Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 25.01.2007, 10:58
Smaug Uporabnik Smaug ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smaug
Član od: Dec 2001
Sporočila: 27.719
Privzeto Re: Kdo v resnici vodi svet?

Citat:
Objavil-a sati Prikaži sporočila
Pojma nimam, kdo so Iluminati. Kake vrste vanzemaljci, predvidevam. :D
Googlewhore it, ali pa si poglej kaksen veleumen dokumentarec/predavanje (you tube naj bi imel dobrsnjo zalogo tega baje). Hrvaska zalozba Stari Grad ima pak ctivo o tovrstnih nebulozah (ki je temi primerno na nadvisoki ravni :D).

Omenil sem jih samo iz razloga, ker se je tema razvijala v smeri misticizma tajnih povezanih organizacij, ki povezano upravljajo svet. Vsekakor obstajajo posamezniki, ki s svojim kapitalom upravljajo dobrsnji del stvari in politicnih odlocitev. Denar je pac sveta vladar in ljudje smo kurbe, ki se za njega prodajamo.; vecja je suma, hujsa je treba biti.
So mi pa zato tolikanj bolj zabavni ljudje, ki zivijo za promoviranje dolocenih strank, ceprav sami posredno nimajo nic od tega.
Staro 25.01.2007, 11:04
mataj Uporabnik mataj ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mataj
Član od: Oct 2004
Naslov: SAO Fuđine
Sporočila: 1.188

Citat:
Objavil-a Smaug Prikaži sporočila
Samo pri tistih, ki si pustijo metati pesek v oci! Al Kaida je delo Iluminatov!!
Ja, zelo lepo so se potrudili, samo ime so bolj nesrečno izbrali. "Al Qaeda" namreč v pogovorni Arabščini pomeni stranišče zahodnega tipa, s školjko. "Ana raicha Al Qaeda", naprimer, pomeni "grem na sekret".

Citat:
Ce se ne ves, imajo v glavi vgrajen sprejemnik, ki jim omogoca zaznavanje tujih mozganskih valov in prestrezanje in moderiranje (!!) signalov iz vesolja (tudi vremenskih satelitov).
Sprejemnik v glavi!? Matr, imajo pa očitno preveč denarja, tile Iluminati, in se preseravajo in komplicirajo tam kjer ni treba. Za moderiranje možganskih valov je navadna televizija pa ja več kot dovolj.
Staro 25.01.2007, 11:43
sati Uporabnik sati ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce sati
Član od: Oct 2006
Sporočila: 497

Citat:
Googlewhore it, ali pa si poglej kaksen veleumen dokumentarec/predavanje (you tube naj bi imel dobrsnjo zalogo tega baje). Hrvaska zalozba Stari Grad ima pak ctivo o tovrstnih nebulozah (ki je temi primerno na nadvisoki ravni :D).

Omenil sem jih samo iz razloga, ker se je tema razvijala v smeri misticizma tajnih povezanih organizacij, ki povezano upravljajo svet. Vsekakor obstajajo posamezniki, ki s svojim kapitalom upravljajo dobrsnji del stvari in politicnih odlocitev. Denar je pac sveta vladar in ljudje smo kurbe, ki se za njega prodajamo.; vecja je suma, hujsa je treba biti.
So mi pa zato tolikanj bolj zabavni ljudje, ki zivijo za promoviranje dolocenih strank, ceprav sami posredno nimajo nic od tega.
Imam tudi jaz eno knjigo o nezemljanih, kjer piše, da so nekateri zelo negativne narave, da so se infiltrirali v tajne združbe, da bi uporabljali moč in kontrolo manipulacije, baje imajo agente na visokih položajih v vladah sveta. No, sicer je to že področje ZF.
Staro 25.01.2007, 13:05
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Kdo finančno vodi svet? Židje, pa ne me zdaj zmerjat za antisemita, ker to nisem, kamoli da bi si žele, da se ta debata obrne v to smer...tud ta moj zaključek ni plod nekega raziskovalnega dela in je lahko napačen...sem pač presodil po moji kmečki pameti...

Drugače pa ste me eni tukaj spomnili na te famozne "iluminate"...a obstaja ta knjiga v slo verziji in kje se jo da dobiti?
Staro 25.01.2007, 13:12
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460

Zelo dobra tema, čeprav je kontroverzna in za nekatere tabu.

Po mojih informacijah pa George Bush starejši ni le marioneta, ker naj bi kotiral zelo visoko pri prostozidarjih, poleg tega pa ima zelo dobre veze v arabskem svetu.

Če pa strnem svet vodijo razni lobiji. In Duh se ni prav nič motil, da so Židje prisotni v veliko teh lobijev. Obstaja tudi nek njihov interni priročnik, ki govori o tem kako zavladati svetu.

In že vnaprej povem, da so to le špekulacije in debatiranje in ne znanstvena dejstva, ker jih itak noben od nas ne pozna pa, če se dela še tako pametnega.

Nazadnje uredil d28 : 25.01.2007 ob 13:14.
Staro 25.01.2007, 13:41
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.157

Citat:
Objavil-a Duh Prikaži sporočila
Kdo finančno vodi svet? Židje, pa ne me zdaj zmerjat za antisemita, ker to nisem, kamoli da bi si žele, da se ta debata obrne v to smer...tud ta moj zaključek ni plod nekega raziskovalnega dela in je lahko napačen...sem pač presodil po moji kmečki pameti...

