Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 11.07.2007, 16:41
clavdyaaa Uporabnik clavdyaaa ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Nudim varstvo otrok v Mariboru ali okolici Maribora. Na mojem ali Vašem domu. Imam izkušnje. Stara sem 20 let. Če varstvo poteka na mojem domu, ima možnost družbe 2,3 in 7 letnih otrok, možnost, da se z njimi na nek način spozna in igra. Urejeno imamo tudi "igrišče". Tobogan, gugalnice, hiška, ...

Če je kdo zainteresiran, naj se javi na mail: clavdyaaa.18@gmail.com

Lep pozdrav!
Staro 06.08.2007, 13:15
nanny Uporabnik nanny ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Naslov: Kamnik

Stara sem 31 let in imam 10 letne izkusnje z varstvom otrok. Trenutno se cuvam dva otrocka v Ljubljani (ze pet let), vendar bom od oktobra dalje zacela cuvati na svojem domu. Zato vsi ki ste zainteresirani javite do avgusta oz.septembra.
Imam 3-sobno stanovanje s teraso. V neposredni blizini je Stari grad za sprehode ter veliko drugih sprehajalnih poti.
Varstvo nudim vsak dan, obcasno lahko tudi kaksen vikend otrok prespi pri meni. Uredila bom tudi sobico za igranje, z igracami itd.
Vasem otroku nudim varnost, veliko svezega zraka, vedno sveze pripravljeno hrano, igranje, ucenje pesmic poslusanje in prebiranje pravljic, ustvarjanje z rokami, risanje, pisanje, predvsem pa veliko ljubezni in topline. Nekatere otroke sem učila angleških besed na zeljo starsev.

Moje izkusnje: Fantek star leto in pol ( cuvala sem ga leto in pol)
Dvojcka (fantka) stara 9 mesecev ( cuvala sem ju tri leta in pol)
Obcasno sem cuvala puncko staro leto in pol
Puncka stara eno leto in kasneje se njenega bratca od 6 dne njegovega rojstva dalje. ( skupaj ju cuvam ze pet let).
Obcasno popazim tudi otroke prijateljic in znancev

Izkusenj mi res ne manjka in z veseljem opravljam delo varuske. Do sedaj sem ostala v stiku z vsemi otroci in jih opazujem kako rastejo, kar mi zelo veliko pomeni.
Na SVOJ dom sprejmem do 3 oz. 4 otroke, da bodo imeli druzbo za igro.

Vsi ki rabite varstvo posljite sporocilo

Karmen
Staro 09.08.2007, 15:05
Andro Uporabnik Andro ni prijavljen
Novinec
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem) - Maribor center

maribor center, družina s tremi otroki (3,7,9) išče varuško (lahko študentka) za popoldansko nekajurno varstvo (čuvanje in vodenje otrok k aktivnostim tri ali štirikrat na teden) ter večerno nekajurno varstvo (enkrat na teden). plačilo po dogovoru.
ponudbe na andrej.smid@gmail.com
Staro 17.08.2007, 16:44
31220154 Uporabnik 31220154 ni prijavljen
Novinec

Iščem varstvo za 11 mesečno deklico v Kamniku ali okolici in sicer od oktobra dalje. Varstvo bi bilo najprej samo občasno (parkrat na teden po nekaj ur), kasneje pa več. Varstvo na mojem domu ni možno.
Pišite na mail: darjasinkovec@gmail.com
Lp
Darja
Staro 22.08.2007, 16:36
mmamica Uporabnik mmamica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 3

Sporočam, da je v naši skupinici "mali navihančki", prostora le še za dva otročka.
Ob enem sporočam še, da bom tej skupinici na voljo vsak delovni dan od 7 ure zjutraj in le do 15 ure popoldne.
Lepo vabljene vse, ki Vam moje varstvo ustreza in seveda tudi takšen čas varovanja ... se veselim klica! LP ...

mmamica@email.si - moja ponudba je nekaj postov višje pod nickom mmamica
Staro 24.08.2007, 11:15
tatjana Uporabnik tatjana ni prijavljen
Novinec

Sem izkušena varuška in vam nudim zanesljivo varstvo za otroka iz ruš ali okolice.

če ste zainteresirani mi pišite na mail: tajana.kreuh@triera.net
Staro 25.08.2007, 06:41
katjam Uporabnik katjam ni prijavljen
Novinec

Nujno iščem osebo za varstvo svojega 18 mesečnega sinka in sicer v Španiji. Od 14.septembra do 8. oktobra. (2007) za dodatne informacije lahko pokličete (o4o 427-363) ali pošljete mail (uroskatja@yahoo.com).

LP Katja
Staro 04.09.2007, 15:33
tinka Uporabnik tinka ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tinka
Sporočila: 4
Privzeto Re: Iščemo varstvo za otroke

[quote=evertonka;1136198]sem vzgojiteljca v pokoju, pripravljena varovati otroke na svojem domu . prosim javite od kod ste ?[/

zanima me karaj kjer biva ta vzgojiteljica ki je že v pokoju, oziroma telefonska številka za prvi kontakt!
Staro 04.09.2007, 15:37
Novinec

išem varstvo za eno leto starega sina , zaželjene so izkušnje z otroki, primerna čistoča in nega,območje vič- vrhovci, inf:051 233 444
Staro 04.09.2007, 15:40
Novinec
Privzeto Re: Iščemo varstvo za otroke

[quote=tinka;1261872]
Citat:
Objavil-a evertonka Prikaži sporočila
sem vzgojiteljca v pokoju, pripravljena varovati otroke na svojem domu . prosim javite od kod ste ?[/

zanima me karaj kjer biva ta vzgojiteljica ki je že v pokoju, oziroma telefonska številka za prvi kontakt!
smo iz območja vič- vrhovci, varstvo rabimo v roku 2-3 mesecev, iz kje prihajate vi

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:46.