaš preveč ker je premalo kadra. žalostno samo nimaš kaj.
Staro 05.07.2007, 12:40
Marussic Uporabnik Marussic ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a domine Prikaži sporočila
hmm... pomanjkanje kadra..to sem tut že slišu..sam oni bodo vseen rajš delal z manj zaposlenimi, k pa da jih majo lihk prov. Ni čudn da se pol folk pritožuje, da Policija zmeram prepozno posreduje, to je posledica, da ni dovolj zaposlenih in se ne morejo poglobiti v primer..npr. da se neki zgodi..imajo določen čas, ki se mu posvetijo, potem pa preiskavo zaključijo...tko pa pol ostajajo nerešeni primeri ali pa se to vleče v nedogled.
Tut sam bi si želel delati na Policiji, vendar sem še malo premlad,hih zaenkrat. Samo, če bi dobil en primer, bi toliko časa ga študiral, dokler ga nebi zaključil oz. prišel do rešitve...to je pa problem, če jih imaš preveč ker je premalo kadra. žalostno samo nimaš kaj.
Poglej Policija ni nic kriva da ji primanjkuje kadra, Policija hoce zaposlovati nove kadre ze od zadnjega razpisa leta 2004, vendar je vlada dala prepoved zaposlovanja novih kadrov v policiji. Zato mora Policija preurejat kadre s premescanjem, napredovanji, itd. do nadaljnega.
Staro 08.07.2007, 00:11
becky26 Uporabnik becky26 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 5

Oj! Mene pa zanima kako je s tem, če imaš očala. A pol ni šans, da prideš v policijo?
Meni se je namreč vid poslabšal in vidim slabše na daleč. (-1,5) . A naj pol kr pozabim
na to, da bi se prijavila na razpis? Kako je s tem? Mi lahko kdo prosim odgovori na to!
Hvala! pa pa
Becky
Staro 08.07.2007, 23:10
Novinec

Citat:
Objavil-a becky26 Prikaži sporočila
Oj! Mene pa zanima kako je s tem, če imaš očala. A pol ni šans, da prideš v policijo?
Meni se je namreč vid poslabšal in vidim slabše na daleč. (-1,5) . A naj pol kr pozabim
na to, da bi se prijavila na razpis? Kako je s tem? Mi lahko kdo prosim odgovori na to!
Hvala! pa pa
Becky
Lahko imas ocala! Ni panike. Samo moras jih imeti s sabo na zdravniski pregled tako da bos dokazala da vidis 100% z njimi...
Staro 09.07.2007, 20:20
Pripravnik
Cool Re: Policijska akademija v Tacnu II.

saj vem, da je vse to v višjih silah, hih, sam kaj k pa noben ne more sešt do njih, da bi mal spremenil situacijo.
Staro 10.07.2007, 20:35
becky26 Uporabnik becky26 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 5

Alo!
Ja sem klicala inšpektorico za te zadeve, kar se tiče razpisa.
Mi je rekla, da prideš skozi z očali.
Ej sam, ko malo treniraš doma, ugotoviš kak padeš ven iz kondicije.
V bistvu so na preizkusu fore iz osnovne in srednje šole.
Sam, ko si začneš štopat, kolk rabiš za kaj. Adijo pamet.
Ja še veliko truda bo treba.
Sem slišala, da so zelo zelo zelo strogi.
pa pa
Staro 19.07.2007, 21:36
Pripravnik

ni popuščanja, ker tut v realnosti ga ni... s policijo se ni za hecat
Staro 12.08.2007, 20:19
PoPo Uporabnik PoPo ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1

halo
daj nekaj mi povejte ce ve kdo mogoce kak je ce si npr. vpisan na neko fakulteto pa bi rad sel na policijsko akademijo? ja mozno da se enostavno izpises pa gres al je mogoce treba se kaj druga?
Staro 12.08.2007, 22:33
Novinec

Citat:
Objavil-a PoPo Prikaži sporočila
halo
daj nekaj mi povejte ce ve kdo mogoce kak je ce si npr. vpisan na neko fakulteto pa bi rad sel na policijsko akademijo? ja mozno da se enostavno izpises pa gres al je mogoce treba se kaj druga?
Ti si lahko na milion fakultetah, in lahko se vedno hodis na PA. Samo problem je v tem kako bos kej naredu, oboje bos bolj tezko hkrati delu. Pa a ti sploh ves kako se pride na PA? To ni tko ko na faks it, ampak moras pocakat na razpis policije za nove kandidate za policiste, kateri so zadnje 3 leta le za 6. mesecno usposabljanje za varovanje Šengenske meje... na ta razpis se nato prijavis in nato nadaljnih 5 mesecev opravljas zdravniske, fizicne, ... teste/preglede in nato zves ce si sprejet in tako podpises pogodbo za 5 ali manj let z Policijo in nato PA...

Značke
akademija, policijska, tacnu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:55.