Drugače pa ste me eni tukaj spomnili na te famozne "iluminate"...a obstaja ta knjiga v slo verziji in kje se jo da dobiti?
--predvsem, se je potrebno zavedati, da je boj za fiskalno vodenje, predvsem, med Vatikanom in Židi -- ali še bolje med Jezuiti in Rothchildi ( Bauer ) ..... z Iluminati, se pa ne splača izgubljati časa.... --- btw. kako stvari dejansko fiskalno stojijo, ti najbolje pokaže primer svoje čase najbogatejšega Američana po imenu J.P. Morgan --- njegova oporoka, je bila zelo zanimiva --- ko se namreč iskaže, da takšen bogataš drži dejansko samo 15 %, "svojega" bogastva v svojih rokah, postanejo stvari mnogo bolj jasne ---- če kje, potem, je globalnem fiskalenem svetu sistem, povsem vazalni --- ali drugače -- na udaru so vedno samo, pijoni, tekači in skakači --- trdnjav, dam in kraljev ne vidiš nikoli....
Staro 25.01.2007, 13:45
Uporabnik

Citat:
Objavil-a d28 Prikaži sporočila
Zelo dobra tema, čeprav je kontroverzna in za nekatere tabu.

Po mojih informacijah pa George Bush starejši ni le marioneta, ker naj bi kotiral zelo visoko pri prostozidarjih, poleg tega pa ima zelo dobre veze v arabskem svetu.

Če pa strnem svet vodijo razni lobiji. In Duh se ni prav nič motil, da so Židje prisotni v veliko teh lobijev. Obstaja tudi nek njihov interni priročnik, ki govori o tem kako zavladati svetu.

In že vnaprej povem, da so to le špekulacije in debatiranje in ne znanstvena dejstva, ker jih itak noben od nas ne pozna pa, če se dela še tako pametnega.
--pa da bo malo manj špekulacij --ameriški Fed, je v rokan peščice, PRIVATNIH bank in ne države USA --- ko so Bauerji ( kasnejši Rothchildi ), pred 250 leti pogruntal, da se denar splača posojat samo državam, je bil princip, delovanja fiskalnih sistemov v kapitalizmu zabetoniran --- seveda so bili poiskusi, kako iztrgati, kontrolo nad denarjem iz privatnih rok ( primer. ameriška državljanska vojna ), vendar so bili dolgoročno vedno neuspešni.....ali drugače -- zasebni kapital je vedno zmagal....
Staro 25.01.2007, 17:44
Uporabnik

Citat:
Objavil-a sati Prikaži sporočila
Imam tudi jaz eno knjigo o nezemljanih, kjer piše, da so nekateri zelo negativne narave, da so se infiltrirali v tajne združbe, da bi uporabljali moč in kontrolo manipulacije, baje imajo agente na visokih položajih v vladah sveta. No, sicer je to že področje ZF.
Staro 25.01.2007, 21:41
sati Uporabnik sati ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce sati
Član od: Oct 2006
Sporočila: 497

Citat:
Objavil-a Duh Prikaži sporočila

Kdo stoji za temi svetovnimi bankami in monetarnimi skladi, se ne ve, lahko so to tudi židje. Zanimivo, da so ti manipulatorji v zadnjih dveh stoletjih izbrali ZDA kot instrument za izpeljavo svojih ciljev. Zakaj ZDA? Ker je ravno Amerika najbolj zadolženi klient bank. Problem ameriške ekonomije bazira na izdaji denarja, ki nima prave protivrednosti oziroma kritja. Nepoštena monetarna sestava je osnova za ekonomske probleme in prinaša bajeslovno bogastvo zgolj peščici ljudi.
Staro 25.01.2007, 21:57
Balthazar Uporabnik Balthazar ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Balthazar
Sporočila: 107

Citat:
Objavil-a buba Prikaži sporočila
--pa da bo malo manj špekulacij --ameriški Fed, je v rokan peščice, PRIVATNIH bank in ne države USA --- ko so Bauerji ( kasnejši Rothchildi ), pred 250 leti pogruntal, da se denar splača posojat samo državam, je bil princip, delovanja fiskalnih sistemov v kapitalizmu zabetoniran --- seveda so bili poiskusi, kako iztrgati, kontrolo nad denarjem iz privatnih rok ( primer. ameriška državljanska vojna ), vendar so bili dolgoročno vedno neuspešni.....ali drugače -- zasebni kapital je vedno zmagal....
Jap. Po moje je privatno lastništvo denarja eden največjih in očem najbolj skritih svetovnih problemov. Root cause of many evil.

Značke
kdo, resnici, svet, vodi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Svet v letu 2007 nofear2009 Svet 20 29.12.2006 13:46
Formula ena na vodi v Sloveniji BMX Šport 50 05.09.2006 07:30
Napreden vs zaostal svet? anarchy Svet in ljudje 14 09.06.2006 21:31
Kako vojna zgleda v resnici mataj Svet in ljudje 10 01.05.2006 22:23

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:01.